Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szőrtelenítés, szőrtüsző gyulladás fórum

Szőrtelenítés, szőrtüsző gyulladás (beszélgetős fórum)


6. g_eszter (válaszként erre: 1. - Fa3d5b4d84)
2009. nov. 25. 14:48
a vegleges szortelenites, annyira vegleges h kb 2-3 evet tart, es neha akkor is no a szor, csak nagyon keves es gyenge. Ezt a kozmetikusom mondta..
2008. nov. 19. 15:52

sziasztok! nem jártam még itt.. szeretném a tanácsotokat kérni... képzeljétek el.. este érezni kezdtem hogy valami fáj a hónaljamnál.. reggel megnéztem egy icipici kis dudor van rajta, kicsit pirosos de nem nagyon.. ha nem nyúlok hozzá nem fáj,de ha felemelem a karom húzodik, és ha megnyomom a dudort fáj és kisugárzik,... valyon szürtüsző gyulaldás, vagy szörbenővés lehet?.. volt már ilyan de akkor nem volt dudor...hanem csak ujt fájt érzékeny volt pár napig szörtelenítés után..

elég kellemetlen érzés.. olyan mintha egy pattanás lenne amit nem látok..de kellemetlen...

4. fa3d5b4d84 (válaszként erre: 3. - 2577cdcc12)
2008. febr. 28. 08:33
Hűha... Szép kilátások. Köszönöm szépen a tippet, majd megnézem. Valamit mindenesetre kezdenem kell a helyzettel.
3. 2577cdcc12 (válaszként erre: 1. - Fa3d5b4d84)
2008. febr. 27. 15:48
Ird be a google-be, hogy lézeres szőrtelenítés, és kiad egy csomó helyet, ahol láthatod, hogy hogy csinálják és az árakat is. Az árak alkalmankéntiak, viszont azt előre nem garantálják, hogy hányszor kell menned. És mondjuk ismerek olyat, akinek simán visszanőtt, pedig kifizetett érte egy rakás pénzt. Úgyhogy csak olyan helyre menjetek, amit ajánlanak.
2. ájrin (válaszként erre: 1. - Fa3d5b4d84)
2008. febr. 27. 15:26
Ó ez engem is érdekelne, és sehol senki?
2008. febr. 21. 17:01

Sziasztok! Nagy problémám a szőrtelenítés. Sajnos elég erős, és sötét színű is. Géppel szoktam gyomlálni, de akkor meg jön a szőrtüsző gyulladás. Hallottam már végleges szőrtelenítésről, csak nem tudom pontosan, hogy milyen az eljárás, és mit takar. Hogyan csinálják, és mennyiért?

Előre köszönöm a hozzászólásokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook