Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Esti sírás fórum

Esti sírás (beszélgetős fórum)


2013. márc. 2. 20:03
Szerintem ez normális,és nem feltétlenül utal pocakfájásra.Ilyenkor már fáradtabbak,nyűgösebbek,még szerencse,hogy fürdés,esti kaja után megnyugszik,nekem még utána is nyűglődött egy darabig a lányom.Több ismerősöm átment ezen,olyan 3-4 hónapos korukra kinőtték ,gondolom mert akkor már kevesebb volt az alvásigényük,jobban bírták a "gyűrődést"
2013. márc. 2. 18:51
nálunk is volt ilyen, délután 5 körül kezdődött, hordozókendőztünk, abban csend volt és nyugalom :)
2013. márc. 2. 18:35

Estére fárad el a sok napi ingertől.

Nálunk is volt, hónapokig.

Testközelség, meg ami nálunk segített a bebugyolálás, és félre vonultam vele a lakás csendes részébe, amíg megnyugodott. Fény, tv, hangok minden zavarja.

2013. márc. 2. 18:33
Én is a pocak fájásra tippelek.Az Én fiam is minden este ugyanabban az időben sírt.Kb. 4 hónapos koráig ez lesz,sajnos.
2013. márc. 2. 18:29
Ez az én kislányomnál is így volt, csak nála a fürdés előtti fél órában kezdődött. Több hónapig is eltartott, nálam is a testi közelség vált be, ilyenkor kenguruban hordoztam. Így sem volt teljesen megoldva a probléma, de enyhült a sírás. Aztán több hónap után egyszer csak abba maradt.
3. katie_rose (válaszként erre: 1. - Bea0917)
2013. márc. 2. 18:27
A pocakfájás este gyakoribb a piciknél. Nem feszíti magát ilyenkor?
2013. márc. 2. 18:05
tedd a pocakodra hogy a szivednel legyen a fulecskeje, nalam mindkettonel hatasos volt :)
2013. márc. 2. 18:04

Sziasztok!


Egy hónapos lányom nemrég óta hezi több este ugyanabban az időben nyűgös, csak az esti fürdés és evés után nyugszik meg. Nem lehet éhes, pelus is tiszta, aludni nem akar és csak kézben van el egy ideig sírás nélkül. Ez más babàknál is jellemző? Mikor növik ki? Úgy sajnálom ilyenkor... Nincsenek megnyugtatásukra praktikàk?


Köszönöm a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook