Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Az Androidos tábla PC vagy mini laptop működik Vodafonos mobilinternettel? fórum

Az Androidos tábla PC vagy mini laptop működik Vodafonos mobilinternettel? (tudásbázis kérdés)


2013. febr. 28. 12:13

Vodafonos mobilinternet: ez az, amikor usb-n kell a géphez csatlakoztatni a modemet? Mert ha igen, akkor azt nem mindegyik tábla PC-n tudod használni (nincs is mindegyiken usb port). Ezekben a kütyükben van beépített wifi, de ezzel a mobilinternetet nem tudod fogni. Ahhoz szükséged van egy routerre, ami elosztja a jelet több gép között (és ezt tudod fogni wifivel). És amennyire ezt én tudom, erre a mobilinternet nem megfelelő.

Ha van a gépen 3G, akkor más a helyzet, ugyanis azzal bárhol tudsz netezni, nem kell hozzá saját előfizetés.

2013. febr. 28. 11:24
Nekünk olyan van, amiben van bwépített wifi, a telefonunkkal össze van kötve (a teló adja a jelet, a chromebook veszi). Mindenféle extra kütyü nélkül bárhol tökéletesen működik, tök alacsony havidíjjal, itthon pedig eleve az itthoni hálózatra áll rá.
2013. febr. 28. 10:55
igen. ha a stickesre gondolsz, akkor azt kell megnézni, hogy a tablet kompatibilis-e a stick-el. a mini laptop, ha win-es, akkor felismer sztem szinte minden stick-et.
2013. febr. 28. 10:32
Ha van bent 3g akkor persze!!!
2013. febr. 28. 10:19
Tudja valaki hogy az Androidos tábla PC vagy mini laptop működik e Vodafonos mobilinternettel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook