Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Küzdelem a rákkal fórum

Küzdelem a rákkal (beszélgetős fórum)


8. 39dbe380da (válaszként erre: 7. - Zsu&Isti)
2013. márc. 1. 11:25
A kisfiammal csináltam végig. Minden helyzethez lehet és kell is alkalmazkodni. Nincs más választásod, ez mindenki érdeke.
7. Zsu&Isti (válaszként erre: 6. - Fdóri)
2013. márc. 1. 11:03
köszi
2013. febr. 28. 19:09
Kitartást!! Gyors gyógyulást az édesanyádnak!
2013. febr. 28. 18:41

Köszönöm a válaszokat!

Kellett hogy kiírjam ezt magamból! Kicsit jobb! Akarok e most terhes lenni nem tudom! Valahol igen, hogy az anyukám lássa még az unkoját, csontrákja van a fejébe! Igaz, hogy most jól van de ki tudja! És ő nem engedné, hogy miatta várjunk még! Már alig várja hogy terhes legyek, minden hónapba kérdezi hogy mi van! De igzad van a babának meg nem jó hogy lelkileg nem vagyok jól! És lehet ezért is nem fogan meg! ő nagyon meg akar gyógyulni és hisz is benne! Ő sokkal erősebb mint én! Küzd!

4. tixtina (válaszként erre: 1. - Zsu&Isti)
2013. febr. 28. 17:55

Borzasztóan sajnálom,hogy ilyen beteg az édesanyád:(

Át tudom érezni a fájdalmad-sajnos én is voltam hasonló helyzetbe.

Anyukám már régóta betegeskedett,meg is műtötték,de nem mondta el nekünk,mi a baja,és a kezelőorvosának is megtiltotta,hogy tájékoztasson minket a betegségéről.

Így,aznap,mikor délelőtt megcsináltattam a terhességi tesztet,és két csíkos volt,nagyon megörültem.

Délután azzal fogadott apám,hogy anyu megfog halni,menthetetlen-haldoklik:( Egy világ omlott össze bennem.Ez 7 éve volt,azóta sem tudtam teljesen feldolgozni.Gyógyszert nem mertem szedni,a baba miatt-rettenetes volt:(


Kitartást,sok erőt kívánok,édesanyádnak gyógyulást!

3. csigubigu (válaszként erre: 1. - Zsu&Isti)
2013. febr. 28. 17:53
Szia! Sajnos ismerős....Másfél év pokol volt mire édesanyám kigyógyult a csontvelő rákból. Borzalmas időszak volt az egész családnak, a sok stressz, aggódás. Én azt javaslom várj még azzal a babával,ilyen lelki állapotban szeretnél kismama lenni?? Én ez alatt az időszak alatt egy magas vérnyomás és egy szív ritmus zavar boldog tulajdonosa lettem... Légy türelmes.
2013. febr. 28. 17:50
Kitartás ..... sok puszi :(
2013. febr. 28. 17:44

Minden olyan szépen indult! Tavaly augsztusba el határoztuk a párommal, hogy már jöhet a baba! Ugyan akkor az édesanyámnál viságlatról visgálatra járt nem tudták, hogy mi baja! Majd megállapitották, hogy RÁK! Bennem egy világ omlott össze amikor kinyitottam a dossziét és azt olvastam, hogy rossz indulatú daganat! El siratm volna magam de nem tehetem mert az anyukám előtt nem akartam sírni! És a mai napig nem láttot, mert nem akarom hogy lássa hogy mennyire megvisel lelkileg ez engem! Csak rám számithat én viszem hozzom a kezelésekre! Hál istenek nem romlik az állapota! jó a közérzete is! De sajnos az egyém nem! Visszatérve a páromra már nagyon szeretne gyereket próbálkozunk is de eddig nem estem teherbe! Ez is megvisel, hogy mindenki a környezetbe terhes lesz csak én nem! De ha terhes leszek nem vihetem az anyut a kórházba! Nem tudom, hogy mi lesz akkor!!! Kétségbe vagyok esve! Egyik pillantba semmi bajom, majd sírok!

Van valaki hasonló helyzetbe?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook