Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy lehet annyira hajlékony az ujjam, hogy teljesen (a kézháthoz) tudjam hajlítani?? fórum

Hogy lehet annyira hajlékony az ujjam, hogy teljesen (a kézháthoz) tudjam hajlítani?? (tudásbázis kérdés)

2013. febr. 27. 10:36

Én így születtem, meg az öcsém is.

Igen hajlékonyak vagyunk.

Születni kell rá! :))


Vagy gyakorolni, újszülött kortól mint a kínai cirkuszosok :))

2013. febr. 26. 22:43
Remélem, senkinél sem egy betegség tünete. A Marfan-szindróma nem veszélytelen, jellegzetes gyerek- és fiatal kori tünete a hosszú ujjak, és azok feltűnő hajlékonysága.
10. Vikyci (válaszként erre: 9. - Kszb)
2013. febr. 26. 15:03
sose gondoltam volna, hogy ez egy ilyen különleges tulajdonság, nekem annyira magától értetődő :-D
9. kszb (válaszként erre: 8. - Vikyci)
2013. febr. 26. 13:30
és milyen sokan nme tudják megcsinálni :) mi ezért vagyunk különlegesek :)
8. Vikyci (válaszként erre: 7. - Kszb)
2013. febr. 26. 13:22
A nyelvemet én is össze tudom pödörni felfelé és lefelé is :-D
7. kszb
2013. febr. 25. 23:39

akinek lazák az ízületei, azok elő tudják adni ezt a mutatványt simán. A többiek meg gyakoroljanak! A sárgára is képes bki, csak gyakorolnia kell! És ízület kérdése, h kinek mennyi idő alatt sikerül véghez vinni a gyakorlatot.

Tessék nyújtani, aztán menni fog :)

Habár, azt én se értem, h mire jó ez :)

Én utoljára gyerekként "gyakoroltam", mert csodáltam egy volt osztálytársam ezen képességét :) Azóta nincs jelentősége :) Rájöttem, h én meg a nyelvem tudom a hátára fordítani meg összepödöríteni... mások meg engem csodálnak ezért :)

6. 91d4989ab9 (válaszként erre: 5. - Timycat)
2013. febr. 25. 23:27
ezt nem hiszem el? ujjakat a kézháthoz, na ne, max csuklóból bírom elképzelni, fotozd már le
5. timycat (válaszként erre: 2. - MagyarokNyila)
2013. febr. 25. 22:42
Passz, a bal kezemmel mióta az eszemet tudom elő tudom adni ezt a mutatvány, mások szörnyűlködésére :D a jobb kezemen viszont csak derékszögig hajlanak vissza az ujjaim, de ez még sosem zavart
2013. febr. 25. 22:42
aki ír az válaszoljon, vagy ne írjon semmit.
2013. febr. 25. 22:38
Miért olyan fontos ez a mutatvány???
2013. febr. 25. 22:37
Szinte teljesen (a kézháthoz) tudjam hajlítani? Hogy gyakoroljak? van esetleg valami lazító "ujjtorna"? egyéb..?
2013. febr. 25. 22:36
Hogy lehet annyira hajlékony az ujjam hogy...?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook