Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A könyvjelzősor alá települt valami kereső és egyéb oldalak gyors elérésére alkalmas, de nekem szükségtelen csík, hogyan lehet eltüntetni? fórum

A könyvjelzősor alá települt valami kereső és egyéb oldalak gyors elérésére alkalmas, de nekem szükségtelen csík, hogyan lehet eltüntetni? (tudásbázis kérdés)


2013. márc. 14. 05:30
Köszönöm:)
11. bowie (válaszként erre: 10. - Rozália)
2013. márc. 11. 12:40
Igen, kitörölheted:)
2013. márc. 11. 06:14

Ezek szerint a toolbar-okat mindig kitörölhetem a programok közül? Mert van másik is...

És köszi:)

2013. febr. 27. 17:30

Köszönöm szépen, és elnézést, de egész nap nem volt netem:(


Egyenlőre a program törlésével eltűnt... De elteszem az ötleteket, ha még visszajönne:)

2013. febr. 27. 10:46

Ha semmi nem használ, Toolbar Remover-t telepiteni és eltűnik

Volt hasonló elég makacs kiegészitőm, leszedte

2013. febr. 27. 07:32

valami toolbart telepítettél fel akár valami frissítéssel, akár valami programmal.

ha szerencséd van, le tudod szedni a programok telepítése-törléssel, ha nem, akkor inkább hívj valaki hozzáértőt, mert beépülhetett elég sok helyre.

2013. febr. 27. 06:48
Nekem egy időben a google telepítette föl ezt a google toolbar-t. Programok telepítése és törlése..a vezérlőpulton belül találod meg, és ott ki tudod törölni
2013. febr. 27. 06:02

Nézd meg,hogy melyik kereső az ami feltelepedett.

(Általában bal oldalon van egy kis ikon a sor elején)

Ha ez meg van,lépj ki a netről és a programok telepítése és törlésében töröld ki.

Ha minden igaz,akkor eltűnik.

Nekem az Ask csinálja ezt rendszeresen.

2013. febr. 27. 06:01
Az "Eszközök" menün belül van egy "Kiegészítő" lehetőség.Arra kattints rá.Azon belül keresd meg a bővítmények vagy a kiterjesztések fület. Pontosan nem tudom melyikben,de ott lesz az amit keresel és kitudod törölni vagy letiltani.
2013. febr. 27. 05:36
Nézegettem, mi lehet ez, valami bővítmények, de nem adott javaslatot, vagy lehetőséget, hogy ne kérjem:(
2013. febr. 27. 05:23
Más oldalakon meg nem férek hozzá tőle pl. a be- és kilépéshez:((
2013. febr. 27. 04:42
A könyvjelzősor alá települt valami kereső és egyéb oldalak gyors elérésére alkalmas, de nekem szükségtelen csík. Nem tudom eltüntetni:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook