Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zselés műköröm gondok, aki otthon van a témában segítene? fórum

Zselés műköröm gondok, aki otthon van a témában segítene? (tudásbázis kérdés)


10. 17aadc1082 (válaszként erre: 9. - HnéViktória)
2013. márc. 2. 20:32
szivesen :)
9. HnéViktória (válaszként erre: 8. - 17aadc1082)
2013. márc. 2. 20:31
Köszönöm :) szépen,ezt nem tudtam.
8. 17aadc1082 (válaszként erre: 6. - HnéViktória)
2013. márc. 2. 20:01

van több féle zselé. Még a márkásabbak közül is van, ami szintén nem köt meg, amiben van csillám.

A lámpa is fura nekem. 11 wattossal még sosem találkoztam. Jellemzően 9 wattosak, és ezek többszörösei. 2X9, vagy 4x9, vagy 6x7 watt. De a watt számok nem adódnak össze. Szóval ez a 11-es... hát nem tudom.

A zseléről pedig mindent leírtam, amit tudtam.

7. HnéViktória (válaszként erre: 4. - Noozimanoo)
2013. márc. 2. 19:57
Köszönöm...az ötleted,nem rossz,csak tudni akartam,hogy mi lehet ennek a dolgonak az oka.
6. HnéViktória (válaszként erre: 5. - 17aadc1082)
2013. márc. 2. 19:56
Okés értem ,na de csak azért nem fogtam rögtön a zselére mert egészen addig megköt mig nincsen benne a csillám:(
2013. márc. 2. 19:34
a lina zselét több okból érdemes a kukába vágni. A leggagyibb kínai sz@r, nem mellesleg, brutál módon allergizál is. Azért nem köt meg, nem selejt minőség.
2013. márc. 2. 19:29
És ha utólag csillámozod? Mondjuk csillámos lakkal?
3. HnéViktória (válaszként erre: 2. - D0759ec0b9)
2013. márc. 2. 19:02
A 88 .próbálkozásra már 20 percre tettük be,amúg y az átlátszót megkötötte 3-4 perc alatt,tökéletesen,amint a csillám beelekerült már nem.
2. d0759ec0b9 (válaszként erre: 1. - HnéViktória)
2013. márc. 2. 18:54
Szia, hány percig lámpáztad?
2013. márc. 2. 18:43

SZIASZTOK!


Életembe most először képzettség nélkül neki álltam itthon zselés sablonos körmöt építeni..

Tegnap el is készült életem első 1 szem körme a saját ujjamon.Ma gondoltam a lányomét is megcsinálom és itt jöttek a gondok...

Az átlátszó Uw gél ami sima olcsó egyszerű Lina gél szuperül kötött ,mig csak nem csillámport nem kevertem bele,vagy fehér géllel nem próbálkoztam.Egyszerüen nem köt meg!!!Az átlátszó igen,a szines,a csillámos már nem!

Ezzel volna kapcsolatos a kérdésem,de gondolom már kitaláltátok...mi lehet ennek az oka?!mert ha a zselé volna ennyire rossz,akkor gondolom az átlátszó sem kötne meg?

Az Uw 11 wattos de használt,és én arra gondolok tán gyenge lehet benne a cső.Azért nem vettem bele újat mert az eladó állítja hogy nemrég cserélte...


Kérlek benneteket hogy bármilyen jó ötletetek van erre a problémára irjátok meg nekem ...


Amit én is tudok,hogy jobb lett volna mindenből az újat és a jobb minőséget megvenni:( és azt is tudom,hogy sokan irjátok,majd keressek egy jó körmöst ne próbálkozzak otthon...én viszont inkább segítő tanácsokat kérek szépen...


KÖSZÖNÖM!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook