Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van itt valaki Balatonberényből? Járt már valaki ott? Tapasztalatok, vélemény? fórum

Van itt valaki Balatonberényből? Járt már valaki ott? Tapasztalatok, vélemény? (beszélgetős fórum)


2013. márc. 1. 09:07
Sajnos nem ír a szállás badó vissza ma megpróbálom telefonon ...
2013. febr. 27. 18:16

Igazából most nem egy pörgős nyárra gondoltam mert picibabánk lesz.Így jobb is ha nem egy pörgős helyre megyünk.De otthonról kicsit el mégis egy kicsit kiszabadulni a hétköznapból.

Köszönöm a hozzászólásod.

2013. febr. 27. 16:39

Szia!

Egyetértek az előttem szólókkal.

Tényleg olyan mintha megállt volna az idő.

Sajnos sok üres terület van, gondolom volt üdülők, meg táborok, és van egy komplett hotel a vasútállomásnál ami üres.

De nem elhanyagolt, tehát ne arra gondolj, hogy felveri a gaz, csak üres, nincs(?) gazdája.

Az árak jók, sőt meglepően olcsók, Balatonhoz képest.

A település nyugodt, tiszta, rendezett közterekkel.

Volt egy nagyon jó étterem, teljesen jó árakkal, és a kiszolgálás tökéletes volt.

NEM volt szúnyog!!!!

Mi a Bözsi programmal voltunk, faházas üdülőben.

Tiszta, rendezett, csöndes.

A vízen érződik, hogy a déli part nyugati csücske, sok helyen hínáros, de nagyon tiszta.

Valóban, tavaly nagyon kevés víz volt benne, és sokat kellett gyalogolni, de kisgyerekekkel pont jó volt.

A strandra mi nem mentünk, mert volt saját stég.

Kivűlről a strand gondozottnak tűnt, és nem voltak sokan.Az árakra csak annyit emlékszem, hogy meglepődtem, mert drágának gondoltam, de kifejezetten olcsó volt.(Tábla szerint.)

Egy szép terület, ami újra arra vár, hogy felfedezzék.

Ha szereted a nyugalmat csak ajánlani tudom.

Remélem mi is el tudunk menni idén is, mert pici lánykám sokat emlegeti.

:)

2013. febr. 27. 16:04
A képek és leírás alapján tetszik a berényi strand is.
6. Bea0124 (válaszként erre: 5. - Pitypang)
2013. febr. 27. 10:59

Nagyon szépen köszönöm,ilyesmi hozzászólásra gondoltam.Engem nem érdekel ha nem ultra modern :-D

Legyen rendezett,meg wc gondolom az úgyis van :-D

Igazából lehet oda megyünk idén és azért is szeretnék információt gyűjteni.

A játszótér is jól jön,és az olcsó árak :-D

Árnyékos területet lehet találni?Sátrat lehet állítani a strandon?-bepakolni,öltözni,pelenkázni stb?

Tényleg köszönöm hozzászólásod.

2013. febr. 27. 10:22

Tavaly nyáron többször mentünk a városi strandjára. Kicsit retrós, de nem rossz értelemben, mert ugyan nem ultramodern, de rendezett, tiszta. Van egy szuperjó játszótér, a gyerekeink imádták. A büfék és éttermek árai is retrók, azaz mintha megállt volna 10 éve az idő. Ennek kifejezetten örültünk is, sehol máshol a Balatonparton nem vettünk még 90Ft-os palacsintát. :) A belépő is párszáz forint, ha csúszdás jegyet veszel, az meg kemény 100Ft-tal több csak. :)

A strandról ennyi, a település többi részét nem ismerem. Idén is megyünk biztosan, közel van hozzánk és még délután is könnyen elugrunk a gyerekekkel ovi után, ha nekünk is belefér az időnkbe. Ja, a víz... lassan mélyül, ez mondjuk kicsi gyerekkel jó, de aki úszni akar, bizony kell gyalogolnia. Ennyi belefér azért, meg hát száraz nyár is volt a tavalyi, mindenhol apadt a vízszint rendesen.

2013. febr. 27. 10:12
Szia köszi,nyilván ilyeneket már olvastam,de ahogy írtam személyes véleményekre,tapasztalatokra vagyok kíváncsi. :-D
2013. febr. 27. 10:06
Törölték a hsz-em.
2013. febr. 27. 09:40
Előre is köszi :-D
2013. febr. 27. 09:39
Sziasztok véleményeket szeretnék kérni Balatonberényről.Annyira nem találni neten saját tapasztalatokat,véleményeket erről a helyről.Légyszives osszátok meg tapasztalatokat,véleményeiteket.Minden érdekel :-D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook