Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csalódást feldolgozni fórum

Csalódást feldolgozni (beszélgetős fórum)


1 2
48. Százas Evelin (válaszként erre: 47. - Csucsu12)
2018. júl. 18. 15:34
Nem biztos, hogy segítséget jelentenék, de hát írj, ha akarsz. :-)
47. csucsu12 (válaszként erre: 46. - Százas Evelin)
2018. júl. 18. 14:54
Jó lenne veled priviben is beszélgetni.Jól jönne egy lelki társ.😔
46. Százas Evelin (válaszként erre: 43. - Csucsu12)
2018. júl. 18. 14:30

Tanácsokat mindenki tud adni. De ez annyira egyéni dolog, hogy neked nem tudnék.

Ha depis voltam, igyekeztem lefoglalni magam, az aktivitás jót tesz. Beszéltem olyanokkal, akikkel jólesik beszélni.

Nem kell semmit tanulni az ilyesmiről, tudunk már mindent.

2018. júl. 18. 12:43

Mert te ugyanazt a szöveget másoltad be 3 fórumra, ráadásul elég guglis fordítást érzek a szövegben.

Plusz még ma regisztráltál...


Igencsak reklám-íze van a javaslatodnak.

44. Guruljka (válaszként erre: 44. - Eresa)
2018. júl. 18. 12:41
Ez a dr. Goko tud magyarul?
43. csucsu12 (válaszként erre: 42. - Százas Evelin)
2018. júl. 18. 12:31
Tudsz nekem tanácspkat adni? Te hogyan gyógyitgattad negad?
42. Százas Evelin (válaszként erre: 41. - Csikil4ny)
2018. júl. 18. 10:53

Én sosem voltam még pszichológusnál. Magamat gyógyítgattam… Eddig mindig sikerült is.

De van, aki nagyon el tud veszni a problémákban, és csak szenved, nem tud lépni, nem tudja, mit kellene lépni.

Olyankor valóban nem árt valami szakszerű segítség. Mi itt maximum csak részvéttel tudunk szolgálni.

41. csikil4ny (válaszként erre: 39. - Csucsu12)
2018. júl. 18. 08:57
Ezért írtam, hogy ha úgy érzed a pároddal nem jó a kapcsolatod, akkor párkapcsolati tanácsadásra érdemes elmenni - igazából a sok-sok mély lelki beszélgetés használ, csak kérdés, hogy segítség nélkül közös nevezőre tudtok-e jutni. Ha meg úgy érzed, hogy saját magadban kellene helyre tenni a dolgokat, akkor pszichológus. Minek kínlódj, amikor van megoldás?!
40. csucsu12 (válaszként erre: 38. - 9f9aa0ac88)
2018. júl. 18. 06:37
De mikor ez már lassan fél éves.
2018. júl. 18. 06:37
Sziasztok.Voltak itthon problémák ami csak a szőnyeg alá voltak söpörve.Sosem beszélt velem h változtassunk.2 gyerek költözés ingatlan eladás vásárlás.Sok problémánk volt ami rám hárult ettől én trljesen elfáradtam.Megromlott a kapcsolatunk aztán jött ez a csaj.Lehet h ez egy intő jel volt a kapcsolatunknak.Azóta minden rendben.De sajnos én nem tudtam feldolgozni.
2018. júl. 18. 06:26
Az idő mindenre talál megoldást.
37. csikil4ny (válaszként erre: 36. - 31bc25d879)
2018. júl. 18. 06:06
És nagyon könnyen belesodródnak az emberek. Ha hirtelen végig futtatom a nagyon közeli ismerőseimet, elég gyakori jelenség. Nem feltétlenül lesz megcsalás a vége, de mindenképp azt jelzi a dolog, hogy az otthoni kommunikáció valahol félrecsúszott. Most kell visszafordítani, mert nagyon könnyen szerelem lehet a vége.
2018. júl. 18. 05:53

Az jó, hogy nem történt meg "az".

De azért ha az én férjem életében lenne egy nő akivel még ha érzelmileg is de vele oszt meg mindent és napi szinten órákat beszél hát én sem szakadnék meg a röhögéstől és rosszul esne, hogy nem velem osztja meg a gondolatait, problémáit, véleményét.


Egyébként meg ezektől a "beszélgetésektől és kötődésektől, ragaszkodásoktól" már kevés választja el a párokat a komolyabb dolgoktól. Azért is veszélyesek az igen "kapcsolatok".

35. csikil4ny (válaszként erre: 33. - Csucsu12)
2018. júl. 17. 23:15
Párterápia, pszichológus... nem valószínű, hogy egyedül menni fog.
2018. júl. 17. 23:14
Köszönöm szépen a sok lelkesítő szavakat.Pozitiv válaszokat.Meg kell probálnom hinni neki,de annyira félek h megint történik valami es ismét megégetem magam.Állandó nyomozgatás jár az eszembe és már én is saját magamon elcsodálkozom ,h miért nem fejezem már be..puszi nektek jó éjszakát..
33. csucsu12 (válaszként erre: 32. - Amaunet)
2018. júl. 17. 23:08
Dehogyan? Ez nem könnyű.Amikor hátba támadtak.
32. Amaunet (válaszként erre: 22. - Csucsu12)
2018. júl. 17. 22:36

A kétség, a bizalmatlanság. Miért nem hiszed el, amit a férjed mond?

A fejedben kell egy 180 fokos fordulat, és elhessegetni ezeket a kétségeket teremtő gondolatokat.

31. Százas Evelin (válaszként erre: 28. - Csucsu12)
2018. júl. 17. 22:16

Na. Kétfele beszélünk. Akkor lefogyott, valamin rágta magát, de túljutott rajta. Veled maradt, tehát melletted döntött, meg is nyugodott, még hízik is... :-)

Neked is túl kéne jutni rajta.

30. csucsu12 (válaszként erre: 27. - Százas Evelin)
2018. júl. 17. 22:14
Én is igy gondolom.Ha problémája volt velem miért nem beszélte meg velem.Miért egy idegennel pláne 1 nővel.Ez kissé gyanus..Aztan mikor kiderítettem hirtdlen nás lett minden.Csaj es a párom egymasra haragudtak h miért mondta nekem vissza a csaj amiket a párom mondott neki.Es igy tovább
2018. júl. 17. 22:13

Rosszkedvűnek tűnsz, ez sem a legszerencsésebb dolog. Nem fogadod el a virágot, ha neked kell kérni? Ez merev dolog.

Nőiesebben, kedvesebben is lehetne. Odalépsz, megsímogatod, a szemébenézel, és mosolyogva, sóhajtva azt mondod, milyen régen is kaptam tőled virágot... :-)

Este fog hozni, és erotikára számít... :-)

28. csucsu12 (válaszként erre: 21. - Amaunet)
2018. júl. 17. 22:12
Elmondtam már neki.De ő erre h kicsim hagyd már abba nem történt semmi.De az az idő amikor meg nem tudtam nagyon rossz volt most hirtelen kicserélödött ,ezt mire véljem? Mikor meg nem tudtam h mással beszéli meg a gondjainkat abszolut nem foglalkozott velünk szótlan volt.Állandoan dolgozott.Most kicserélödött többet bújik szeretget elkezdett hizni akkot naon lefogyott..
27. Százas Evelin (válaszként erre: 25. - Csucsu12)
2018. júl. 17. 22:08

Úgy értem, hogy egy másik nővel megosztotta a gondjait, bajait, sok időt töltött vele, nem a te köreidben volt.

Ha ez ártatlan dolog is volt, akkor is - máshol volt amikor veled is lehetett volna, veled is beszélgethetett volna.

Mindig ilyen szótlan volt?

26. Százas Evelin (válaszként erre: 24. - Csucsu12)
2018. júl. 17. 22:06

Hát kérdezd meg tőle, mi köti hozzá. Mit tud vele megbeszélni, amit veled nem.

De ha nincs közöttük szex, miért féltékenykedsz?

Ez senkinek sem jó.

25. csucsu12 (válaszként erre: 23. - Százas Evelin)
2018. júl. 17. 22:06
Hogy érted h elsodrodott? Igen úgy tünik h velem szótlan..Én kérjem h hozzon virágot.Úgy nem szeretnék kapni..
24. csucsu12 (válaszként erre: 20. - Százas Evelin)
2018. júl. 17. 22:04
Ettől félek h azóta is beszélnek egymással.
23. Százas Evelin (válaszként erre: 18. - Csucsu12)
2018. júl. 17. 21:59

A párod is szótlanka. Nade csak veled! Egy másik nővel meglehetősen sokat, jól tudott beszélgetni, érzelmi témákról.

Egyáltalán nem reménytelen a kommunikáció, ne gondolj itt tenger mélységű dolgokra. De azt is nyugodtan elmondhatod, hogy jólesne néha egy kis virág, nagyon szereted a virágot.

Mondja, hogy szeret? És neked ez kevés? Miért lelkiismeretfurdalás? Nem tette meg "azt", bár kissé tényleg mintha elsodródott volna.

2018. júl. 17. 21:59
Nagyon elvagyok keseredve.Nem tudom h megtörtént köztük vagy sem.De ha igen nem tudnék vele élni.Ez miatt állandoan kattog az agyam.Olysn szinten h mindenapos.Ez az egésznapomra rányomja a bélyeget.Kedvtelen vok feszült ideges.2 gyerek is megérzi.De én nem akarok ideges lenni de állandoan eszembe jut és ideges leszek.Mondtam paromnak de mindig azt mondja h nem csalt meg .De skkor mi ez az érzés a szivemben???
21. Amaunet (válaszként erre: 18. - Csucsu12)
2018. júl. 17. 21:57

Nem kikészülni kell, hanem ha ilyen jól látod a problémát, egy lépést hátralépni tőle (a problémától - megpróbálni kívül kerülni, kívülről látni). Egyszer leülni magadban, és valami megoldási tervet készíteni.Ismered a férjed, tudod mikor van beszélgetős hangulatában, és akkor milyen kérdéseket vethetsz fel neki.

Közeledj hozzá és oszd meg vele a gondolataid! De fokozatosan! Ne rohand le!

20. Százas Evelin (válaszként erre: 10. - Csucsu12)
2018. júl. 17. 21:55

Ha a gyerekekre esküdött meg, az nagyon komoly. Te ismered őt, és én is érzem, hogy ezt te komolyan veszed.

A barátnő szerint sem történt semmi, sőt nincs már ott azon a munkahelyen sem a párod, persze ez nem biztosíték arra, hogy már nem is beszélnek egymással.

Persze hogy nem volt rendben valami. Más lett az ő lelki társa. Nem értem, mire mondod, hogy "kiderültek a dolgai".

Mi derült ki? Csak ennyi? Mással osztotta meg az érzelmi életét?

Van, aki azt mondja, létezik érzelmi megcsalás is. Szerintem meg létezik érzelmi közösség két ember között szerelem nélkül is.

A párod nem akármiről beszélt azzal a nővel, hanem rólad, rólatok.

Azt hiszem, panaszkodott.

És nem neked mondta el, mi a gondja, ez a baj.

Soha nem késő megpróbálni szavakkal is kifejezni, hogy ragaszkodsz hozzá, bánt hogy máshoz fordult, amikor veled voltak problémái. Kérd, hogy mondja el azokat neked.

19. csucsu12 (válaszként erre: 15. - 31bc25d879)
2018. júl. 17. 21:54
Sajnos mindenki dolgozik ,de én úgy érzem neki kéne tenni valamit h a bizmamat ismét visszanyerje.De nem igazán tesz.Ha én mondom h ezt tegye azt teszi.De én azt szeretném h önszántából tegye.Erre ő h mit tegyen ez a kérdése.Akkor megint ott tartunk h én mondtam h mit csináljon.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook