Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Mennyire hasznos a trambulin?

Kategória: Összes fórumtéma » Diéta & fitness » Mozgás és fitness

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

17. bjudit552017-11-15 11:15
Köszi hogy te is hozzászóltál, és gratulálok hogy ilyen egészség centrikus vagy te is. :)

Én kifulladásig nem szeretnék se tornázni se semmit se csinálni, elég volt hogy aktív koromban így dogoztam. :) Az pedig hogy mennyi kalóriát tudunk elégetni rajta, szerintem elég sok mindentől függ. Na de hajrá nekünk, mozgunk ez a lényeg!
Bánjunk úgy a testünkkel, hogy szeressen a lélek benne lakni! :)

16. Namari2017-11-15 10:42
Nekem van trambulinom és rendszeresen edzek rajta, fullasztó az tuti, nekem is 10-15 percenként le kell állnom picit ilyenkor erősítek rajta, sokat dob ha összedobtok 1 jó zenei válogatást és lehet ugrabugrálni, azt mondják 5-700 kcalt lehet tőle égetni/óra és ez tuti igaz is! :) Szóval hajrá, mert nagyon jó és megéri! :)

15. bjudit552017-11-08 08:06
Boldogabb leszel ha nem mások teljesítményéhez hasonlítgatod magadat, hanem a saját szintednek megfelelően elkezded az alapoktól. A házat is így építjük, az izmot is, az egészséget is (aki beteg).

Én most kezdem 62 évesen az ugribugrit, a leírások, orvosi ajánlások tanulmányozásának kezdésével. Az edzést pedig úgy érdemes, hogy először rugózás, billegés, majd apró elrugaszkodások. Ez az egyensúlyérzetünk miatt fontos. Fiatalabbaknak napi 5 perccel ajánlják a kezdést, idősebbeknek 2 perccel. No ennél kicsit többre vagyok képes úgy érzem, de mivel ennek az ajánlásnak egészségügyi háttere van, érdemes valamennyire tartani. :)

A trambulinozás hatásáról olvasd el a természetgyógyász írását:
[link]

14. mézésbors2017-11-07 18:06
Hát ez óriási!!!
Azért örülök, hogy mutatták a hátsó sorokat is :) Így nagyjából képben lehet az ember, hogy ő kb. mire képes :))
Azt nem tudom, hogy a térdeknek mennyire tesz jót 35 felett.
(válasz SzánI. 12. hozzászólására)

13. bjudit552017-11-07 17:53
Na majd én megmondom. :)
A héten hozza a futár, naponta tervezem rajta az edzést. Várom a trambulinon sportolók véleményét. Egészségi állapot javulásról, fittségről, vagy terápiás használatról.

12. SzánI.2012-04-22 13:22
Itt is van egy jó kis videó!!

Mindjárt neki is állok. Vagyis ugrok. XD

[link]

11. SzánI.2012-04-22 13:14
[link]

[link]

Vannak nagyon jó kis edzések. :D

Még tavaly kapták a gyerekek, most döntöttem el, edzek rajta. A gyerekek rá sem állnak.

10. bnedora2010-01-11 11:24
Hasznosnak hasznos, csak gyorsan megunják a gyerekek. Nekem ez a tapasztalatom.

9. sztolyka2010-01-07 12:09
Vélemények?

8. BREDAMAZON2008-04-01 13:51
Mi épp most vettünk a gyerkőcnek a Hervisben. Én is ki akarom próbálni, biztos jó lehet rajta ugrálni és tuti, hogy fogyasztana is. Csak előtte még le kell adnom pár kilót, mert 100 kg-ig írja a súlyt, én meg 99 kg vagyok :(

7. cherry baby2008-03-20 07:45
[link]

6. cherry baby2008-03-20 07:40
a zone club csatornán van egy műsor, ahol 3 hónap alatt megváltoztaják az életed, ha te is akarod. Először lemérnek, lefotóznak stb. Megmondják miket egyél,miket csinálj. itt nincs olyan, hogy halálra edzed magad. Egészségesen fogysz. 3 hónap alatt a csaj 102ről 91re fogyott. Sokat sétált, majd amikor már lement róla néhány kiló, elkezdett trambulinozni. Ezt a műsort érdemes nézni, ötleteket lehet lopni belőle. este 7 körül van. 7 után??? valahogy ilyen tájba. Na és a tegnapi műsorba volt ez a trambulin. Kitaláltam, hogy nekem is kell :DDDDDD

5. mamoca12342008-03-19 17:43
ÚGY TUDOM, NEMCSAK GYEREKEKNEK JÓ!FOKOZATOSAN KELL HOZZÁSZOKNI!

4. Amanda842008-02-21 22:02
Van valaki akinek van és bevált? Vagy tán csak pénzkidobásnak tartja?

3. Amanda842008-02-21 15:11
Szióka :-) Még én sem mernék rá állni mert 100kg alatt ajánlott. Egyik barátnömnek láttam hogy van. Azaz az unokahugának. De már régóta gondolkodok hogy kelene venni. De csak a kicsit bírnám ki anyagilag.
(válasz Cinka 2. hozzászólására)

2. Cinka2008-02-21 01:48
szijjjja :)) állítólag nagyon jó, de igazából nem ezek a kis ugrálók, hanem a nagy gumiasztalok a hatásosak. Cherről olvastam, hogy naponta egy órát ugrál ilyen asztalon, annak köszönheti a fittségét. Régen próbáltam én is ilyet, 10 perc után szakadt rólam a víz! Ezek a kis ugrálók szerintem nem annyira hatékonyak, de persze, mint minden mozgás, csak jót tehet :) a lányomnak van ilyenje, de nem állok rá, mert beszakad :DD
(válasz Amanda84 1. hozzászólására)

1. Amanda842008-02-21 00:28
Lehet látni különböző sport üzletekben és honlapokon úgynevezett trambulink. Vannak 90cm-től 140cm-ig türhető áron. De ezek mennyire jók a fogyáshoz és mennyire erősiti ízmosítja az embert?