Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Rendel valaki egészségkonyhától? fórum

Rendel valaki egészségkonyhától? (beszélgetős fórum)


2017. febr. 8. 08:47

Sziasztok, ez már egy elég régi fórum, de talán még olvassátok.

Nekem egyre rosszabb tapasztalataim vannak az egészségkonyhával kapcsolatban.

Az első pl., hogy egyre gyakrabban fordul elő a délután 14:00 óra utáni kiszállítás.

Én 7-8 körül reggelizem, ezért 12-13:00 óra körül már éhen bírok halni. Legutóbb is 15:30-ra ért ide az "ebéd".

2013. márc. 5. 21:20

Azt nem tudom, hogy mennyire hatékony, viszont azt igen, hogy mennyire finom! Én már kb 1 éve rendelek tőlük és nagyon bejönnek nekem a diétás kaják. Mennyiség ugyan nem túl nagy adag, kivéve a vega és amihez oda is van írva a nagyobb mennyiség. Nagyon tetszik, hogy érezni a natúr ízeket, egyáltalán nincsenek agyon fűszerezve. Sőt néha még kicsit sótlan is, de ezen a legkönnyebb segíteni:)

Azért nem tudok neked hatékonyságról beszámolni, mert nagyon édesszájú vagyok és emiatt nem tudok igazán diétát tartani. Én egyszerűen csak azért tőlük rendelek, mert szeretem a natúr eredeti ízeket. Többféle ételfutárt próbáltam már, de mindegyiknek nagyon "vegeta" íze volt.

3. patapucs (válaszként erre: 1. - Iviiiiii)
2013. márc. 2. 20:44
Önmagukban ezektől nem fogsz lefogyni, csodákra nem képesek. Ha beleépíted a diétádba, sportolsz is valamit, akkor igen, fogyni fogsz.
2. kisj
2013. márc. 2. 20:25

A hatékonyság az a Te akaraterődön múlik, tök mindegy, hogy melyik konyha szállítja a vágyott karcsúsító menüt jó sok pénzért.

Főzzél magadnak és számold a kalóriákat. Olcsóbban kijössz, és még okosodsz is táplálkozásügyileg.

2013. márc. 2. 20:17
Sziasztok! Ha van vkinek tapasztalata, hogy az itt kaphato dietas etelek mennyire hatekonyak irja meg :-). Koszonom

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook