Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ovis edzések: merre, hol, mennyiért? fórum

Ovis edzések: merre, hol, mennyiért? (beszélgetős fórum)


2. bnedora (válaszként erre: 1. - Szenasie)
2013. márc. 3. 00:17
Szia! Nekem is az úszás ugrott be. Ott van a Kőér utcai uszoda, szerintem oda lehetne vinni.
2013. márc. 2. 21:41

Sziasztok!


Van egy autizmus spektrum zavaros kisfiam, akit szeretnék közösségbe hordani (nyáron is). Most óvodás, és így hogy folyamatsan "benne van" rutin szerűen szocializálja magát. Az utóbbi időben volt itthon 2 hetet betegállományban és amikor visszamentünk láthatóan visszaesett(visszajöttek kényszeres tünetei amiket amúgy el tudott hagyni)


Most azzal kellett szembesülnünk, hogy ha két hét ennyire megbolygatja, mi lesz vele ha nyáron itthon lesz (megoldás részben az egész nyáron ügyelet,de az ovi is zárva lesz 4 hétig)


Amúgyis beszéltünk párommal róla, hogy szeretnénk sportolni vinni. (ezt a gyógypedagógus is jó ötletnek találta)


Olyan ötletekre lenne szükségem a 18., 17., 19., kerületben, vecsésen, Gyömrőn, Üllőn, ahova egész évben tudnánk járni heti 1-2 alkalommal.

Csapat sport nem jó, mert abban még nem tud gondolkodni. 6 éves.

Az sem szerencsés, ha "vizsga" vagy egyéb miatt kűzdenie kell más gyerekkel, mert nem tud különbséget tenni a bántó erőszak és a kűzdő szellem között.

Viszont mindenképpen több gyerekkel együtt kéne töltenie az időt, hogy ne szokjon el az "alkalmazkodástól"


Most így első körben nekem csak az úszás ugrik be, de biztosan van többsport is. (és úszásra sem tudom, hogy hova lehet menni)


Előre is köszönöm a segítséget!


(ha valaki tud olyat, ahol az edző még toleráns is a kicsit másabb viselkedésű gyerekekkel az külön szuper)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook