Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szedett valaki Szűztea+ C.L.A. Max-ot? Milyen eredményel? fórum

Szedett valaki Szűztea+ C.L.A. Max-ot? Milyen eredményel? (tudásbázis kérdés)


17. Orchidea25 (válaszként erre: 16. - Hableány)
2008. máj. 1. 21:10
na látod én mondtam, hogy minden jóval kombinálva hatásos ez is!:)
2008. máj. 1. 21:05
Igen én szedtem. De mellette diétáztam és tornáztam is.Igy az eredmények is jók voltak. Csak akkor még tíz évvel fiatalabb is voltam.
2008. máj. 1. 20:19
Viszont önmagában ható csodaszer nem létezik! Minden mellett kell tartani diétát, kalóriaszegény étkezést, illetve testmozgást. Ezek a "szerek" csak hozzásegítenek a fogyáshoz!
2008. máj. 1. 20:18
A diéta mellett szerintem nagyon hatásos a szűztea. Mivel diéta alatt kevesebbet eszik az ember ezáltal kevesebbet is kell wc-re mennie. Nekem úgy vált be, hogy a napi 3 liter szénsavmentes vizet megittam. Reggel bevettem egy szűztea forte kapszulát így egész nap 2x mentem wc-re délután vagy este (meg reggel az esti teától), este pedig megittam lefekvés előtt egy szűzteát...na ennek jobban volt hatása, így mindig a reggelt a wc-vel keztem....tehát jó volt mert munka előtt még kipucolt a tea, aztán egész napra meg hatott a kapszula amit reggel vettem be....én kikisérleteztem és így volt a legjobb hatása, így nem volt az hogy egész nap a wc-n ülök, nem tudok elmenni sehova. Mert így általában legtöbbször délután, este kellett wc-re mennem, meg reggel a teától.
2008. ápr. 22. 13:00
Január ota szedem és iszom mellé a tea forte változatát.saját magam diétája van és ez mindig változik az elején elég sok savanyúságott ettem aztán áttertem a kaloria számolgatásra és most is ezt csinálom az elején a heti 1kg tuti lement aztán már csak heti 0.5kg és most 60-59kg ingadozik de nem pusztulok bele az éhségbe most kéne elkezdeni még tornázni és akkor megint megindulna csak lusta vagyok
2008. ápr. 22. 07:41
Szió!Mióta szeded és milyen étrendet folytatsz?Én 4. hete szedem és kenyeret,fehér lisztes dolgokat nem eszek csak szinte zöldségeket és főzelékeket és sajnos kg-ban semmit nem fogytam csak cm-ben 2 cm.Neked milyen tapasztalataid vannak,voltak?
11. 8220cddcf4 (válaszként erre: 10. - Tafonta)
2008. ápr. 22. 06:42
Nem akarok vitába szállni veled de rólam 10kg ment le a teának és a kapszulának köszönhetöen a diétám mostanában már csak abból állt hogy nem eszek semmi cukrosat és kenyeret sem és ez még jóbb is lehetne ha venném a fáratságot és neki állnék tornázni én nem állitom hogy ez mindenkinél jó de nekem bevált
2008. ápr. 21. 10:24

A szűztealevél egy hashajtó növényi rész, nem tudom mi értelme van ilyet szedni annak, aki fogyni akar. Pont olyan rossz, mint a szenna tea. A folyamatos hashajtástól felborul az emésztőrendszer természetes baktériumflórája, nagyobb lesz a vízvisszatartás és egy idő után már vécére se fogsz tudni menni hashajtó nélkül!

Senkinek nem ajánlom, hogy ilyen módon próbáljon lefogyni!

2008. ápr. 7. 07:41
Én még nem.
2008. ápr. 6. 21:51

Görcsök, hasmenés, aranyér :(! Szerintem még híztam is :(!

Pedig pár éve a szűztától kezdtem fogyni!

2008. ápr. 6. 19:11
Mikor előszőr szedtem szűzteak-át 10 kilót fogytam! Ez az első szülésem után volt.Most a 3. szülés után is elkezdtem a Forte-val. Egy doboz után semmit nem fogytam. Viszont nélküle nagyon nehezen tudok wc-ni. 2 hét után újrakezdtem C.L.A+T -val együtt és mellette tornáztam is hetente 5x1 órát! 1 hónap alatt SEMMIT NEM FOGYTAM! Feladtam!!! A szűzteak-t most is szedem, hogy tudjak wc-ni.
2008. febr. 26. 12:47
Hát elkeztem szedni és nekem bevált ügynézki rendbetette az emésztésemet,nem görcsölök töle és hasmenésem sincs napi kettöt szedek be egyet de. egyet meg este lefekvés elött és torna mellet a heti 1kg lemegy .:-)))
2008. febr. 26. 07:38
Szedtem,de nekem iszonyatos hasi görcseim voltak a regrosszabb fajtából.Éjjel is kellett vécére menni,il. ki sem mertem mozdulni otthonról.
2008. febr. 21. 14:31
Én próbáltam,de nem volt mérlegünk így csak tipp,hogy kevesebb lett a súlyom,lehet,hogy csak így érzem?:-)))))))))))
2008. febr. 21. 12:41
Én is szedtem szűztea-fortét, kiszámíthatatlan hasmenésket és hasi görcsöket okozott, de egy árva kg-ot se tudtam leadni.
2008. febr. 21. 09:39
Én szedtem 2 hónapig most tartot egy honapos szünetet. Sztem mindenkinek a szervezete másként reaglkt rá,nekem agyon jó volt beállitotta az emésztésemet,nem volt masmenés,görcsök meg ilyesmi de mástol hallottam,h.neki meg igen szóval ez csak a kipróbálás során derül ki sztem.
2008. febr. 21. 09:32
Szedett valaki Szűztea+ C.L.A. Max-ot? Milyen eredményel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook