Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeritek, használjátok a Kék-Lukács termékeket? fórum

Ismeritek, használjátok a Kék-Lukács termékeket? (tudásbázis kérdés)


2013. febr. 28. 07:48

Köszönöm szépen a válaszokat!


Időközben sikerült beszereznem, de mivel az összetétele titkos, csak a hatóanyagokat lehetett kideríteni, így sajnos utólag tudtam meg, hogy ami van benne, az most a várandósságom és a szoptatás alatt nem 100%-ig biztonságos (mert ugye kismamákon nem végeztek velük kísérleteket, én meg paramami vagyok:)


Ezért vagy elteszem a kenőcsöt a szoptatás utánra, vagy ha esetleg valaki szeretné, annak szívesen továbbadom, ha megkeres privátban. 2016 februárjáig jó.

2013. febr. 28. 07:31
Nekünk nagyon bevált a Kék Kenőcs, sajnos, tényleg nem lehet most már weben kapni. :((( sebeket, égési sérüléseket, gyulladásokat, aranyeret javítgatok vele sikerrel.
12. icuri
2013. febr. 27. 21:21
A Kék kenőcsöt az unokasógórnőm felfekvések kezeléséhez használja és nagyon szereti.Amit én már próbáltam: reuma krém- szerintem nagyon jó. A sárga kenőcsöt próbáltam hajszálerekre, nekem csak átlagos. A gombastop kb olyan, mint a Canesten. A mélyhidratáló krém az én száraz bőrömnek nagyon megfelel, főleg télen. Egyszer rendeltem valamilyen sárga szappanokat. Azok idő előtt elpuhultak és szétestek. Hát ennyi.
11. d71ef05a8e (válaszként erre: 9. - Icuri)
2013. febr. 26. 08:39
De érdekelnének a tapasztalatok a többi, kozmetikum jellegű termékeikről is.
10. d71ef05a8e (válaszként erre: 9. - Icuri)
2013. febr. 26. 08:39

Vírus okozta bőrelváltozásokra, emyleket már többször leégettek, de újra és újra, kamatostul tértek vissza. rengeteg pénzem elment már ezekre a lézeres leégetésekre, legutóbb meg is mondta az orvos, hogy ezt nagyjából életem végéig így lesz, időről időre ismételni kell a kezelést. természetesen belsőleg is próbáltam már kezelni immunerősítő természetes szerekkel is, gyógyszerekkel is.


Nem hiszem, hogy a KÉk Kenőcs csodaszer, de mégis, közel sem kerül annyiba egy tégyely, mint egy kezelés, és a gyártó szerint volt már visszajelzés arról, hogy leszárította a haosnló elváltozásokat. egy próbát megérne nekem annyi minden után (teafa, vérehulló fecskefű, és még sorolhatnám).

2013. febr. 25. 22:06
Én használok Kék-Lukács termékeket. Mire vagy kíváncsi? A Kék kenőcsöt mire szeretnéd?
8. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 7. - D71ef05a8e)
2013. febr. 25. 12:02
Ha megírod,mit szeretnél,talán meg tudom szerezni Neked!
2013. febr. 25. 11:37

Köszönöm a válaszokat.


Igyekszem valamilyen megoldást találni.

2013. febr. 25. 11:13
Én használtam, a kutya szeménél volt valami atka és avval kenegettem. Állítólag lovaknál alkalmazzák még sebgyógyulásra.
2013. febr. 25. 11:02
van üzletük a XI. kerületben. meg webáruházuk is. mondjuk a kék krém ott sem kapható. mármint a weben. de az üzletben van, fel kell őket hívni. gugli megmondja, hol van pontosan.
2013. febr. 25. 10:58
Nekem meg valami akne-stop krémet dobott ki.
2013. febr. 25. 10:53
Én nem ismerem, nem is tudom mire használják, de ha nekem kellene, tuti megkérném egyik állattartó ismerősömet, hogy kérjen nekem. szinte 100%,hogy felírnák neki, őket azért nem veszik olyan szigorúan, nincs TB és egyéb.
2013. febr. 25. 10:47

A híres-nevezetes Kék-Kenőcs úgy tudom, állatgyógyszernek lett nyilvánítva, ezért csak vényre állatorvostól lehet beszerezni. Ez elég nagy nehézségekbe ütközik nálam, mert egyetlen állatom a sarokban a pók, még ürüggyel sem tudok szerezni belőle.


Van azonban nagyon sok más termék is, ami könnyebben hozzáférhető, ezekkel vannak tapasztalatok?

2013. febr. 25. 10:44
Ismeritek, használjátok a Kék-Lukács termékeket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook