Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vízöntő (férfi) - nyilas (nő) kapcsolat fórum

Vízöntő (férfi) - nyilas (nő) kapcsolat (beszélgetős fórum)


30. 973d9d6ecf (válaszként erre: 29. - Csurmi)
2013. febr. 27. 15:59
na köszi....az én párom egy csavart se tud becsavarni......ettől én meg marha pipa vagyok...
29. Csurmi
2013. febr. 27. 15:13
Ja és hogy jót is mondjunk róluk :) Az én párom nagyon ügyes, kis ezermester. És még a jég hátán is megélne. Talpra esett. Én ezt szeretem. :) Nem bírnék egy olyan hapsit elviselni aki még egy csavart se tud becsavarni...
28. 973d9d6ecf (válaszként erre: 24. - Csurmi)
2013. febr. 27. 15:05
mindent megeszik az én párom is...főleg a húst,hússal....
27. csigabaga (válaszként erre: 24. - Csurmi)
2013. febr. 27. 15:02

Ő is megeszik mindent, amit elé teszek, mert követem a szeszélyeit, korszakait és olyat főzök. Jelenleg a sok leves szezonját éljük.


Tavaly nem vehettem tartósítószeres termékeket, idén viszont nem zavarja. :D

Juszt sem veszek.. :)


Én is jó étvágyú vagyok, bármit megeszek. Sajnos..

26. 973d9d6ecf (válaszként erre: 25. - Csurmi)
2013. febr. 27. 14:42
engem kihagytak ..amikor a rákok természetét osztották... nagy részben ..sztem..
25. Csurmi (válaszként erre: 23. - 973d9d6ecf)
2013. febr. 27. 14:39
szerintem a rákok is jó természetűek.
24. Csurmi (válaszként erre: 21. - Csigabaga)
2013. febr. 27. 14:38

Különben igen, enyém is mindent meg tud magyarázni, de tényleg mindent.


Kaja nálunk olyan: éééééééén baromi jó étvágyú csaj vagyok, imádok enni, imádom a gasztronómiát, imádom a hasam. Ezzel szemben ő csak akkor eszik ha éhes... Nos én nem, én akkor is ha megkívánok valamit :D

De amúgy hál istennek általában mindent megeszik amit elé raknak, ez pedig nagyon jó tulajdonság.

23. 973d9d6ecf (válaszként erre: 22. - Csurmi)
2013. febr. 27. 14:38
ja, a bika ritka jó természet...
22. Csurmi (válaszként erre: 20. - 973d9d6ecf)
2013. febr. 27. 14:35
szerencsére én meg bika :D a türelem mintapéldánya :D bár van amikor kiakadok, de többnyire bírom a "strapát" :D
21. csigabaga (válaszként erre: 17. - Csurmi)
2013. febr. 27. 14:34

Vízöntőmnek jó az ízlése szerencsére, de tény, hogy ami ma tetszik Neki, az 1hónap múlva már nem biztos. :) Így az Ő cuccai is nagyon különböző stílusúak.


A spórolást is túlzásba viszi és nyaggat ezzel, pedig én aztán minden megteszek ennek érdekében és mégis.. Bezzeg, ha pl kedvet kap egy kis borhoz, na, azon nem spórol, jó drágát választ! :)


Étkezési szokásain viszont nagyon ki tudok akadni. Fél évente átalakul. Egyszer esküszik a teljes kiőrlésű lisztből készült ételekre, később viszont kiselőadást kell hallgatnom arról, hogy mivel helytelenül tárolják a gabonát, így annak héja megpenészedik és mi bizony azt esszük.

Aztán meg együnk sok húst és igyunk tejet, később pedig -- ez mennyire egészségtelen, nem bánná, ha vegák lennénk! Ejjj...


Mindenre van magyarázata. :)

És megpróbálja mindenkire ráerőltetni. :(

20. 973d9d6ecf (válaszként erre: 19. - Csurmi)
2013. febr. 27. 14:33
csak szerencséjére vagy éppen nem ..én meg rák vagyok....
19. Csurmi (válaszként erre: 18. - 973d9d6ecf)
2013. febr. 27. 14:31
Ez így igaz :D
2013. febr. 27. 14:28
Na a vízöntő pasi az egy rapligép....Ja és tényleg soha de soha nem látja be, ha nem tud valamit vagy hibázik....
17. Csurmi (válaszként erre: 15. - Csigabaga)
2013. febr. 27. 14:11

Hát igen. :) Ők már csak ilyenek.


Nálunk meg még az is van, amit nagyon bírok. Mi most költözés előtt állunk. Még csinálom a lakásomat. És megkérdezem ő mit szeretne, hogy szeretne benne, de apám még két egymáshoz illő dolgot nem rakott össze :) És ez náluk otthon is így van. Minden cucca más más stílusú, még véletlenül se egységes :D Szóval ilyenfajta szépérzéke nincs, még jó, hogy nekem van. Legalább is szerintem :D


Ja és ami még baromira dühít, hogy hihetetlen spórolós. Minimális pénzekért is eszméletlen ribilliót tud csapni.

Pl szoba festésnél vettem dulux festéket. Szürkét, de nem tetszett a színe, így vettem másikat. Ami szintén nem tetszett, szóval úszott pár ezresem. Hát ő totál kikelt magából, mikor közöltem vele, hogy nincs meg a számla és nem tudjuk visszavinni... És még millió ehhez hasonló dolga van

16. csigabaga (válaszként erre: 13. - Kiscsibe kicsibe)
2013. febr. 27. 14:08

Rám is jellemző a féltékenység.. :)

És hangot is adok neki.. :)


De csúnya tulajdonság!!

15. csigabaga (válaszként erre: 12. - Csurmi)
2013. febr. 27. 14:03

Az enyém is féltékeny, de a büszkesége nem nagyon engedi, hogy kimutassa ezt. De ha sokáig tartogatja, akkor velősen kiadja magából. :)


Ráadásul rengeteget beszél! :)

Mondtam is Neki, hogy a volt irodalom tanáromnak tetszett volna, aki arra tanított minket, hogy beszéljünk a semmiről. Képzettársítás..

Vízöntőm még álmában is mondja és mondja.. :)


Hisztizni főleg akkor szokott, ha éppen nem Ő van a középpontban. Jajjj.. Tényleg, mint egy kisgyerek, állandóan Őt kell babusgatni. :)

De a nagy szájával sokszor sikerül megbántania, ezért ez a babusgatás gyakran elmarad..

14. Csurmi (válaszként erre: 13. - Kiscsibe kicsibe)
2013. febr. 27. 13:59
igyekszem én is tolerálni a párom hiszti rohamait. Igaz először komolyan vettem őket, de ma már nem foglalkozom velük annyira. Nem lehet mindíg minden miatt aggódnom ugyebár.
2013. febr. 27. 13:56

Ez az én nyilasomra is jellemző! AZ előző kapcsolataimban néha én is féltékenykedtem, de most már nem, mert tudom, hogy szeret, és ha menni akar, akkor ott valami gáz van, uh menjen. AZtán majd rájön, hogy mit veszített.. :)


A hiszti valóban jellemző, én is hisztis vagyok, és sokszor csodálkozom, hogy ő ezt hogy bírja elviselni, de edig egész jól tolerálta.... :))))

12. Csurmi (válaszként erre: 10. - Csigabaga)
2013. febr. 27. 13:52

Huh hát nálunk kegyetlen a hisztije. Oldalakat tudnék mesélni :) Persze tök röhelyes dolgokon hisztizik, pl ha nem veszem fel a telefont ha hív. Akkor kitalálja, hogy biztos van valakim... Meg ilyenek. Vagy ha mondjuk véletlenül fájdalmat okozok neki valahogy, na akkor is tud... Meg ha bal lábbal kel, hát akkor aztán az egész nepunknak lőttek.


Ja meg eszméletlenül féltékeny. Ez mondjuk elég bosszantó. A legkissebb dolgokra már ugrik. Pl amint írtam az előbb ez a telefon téma. Vagy munkahelyemen szinte csak férfiak vesznek körül, és ha netán mesélek neki valamit és mondom egyik kollegám nevét, akkor azzal kombinál össze...

11. csigabaga (válaszként erre: 8. - Kiscsibe kicsibe)
2013. febr. 27. 13:51

Olaszosan.. :DD

Mi is.. :D

10. csigabaga (válaszként erre: 6. - Krisz42)
2013. febr. 27. 13:49
A hiszti kifejezetten jellemző a vízöntőmre. Eleinte azt hittem, csak viccel! :)
9. Csurmi (válaszként erre: 7. - Csigabaga)
2013. febr. 27. 13:48

Hát nem könnyű velük az már biztos. De szerintem a türelem türelem türelem és megint csak a türelem, ami javíthat a kapcsolaton.

Nálunk ha kap sok szeretet a párom, akkor viszont kenyérre lehet kenni :) Ugyhogy azért vannak kis fortélyok, amivel könnyebb őket kezelni.

Mondjuk sokszor nekem is el kell számolnom 10ig mielőtt kiakadok :)

2013. febr. 27. 13:48

Én bizton állíthatom, hogy nem vagyok önző típus. :)

Jól megvagyunk, bár tagadhatatlan, hogy kicsit olaszosan élünk, de imádjuk egymást, és nem is tudjuk mással elképzelni az életünket. Ha baj van, mindig egymást segítve lépünk túl, bár nyilaskám hajlamos túlaggódni, és agonizálni dolgokon, hiába nem tud változtatni rajta! :)

7. csigabaga (válaszként erre: 4. - Csurmi)
2013. febr. 27. 13:44
Nagyon jellemzőek ezek a tulajdonságok az én vízöntőmre is. Sajnos én nem vagyok túl engedékeny típus, így aztán nehéz..
2013. febr. 27. 13:44
Az én kamasz fiam is vízöntő.Tényleg nagy a szabadságvágya,nagyon kreatívak,de ő nem önző.Nekem nem hisztizik,de hajlamos râ,de erre a mérleg férjem is az.Sőt,a mérleg lânyom is,mellettük egészen eltörpül:))De mivel én és a legkisebb fiam ikrek vagyunk,humorral megoldva a konfliktusokat jól elvagyunk.Mindenki levegőjegyű és tapasztalom,h tényleg van vmi a horoszkópokban.
2013. febr. 27. 13:37
Én nyilas vagyok,a férjem vízöntő. 44 éve házasok.Előfordul,hogy néha-néha összekapunk,de béketűrően megoldjuk.
2013. febr. 27. 13:37

Nálunk vízöntő férfi (kicsit nehéz eset :) ) , én pedig bika nő vagyok.

Horoszkóp szerint nem összeillő páros vagyunk. Vannak nehézségeink a való életben. De igyekszünk megoldani.

Inkább én vagyok az aki többet enged.

A vízöntőhöz nagy türelem kell. szerintem önzőek. És nagy a szabadság vágyuk. Te kellő toleranciával megoldható a dolog.

Sokszor úgy érzem, hogy olyan mint egy 5 éves gyerek. Sokat hisztizik és nem tudja elfogadni, ha nem neki van igaza. Ja és ami még rossz tulajdonsága, hogy nem ismeri el, ha hibázik.

De küldönben szeretem :)

3. csigabaga (válaszként erre: 2. - Kiscsibe kicsibe)
2013. febr. 27. 13:33

:)

És jól megértitek egymást? Nem ütközik nagyon a természetetek?

2013. febr. 27. 13:28
Nálunk fordított a felállás. Nyilas pasi, én meg vízöntő! :)
2013. febr. 27. 13:27
Van a környezetedben olyan pár, akinek tényleg jól működik a kapcsolata ebben a felállásban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook