Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ki mit tud a lézeres visszérműtétről? fórum

Ki mit tud a lézeres visszérműtétről? (tudásbázis kérdés)


9. neru
2013. szept. 29. 12:33
A Mona Lisa Centrumban csináltattam lézerrel, két kezelés után az összes apró hajszálerem eltűnt. Nagyon kedves a személyzet, és megfizethető áraik vannak. Időnként akcióznak bizonyos kezeléseket, érdemes figyelni őket!
8. f64f0d9a69 (válaszként erre: 7. - Kismacska2)
2013. febr. 26. 20:36

Van, amikor már muszáj az eret megműteni.

Vagy olyan,hogy már nagyon csúnya esetleg.


De a kialakulás ellen sok dolgot meg lehet tenni.

Javítani kell a keringést, erősíteni kell az érfalat, mert ilyet is lehet. Mindenkinél máshogy.

2013. febr. 26. 20:19
Elsődlegesen elkerülik a műtétet az orvosok, nem? Hallottam gyógyszerről, kompressziós harisnyáról. Vagy egyszerűbb a műtét?
6. f64f0d9a69 (válaszként erre: 5. - Nina6)
2013. febr. 26. 20:04

Vajon miért alakul ki később újra, ha lézeres..

Ez szerintem nem igaz. Én is olvastam ilyet, de hát egy másik érnek kell megint kitágulnia,tök mindegy, hogy a másiknál a műtétet mivel végezték.

Visszér akkor lesz, ha nem jól működik a keringés, lerakódás keletkezik a véna billentyűknél,stb.

Az ereket lehet esetleg "erősíteni"

2013. febr. 26. 15:47
A visszér sajnos mindig visszajön, de ha lézeresen műtöd elvileg akkor újúl ki legkésöbb, tehát ez a legtartósabb gyógymód és itt nem maradnak hegek sem a lábon.
2013. febr. 25. 19:45
Ezek szerint bármit csinálunk, örökre megmarad a visszér, vagy a nyoma? Nekem már 6 éve van, és csúnya...
3. Cucicsillag (válaszként erre: 2. - Nina6)
2013. febr. 25. 19:12
En is gndolkodtam mar rajta, ugyhgy erdekel a tema, viszont a multkor volt egy noci a tv-ben, azt mta ismetelni kell ezeket a beavatkozasokat,nem maradugy,sajtos:(
2013. febr. 25. 18:46
Sziasztok! A lábamat 3 éve megműtötték,kivettek jópár eret most ugyanúgy csúnya mint előtte.Elhatároztam hogy magánorvoshoz megyek. Több ismerősöm és a háziorvosom is ugyanazt az embert ajánlotta. Hát elmentem. Megvizsgált.270 000 ért csinálná meg az egyik lábam, lézeres visszérműtéttel.Nem vagyok otthon a témában,nem tudom érdemes -e gondolkozni rajta.
2013. febr. 25. 18:46
Ki mit tud a lézeres visszérműtétről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook