Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért sírhat egész éjjel az 5 hónapos babám? Fogzástól? fórum

Miért sírhat egész éjjel az 5 hónapos babám? Fogzástól? (tudásbázis kérdés)


13. wanita77 (válaszként erre: 12. - DWAncsa)
2013. febr. 25. 21:36
Én a Nurofen szirupot ajánlom, nagyon jó mindenre: fogzás, láz, fájdalomcsillapítás és finom narancsos és eper ízben van. Nekünk mindig segít, fél óra alatt!
12. DWAncsa (válaszként erre: 8. - Veroniks22)
2013. febr. 25. 11:09
Panadol baby szirup vagy kúp? Nekem Algoflex babym van itthon,az is jó? Vagy vegyek Panadolt inkább?
11. DWAncsa (válaszként erre: 5. - Bébinyuszi)
2013. febr. 25. 11:08
Felhívom mindenképp,még nem sikerült elérnem,a védőnővel beszéltem,ő is a fogzást mondja,meg hogy ez az idő is rájátszhatott.
10. DWAncsa (válaszként erre: 4. - Beziske)
2013. febr. 25. 11:07
Kisebb korában voltunk reflux gyanúval korházban,de kizárták ezt a betegséget,alvásvizsgálaton is voltunk,meg ultrahangon,szóval alaposan megnézték.
9. DWAncsa (válaszként erre: 3. - 9e315ae72e)
2013. febr. 25. 11:06
Szia Vaky! Nincs láza,hőemelkedése sem. Rágókája van,de inkább az öklét rágja,ami már olyan piros neki. Hasmenés nincs,talá egy picit hígabb széklete az van. Napközben nem igazán nyűgös,estére tetőzik,meg éjszakára. Nem észleltem semmi tünetet sem,a mi szobánkban alszik a kiságyában,a kezdetektől fogva.
2013. febr. 25. 10:41
Ez nálunk is van 4-5 éjjelen át időnként, de már "rutinosként" adom neki a Panadol Babyt. Inkább, mint hogy Ő is, én is kimerüljünk a sírástól, ébredéstől. A súlyához képest egy fél adagot szoktam adni Babámnak és nekünk nagyon bevált, a gyerekdoki javasolta.
2013. febr. 25. 10:38
Igen,egyébként a legegyszerűbb,ha elviszed orvoshoz.Pláne,hogy már tényleg napok óta így van..
2013. febr. 25. 10:35
Ha hirtelen éles felsírás van éjjel, akkor az fájdalomra utal szerintem. Lányomnál így volt. A hasa vagy a foga fájt ilyenkor szegénykémnek :(
2013. febr. 25. 10:34
Hívd fel azért az orvost, lehet hogy mástól sír ennyire. Ha mégis a fogzás, akkor Viburcol homeopátiás kúpot adhatsz neki, nekünk az segített a fogzást átvészelni.
2013. febr. 25. 10:34
Épp ma volt a tv-ben szó,hogy babáknál is lehet reflux betegség,sírnak nem tudnak aludni!Szerintem vidd el az orvoshoz!Mert szenved a baba is valamiért és Te is kimerülsz.
2013. febr. 25. 10:32
Szia:) Hát nem könnyű kinyomozni,miért is sírnak néha..:) Igen,lehet a fogzástól is,megszenvedik sokszor,mire áttör az első kis fog.Adhatsz neki rágókát,esetleg olyat,ami hűtött.Nem írtad,hogy van-e láza.Ilyenkor néha szokott.Előfordul,hogy fáj a pocakjuk is,hasmenésük van.Napközben is ilyen nyűgös a pici? Esetleg más lappangó betegségre utaló jel? Pl:fülfájás? Külön alszik?
2013. febr. 25. 10:21
Keservesen felsír és nem nyugszik meg semmire. Sem a cicitől,sem a ringatástól,dúdolástól,mindennel próbálkoztam. Már a harmadik éjszaka van így egy huzamban és már nagyon fáradt vagyok és nekem is fáj,hogy látom, hogy szenved és nem tudom mi a baj. A fogzási folyamat már több,mint egy hónapja tart,nem látok még semmit az ínyén,de lehet hogy most fog kibújni? kérem aki tud segítsen.
2013. febr. 25. 10:20
Miért sírhat egész éjjel az 5 hónapos babám? Fogzástól?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook