Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Csomózott karkötők fórum

Csomózott karkötők (beszélgetős fórum)


2016. júl. 13. 08:44
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni azoktól, akik ügyesen csomóznak. A profilomba feltöltöttem egy "részeges", csúsztatott nyílhegymintás karkötő képét, meg szeretném csinálni. Készítene valaki nekem hozzá leírást (pl. balról az 1.sz. 7 bjcs + 1 vcs...)? Mert rajz után nem nagyon tudok még dolgozni, de leírás után igen. Gondolom, a szálakat sem szimmetrikusan kell elrendezni. Köszi előre is!
2012. ápr. 23. 13:18
Sziasztok én is csomózok, az enyémhez hasonló blogokat keresek =) www.csomokbolcsodat.blogspot.com
2012. febr. 21. 14:14
Én egy csomót gyűjtöttem ki mintát, képet, videót ... és csinálom őket szabadidőmben aztán netre fel és eladás :)
8. Andy 92 (válaszként erre: 2. - Edek)
2012. febr. 21. 14:12
Én ugyanígy vagyok/voltam. Nekem nem tömegesével de viszik azért :)
2011. szept. 25. 15:33

Sziasztok!

Én még csak most kezdtem. Régebben csináltam egyet, de akkor abba is hagytam és most újra el akarom kezdeni.

Van még valaki aki csinálja?

2010. aug. 29. 14:26
Én is nagyon kedvelem, inkább megcsinálom magamnak... de nem veszek karkötöt, de imádom <3
2009. máj. 24. 17:19

Én nagyon kedvelem, kb. 10 éves korom környékén kedveltem meg, ellestem hogyan készítik ezeket :D Azóta le sem lehet állítani vele, gyártom itthon a karkötőket


Neten rengeteg érdekes minta van és mintakészítő is, de ezeket nem akarom itt a fórumon publikussá tenni

2008. júl. 30. 20:21
Én is szeretem, már a stílusomhoz tartoznak, mostanában kezdtem el bonyolultabbakat.
3. madul (válaszként erre: 2. - Edek)
2008. márc. 31. 22:35
Szia! Én is csináltam ilyeneket! De érdekelne a bonyolultabb változat! Te hol tanultad meg(mármint a neten:-)?
2. edek
2008. márc. 31. 21:55

Szia kimy !

Én is nagyon szeretek csomózni!Próbáltam pár darabot eladni,de nem érdekli a mostani fiatalokat,szerintem.Amikor divat volt,iskolás koromban,akkor sajnos csak egyszerűeket tudtam csinálni,most interneten keresztül megtanultam a bonyolultabbakat is.:o)

1. kimy
2008. febr. 21. 07:36

Sziasztok!


Nekem ez a legnagyobb hobbim, ilyen csomozott karkötőket késziteni. Ha neked is oszd meg velem, meg a többiekkel :D


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook