Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Létezik, hogy a kislányom hajában sok élő tetűt találtam, de serkét egyet sem?Vagy a tetűfésű kiszedi a serkét is? fórum

Létezik, hogy a kislányom hajában sok élő tetűt találtam, de serkét egyet sem?Vagy a tetűfésű kiszedi a serkét is? (tudásbázis kérdés)


2013. febr. 25. 18:58
Az en lanyom is amikor kicsi volt,elkapta az ovodaban.Lehet kapni a gyogyszertarban,NITTYFOR,PEDEX,NIX hajtetu szeszeket.Hajmosas utan ezek valamelyikevel bekell dorzsolni a hajat,es a tetvek es a serkek is elpusztulnak.
2013. febr. 25. 06:38
Sötét barna haja van, észre kell hogy vegyem a seekéket.Most átnézem alaposabban.
7. mikra (válaszként erre: 1. - Micsuned)
2013. febr. 24. 22:59
Milyen színű a lányod haja? A szőkében nehezebb észrevenni.
2013. febr. 24. 22:54
Sajnos azonnal rakják a serkét. :( Valószínűleg még annyira a haj tövében vannak, hogy nem veszed észre... mi nagyon megszenvedtünk a lányom hosszú hajával, egyesével(!!) héztem át a hajszálakat és huzigáltam le körömmel a serkéket, fésű mit sem ért.
2013. febr. 24. 22:53
Sajna biztos van ott serke is.Tapasztalatból mondom (2 gyerekkel csináltam végig) a tetűfésű jó dolog, de nem 100%-os.Kézzel szépen át kell vizsgálni, kiszedegetni, mert ameddig (élő) serke marad, addig a "lakók" is maradnak:-(mi is rendesen megszenvedtünk velük, míg teljesen kiírtottuk őket
2013. febr. 24. 22:32

Tutira van ott serke is... :(

A legjobban a tarkó környéki hajat szeretik, a tövétől 1-2 centire, mert ott jóóó meleg van. :(

Nézd át alaposan.

Én egyszer megszenvedtem vele a saját fejemen, az ellenségemnek sem kívánom. :( Jah, azóta van ízeltlábú-fóbiám. :D

2013. febr. 24. 22:23
Nem!
2013. febr. 24. 22:20
Ahol tetű van, ott serke s van.
2013. febr. 24. 22:18
Létezik, hogy a kislányom hajában sok élő tetűt találtam, de serkét egyet sem?Vagy a tetűfésű kiszedi a serkét is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook