Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ételfutár tapasztalatok fórum

Ételfutár tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2013. febr. 26. 21:04
Az kimaradt, hogy több ismerősöm Teletáltól is rendel és elégedettek vele.
2013. febr. 26. 21:03
Gastroyalnál kezdtem, de nem ízlett. Cityfood volt a következő azzal már elégedett voltam. Az adagok nekem túl nagyok, mindig kicsit rendelek. Azóta erre a területre nem szállítanak, helyette Bonapetit van, de úgy tudom ő cégük. Szintén jó, egyetlen hátránya, hogy a francia diéta ételeknél nincs kis adag, pedig azok a legfinomabbak. Kicsit drágábbak is. Kalória és összetétel is szerepel.
2013. febr. 26. 19:18
Én régebben a teletáltól rendeltem. Szerintem finomak az ételeik, nagy adagok. Több kajánál föl van tüntetve a kalóriatartalom is. Aztán néhány hónapja ráakadtam a vitálkonyhára, azóta tőlük eszem. Minden ételnek adott a kalória és szénhidrát tartalma, sőt a netes étlapon az összetevőket is föltüntetik. Az írások szerint ch csökkentett lisztet és xillitet használnak. Nekem általában ízlenek az ételeik.
5. kszb
2013. febr. 26. 19:15
én is az e-food-ot ismerem. Tavaly rendeltem ugyan utoljára tőlük, de sztem megfizethető is, meg finom is. Étlapon feltüntetve minden infó, ami neked kell.
2013. febr. 26. 16:30

Mi a cityfoodtól rendelünk már 2 hónapja, mindennap. Nagyon finom (legalább is nekünk nagyon ízlik). Adagra is jó nagy, a férjem is mindig tele van, én meg még szoktam is hagyni vacsira :) (levest és másodikat is rendelünk).

Rendeltünk már a teletáltól is, de nekünk nem tetszett.

2013. febr. 26. 16:27

Nekem az e-food vált be, bár én a különlegesebb ízeket szeretem, nem a hagyományos ételeket és így mindig olyanokat is rendelek, viszont azok nagyon finomak.

Vannak fogyókúrás meg fitness ételek is, változatos, finom. Feltüntetik a kalóriatartalmat és az összetevőket is.

Több céget kipróbáltam, ők váltak be.

2013. febr. 26. 16:13
Tudtok olyan ételfutárszolgálatot, amelyik másnapra,csak ebédet megbízhatóan szállít, elfogadhatóan, még jobb, ha finoman főznek,kifizethető áron. Ha az étlap kalóriatartalmat is tartalmaz az még jobb. Főleg azoktól kérdezném, akik mostani pozitív tapasztalattal rendelkeznek.
2013. febr. 26. 16:10
Ételfutár

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook