Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sminkalap - tapasztalatok fórum

Sminkalap - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2013. márc. 19. 17:02

Szia!

Én az Oriflame sminkalapját használom. Én azért szeretem mert egyenletesebben ellehet oszlatni az arcbőrön az alapozót és a smink is tartósabb lesz.

7. b486c9cf7d (válaszként erre: 5. - Zebracsikó)
2013. márc. 3. 17:02

Gondolom a primert.

Nekem se ugrott be elsore, hogy mi az a sminkalap :)

6. bb439e0ca9 (válaszként erre: 5. - Zebracsikó)
2013. márc. 3. 16:41
Nem. Mostanában sokszor olvasom női oldalakon, hogy az alapozó alé ha sminkalapot teszünk, szebb lesz a végeredmény. Avonban is láttam ilyet, csak azt nem tudom, van-e valami értelme, vagy csak egy újabb "trendi csodaszer". :)
2013. márc. 3. 08:50

Mit értesz sminkalap alatt??

Alapozót?

Vagy arckrémet?

4. Aquatica (válaszként erre: 1. - Bb439e0ca9)
2013. márc. 3. 08:47

én mindig használok sminkalapot, ez lehet egy egyszerű hidratáló krém is. SOKKAL szebb a smink, és az alapozónak nem lesz olyan maszk hatása.legalábbis én ezt vettem észre :P.

és a sminkalap tudtommal egy védő réteget képez a bőrön nem tömíti el a pórusokat, hidratál. megvéd a kiszáradástól :P.

2013. márc. 3. 07:32
Igen, ugyanúgy megtisztítom reggel a bőröm, mint este, majd egy évszaknak és persze a bőrállagomnak is megfelelő hidratálót kenek fel és csak akkor kezdek el sminkelni (ha elkezdek). Enélkül nem lenne olyan szép a végeredmény.
2. kszb
2013. márc. 3. 02:41

én sima arcrémet (a mindennaposat) használok sminkalapnak.

Hogy jó-e? Igen, jó! Miért? Mert egyenletesebb lesz rajta az alapozó is, stb.

2013. márc. 2. 22:51
Sziasztok! Szeretnék érdeklődni, ki használ sminkalapot, mi a szerepee, tényleg szebb-e tőle a smink, ill. a bőr. És melyiket ajánljátok, ami viszonylag elérhető árú? Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook