Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Közrejátszhat a kapcsolatom kihűlésében az, hogy híztam? fórum

Közrejátszhat a kapcsolatom kihűlésében az, hogy híztam? (beszélgetős fórum)


1 2 3
78. Zebra25 (válaszként erre: 77. - Csipkerózsika)
2013. febr. 28. 18:57
Igazad van végül is. Így is lehet. Nem véletlenül hízik az ember meg. Meg kell találni az okát. Lehet az egészségügyi, de akár lelki oka is lehet.
77. Csipkerózsika (válaszként erre: 76. - Zebra25)
2013. febr. 28. 17:51

Senki nem beszélt bele semmit. Javasoltam, hogy tegye fel magának másképp a kérdést.

Azt ne felejtsük el, hogy az emberek képesek még magukat is meglepően sokáig becsapni, miközben nem értik, hogy mért nem működnek körülöttük a dolgok.

Nem mondtam, hogy biztosan ez a helyzet, de felvetettem a megfontolás lehetőségét.

76. Zebra25 (válaszként erre: 74. - Csipkerózsika)
2013. febr. 28. 15:31

Azért ne beszéljünk már bele mindent a dolgokba.

Már várom, hogy valaki azt írja, hogy biztos meg is csalja a párja.

Valakinek bele fér 15-20 kg plussz, van akinek nem és ennyi.

75. 388b941089 (válaszként erre: 74. - Csipkerózsika)
2013. febr. 28. 14:45
Én nem akartam így rávilágítani, mint te. :) De pontosan igazad van! ;)
2013. febr. 28. 14:44

Érdekes volt végigolvasni a fórumot, a véleményeket.

Szerintem sem szabad a szexuális vonzalmat a szeretettel összekeverni, külön-külön is léteznek, viszont egymást erősítve is.

Az ápolatlanság, elhanyagoltság valóban nem afrodiziákum, de itt úgy tűnik nem erről van szó. Az önbizalom, az sugárzik az emberről, akár van, akár épp nincs és mindegy, hogy próbálja valaki elkezdőzni a hiányát, akkor is megérzik mások. Ugyanakkor egyetértek azzal, hogy ne csak a teste adjon már valakinek önbizalmat, szóval ha pár plusz kilótól elszáll, akkor az ott sem volt igazából... Szóval, ha valaki csak a jó teste miatt tartja magát értékesnek - és avval történik valami - akkor baj van. Akkor ő nem szereti magát önmagáért és ezt a külvilág vissza fogja tükrözni.

A szexuális vonzalom sem tökéletes test kérdése. Pár plusz kiló ennyire nem veszi el a kedvét valakinek(nem 40 kiló hízásra gondolok persze).

Van egy meglepő ötletem. Fordítsd meg az eredeti kérdést: Közrejátszhat a hízásomban az, hogy elkezdett kihűlni a kapcsolatom?

Mert ki tudja, mi volt előbb...

Saját tapasztalat, hogy van ilyen. Szépen lassan tönkrement a kapcsolatom, hogy szinte észre sem vettem és közben egyre gyarapodtam súlyban. A másik "tünet" pedig pont az együttlétek csökkenése volt. És sehogy sem értettem a dolgokat. Időbe telt fel- és beismerni, hogy érzelmileg igazából már nem vagyunk "együtt" - noha látszólag jól kijöttünk - és a testem próbált figyelmeztetni, hogy valami nincs rendben, hiába akarom azt gondolni. Márpedig nagyon azt akartam...

73. Zebra25 (válaszként erre: 71. - Snow_ball)
2013. febr. 28. 14:08

hidd el, látszik az az emberen, még ha nem is akarja kimutatni

Én is sokáig csak kínlódtam és általában hamar feladtam, de most december óta diétázok és 8 kg-ot fogytam. Meg még előtte fogytam még 4 kg-ot.

Nem tudsz esetleg eljárni mozogni? Én is ha gyakrabban járok zumbára akkor jobban megy a fogyás is és a kedvem is sokkal jobb. Sokkal de sokkal jobb:)

72. snow_ball (válaszként erre: 70. - Zebra25)
2013. febr. 28. 14:05
és annyira zavaró, mert egyszerűen nincs kitartásom...3-4 napig bírok egy diétát, utána feladom..:/ :(
71. snow_ball (válaszként erre: 70. - Zebra25)
2013. febr. 28. 14:04

dehogynem zavar...de ezt nem sugárzom kifelé.. :)

Azért 15-20kg plusz senkinek nem áll jól.. :( :)

70. Zebra25 (válaszként erre: 69. - Snow_ball)
2013. febr. 28. 13:23

így is kell:)

jól érzed magad egyébként a bőrödben? tehát nem zavar, hogy híztál?

2013. febr. 28. 13:17
Abszolút nem hanyagolom el magam, sőt! általában itthon sem melegítőben vagyok, kivéve, ha takarítok...adok magamra, smink az alap, hajápolás stb.. :)
68. snow_ball (válaszként erre: 24. - 388b941089)
2013. febr. 28. 13:09

Kedves Vanessza7!


Komolyan megszoktam tőle kérdezni, hogy zavarja-e, de mindig azt mondja, hogy nem! meg ugyanúgy szeret, mint eddig stb, és ha zavarná azt megmondaná... szval nem értem... :(

67. Zebra25 (válaszként erre: 64. - Ferant)
2013. febr. 28. 12:56

Azért szerintem nem jelenti azt, hogy meg is romlik az embernek a szerelmével a kapcsolata.

Nekem egyáltalán nem romlott meg a kapcsolatom a férjemmel, hanem sokkal szorosabb lett és sokkal jobban szeretjük egymást. És az együttlétek is megváltoztak. Igen, volt időszak amikor kevesebb volt. Rosszul éreztem magam a bőrömben, borzalmasan. És tettem ellene ahogy Te is. Lefogytál és Én is nyárára elérem az álomalakomat. És már sokkal boldogabb vagyok és ezt a férjem is észre vette.

Én egyébként nem vagyok abban biztos, hogy konkrétan attól a 10-20 kg-tól lesz kevesebb az együttlétek száma, hanem attól, hogy az ember nem érzi jól magát a bőrében és ez rányomja a bélyegét a mindennapjaira.

Akkor igen is tegyen étre, hogy jobb legyen Neki. És nem szabad azzal foglalkozni, hogy más mit gondol, hogy túl vékony leszel. Ha Te úgy érzed magad jól.

:))

66. ade8589ef2 (válaszként erre: 37. - 388b941089)
2013. febr. 28. 11:57
Ez igy van egy Nőnek mindig kell adnia magára . Szerintem egy formàsan teltkarcsú Hölgy sokkal de sokkal Nöiesebb mint egy betegesen sovàny salàtàn müslin élőn.Szeretek enni és főzni sütni és ez meglàtszik rajtam ;-)de Három Gyerek mellett 39 évesen probàlom kihozni a legcsinosabb formám tavaly nyár ota ràm is vissza jött pàr kilocska de a nőihiúsàg és a szekrényből kikacsingato szép ruhák arra ösztönöznek ,hogy fogyozzak ujra pedig rövid lett a hajam is de egy jo smink es megvàlasztott ruha magabiztos fellépés nem csak a párodnak fog tetszeni ha nem kapod a pozitiv vissza jelzést,hogy büszke lehetsz magadra mert csinos vagy.
65. 388b941089 (válaszként erre: 63. - A0c1361e44)
2013. febr. 28. 11:29

:DDD

Legalább őszinte. :D Nekem is van térdig érő szoknyám is. :)))

64. Ferant (válaszként erre: 61. - 388b941089)
2013. febr. 28. 11:23
Mar nem 75 vagyok annyi voltam amikor elhataroztam h fogyok mostmar 57 vagyok es teljesen jol erzem magam, annyira nem romlott meg a hazaselet inkabb felolem volt az elhidegules, talan en beszeltem be magamnak h mar nem ugy kivan es nem ment de mostmar rendben vagyunk e teren.
63. a0c1361e44 (válaszként erre: 62. - 388b941089)
2013. febr. 28. 11:23

Egyszer megkérdeztem a férjemet egy vastagbokájú nő láttán, hogy nekem is ilyen béna a lábam? Azt mondta, hogy igen:)

Mondtam neki, hogy akkor ismét nem látsz szoknyában minimum 2 évig:)

Én hosszú szoknyában nem érzem magam jól. Kb. térdig érőt hordtam mindig vagy rövidebbet.

62. 388b941089 (válaszként erre: 60. - A0c1361e44)
2013. febr. 28. 11:13
Figyelj, nekem tényleg sz.r a lábam!! :DDD Ezen szoktunk röhögni a párommal. :D De elfogadtam. :) Arra helyezem a hangsúlyt, ami szép, jó rajtam. :) Hosszú szoknyát kell venni, ami ápol és eltakar. :D
61. 388b941089 (válaszként erre: 58. - Ferant)
2013. febr. 28. 11:12
Csak tudod elszomorító, hogy amiatt, mert gyereket szültél és meghíztál picit, így megromlott a kapcsolatotok. :O Alap, hogy megváltozik egy nő teste szülés után, ezzel a pasinak is tisztában kell lennie. Szerintem egy kapcsolat sokkal összetettebb. Túl egyszerű lenne, ha úgy nézne ki, hogy gyereket szültél, meghíztál, már nem kívánlak. Ez nekem magas, de most tényleg. És 75 kg-osan miért ne lehetnél kívánatos??? :OOO Nem 100 kg vagy hanem 75. Csábítsd el a pasit, légy szexi, igényes, otthonra is csináld meg a hajad, legyen alap sminked és máris máshogy néz rád. :) Ne az legyen, hogy hazamegy a pasid, rádnéz és azt gondolja, hogy na már megint melegítőben nyomul itthon... :D
60. a0c1361e44 (válaszként erre: 59. - 388b941089)
2013. febr. 28. 11:11

:)))

Szerintem te is csak azt hiszed, hogy sz.r a lábad, de ez van. Nem lehetünk mindenben kibékülve magunkkal.:)

A szoknyával mostanság hadilábon állok én is, de teljesen igazad van párodnak!

Ha csak azt nézzük, hogy milyen alkatú nők vesznek fel szoknyát, akkor miért ne engedhetnénk meg mi is magunknak. Én is a lábaim miatt nem hordok szoknyát, mert dagadnak a bokáim. Pajzsmirigy....De most elterveztem, hogy fogok venni néhány szoknyát és ruhát is és elborzasztom az embereket:))))

59. 388b941089 (válaszként erre: 56. - A0c1361e44)
2013. febr. 28. 11:06
De aranyos. :) Amúgy nálam is ez volt, csak a szoknyával. Elég sz.r lábaim vannak na. :D Konkrétan nincs bokám, de tényleg! :D Emiatt úgy gondoltam, hogy én szoknyát soha fel nem veszek! Párom mondta, hogy basszus, a te alakodra is lehet szoknyát kapni, vegyünk már neked! :D És vettünk. :) Soha nem gondoltam, hogy én valaha is szoknyát fogok hordani. :)))
58. Ferant (válaszként erre: 55. - 388b941089)
2013. febr. 28. 11:05

Igen foleg arra vagytam h ugyanugy nezzen ram mint azelott.........en nem takarozok azzal h anya vagyok en no is akartam lenni.

Elegge maximalista vagyok ilyen szempontbol.

Oszinten rosszul tudott esni akarmilyen jol megvalasztott ruhat szedtem magamra 75kgsan akkor is volt aki megkerdezte nah jon a masodik baba....kaptam az agybajt....visszamaradt a poci rendesen es meg mindig azzal kuzdok h feszesebb legyen.

57. Ferant (válaszként erre: 54. - A0c1361e44)
2013. febr. 28. 11:01

Mar jol erzem magam a boromben hisz ujbol elertem a terhessegem elotti sulyomat nagyjabol, most azon dolgozok h ne lotyogjon a bor, feszesitek.

Nem torodtem bele abba a pluszba amiota szultem tobb mint 15kgtol szabadultam meg es igenis mindenkinek csak azt tudom mondani ha tud tegyen az ellen h ne hizzon el.

Ha beletorodtem volna lehet mar nem csak 75 lennek hanem megtobb.......de en kevesebb akartam lenni :)

56. a0c1361e44 (válaszként erre: 53. - Ferant)
2013. febr. 28. 11:01

Én sem vagyok hajlandó nagyobb ruhát venni x kg-nál. Ilyenkor el kezdek tenni a súly ellen, de azért van néhány ruhám, amiben jól nézek ki telten is, sőt a strandon sem kell szégyenkezzek a néhány kiló felesleggel, hiszen hány vékony horpadós nő járkál bikiniben ott is és arról ne is beszéljünk amikor a vékony lottyadt fenekére tangát vesz. Brrr.

A strandon a jól megválasztott fürdőruha a lényeg.


Én évekig egyrészes fürdőruhát vettem fel, mert hiába nem éreztem magam kövérnek, de azért azt gondoltam, hogy biztos más azt gondolja, hogy nekem nem szabad bikinit felvennem. Aztán a férjem meglepett egy bikinivel és azóta rájöttem, hogy az egyrészes fürdőruhával csak összenyomtam és szélesítettem magamat.

55. 388b941089 (válaszként erre: 53. - Ferant)
2013. febr. 28. 10:59
Ez is sztem a párodra vezethető vissza. Ha megadta volna neked a kellő magabiztosságot, mármint ha tetszettél volna neki a plusz kilókkal, akkor eszedbe sem jutott volna, hogy aggódj amiatt, hogy a strandon kell mutatkoznod.
54. a0c1361e44 (válaszként erre: 49. - Ferant)
2013. febr. 28. 10:55

Egyébként nem hiszem, hogy túl horror lettél volna 75 kg-al:)

Az azért nem kövérség. A magasságod meg van hozzá. Max. telt voltál és a szokásoshoz képest voltál husisabb. Na ezt kell tudni kezelni. Ne lásd magad kövérnek, ha nem vagy az, hanem érezd jól magad és tegyél annak érdekébe, hogy még jobban érezd magad.


és mint te is tapasztaltad, lehet tenni valamit. Persze nagy elhatározás és energiát igényel.

53. Ferant (válaszként erre: 51. - 388b941089)
2013. febr. 28. 10:54
Persze vannak jo ruhak teltebb noknek is de akkor sem ereztem jol magam a boromben, jott a nyar es menekultem a gondolttol h furdoruban mutatkozzak pl strandon igy minthogy teljesen kicsereljem a ruhataramat inkabb lefogytam.
52. a0c1361e44 (válaszként erre: 46. - Ferant)
2013. febr. 28. 10:51

Persze, hogy más, de azt is úgy éli meg sok nő, mintha ettől függne a boldogsága. Nem, nem ettől függ, ahogy a kilóktól sem, hanem attól, hogy tudjuk kezelni a helyzetet.


Tudom, hogy sok betegség jár hízással, de ezt biztos nem csak én tudom és ha valaki elindul egy ilyen irányba, akkor észbe kell kapni és tennie ellene. Nem normális ha valaki rövid idő alatt sokat hízik, ott valami van a háttérbe és azt ki kell vizsgáltatni, hogy meg tudja állítani a folyamatot. Ha csak siránkozunk magunkba fordulva, hogy milyen szerencsétlen vagyok, mert hízok, akkor annak az lesz a vége, hogy mire észbe kapunk 100 kg felett vagyunk. ezt nem szabad elérni.

51. 388b941089 (válaszként erre: 49. - Ferant)
2013. febr. 28. 10:49
Húsosabb nőkre is árulnak ruhákat, nemcsak melegítőt. :O Én is előveszem a régebbi ruháimat és nézem, hogy jesszusom, ezek hogy jöttek rám?? :O :D Mondjuk nekem pajzsmirigy túlműködésem volt, ezért voltam vékonyabb, de már évek óta jól működik, így elég sok kg-t felhíztam emiatt én is. :))
50. a0c1361e44 (válaszként erre: 43. - 388b941089)
2013. febr. 28. 10:48

Igen, ebben is egyetértek.

Ha hízunk, akkor kell venni néhány ruhát, amit fel tudunk venni és jól áll, hogy ne érezzük magunkat rosszul. Nem csak a vékony nők a csinosak, sőt! Sok pasinak nem jönnek be a túl vékony nők. És valljuk be, attól, hogy túl vékony valaki nem biztos, hogy csinos. Figyelgetem a fiatal lányokat és nem látom őket csinosabbnak egy teltebb nőtől.

A jól megválasztott ruhák a fontosak, ami ne legyen kicsi, nagy, stb. és igen, nem szabad elhanyagolnunk magunkat sosem.

49. Ferant (válaszként erre: 44. - A0c1361e44)
2013. febr. 28. 10:45

Amikor megismert voltam 45 es amig teherbe este az evek alatt felment a sulyom 56-ra es annyival estem teherbe nem mind az egesz a terhesseggel jott fel, nah de szules utan horrorul neztem ki.


Igen a melegitos sztori tenyleng nem szexi de egyszeruen nem jott ram semmi mint irtam ha menni kellett ki a hazbol mar ketsegbe voltam esve...aztan nagyon elhataroztam magam par honap onsajnalat utan es ledobtam 10kgt.Es ismet az unnepek utan nekifogtam fogyozni es tornazni igy lassan kezdem formaba hozni magam es sokkal jobban erzem magam.Azelott volt onbizalmam es ujbol kezd visszaterni, ezt a parom is latja es ertekeli h igyekszem es nem elhagyom magam.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook