Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Women's Cream, Emerita, Natpro, Progest cream. Van valakinek ezzel a progeszteront tartalmazó krémekkel kapcsolatban tapasztalata? fórum

Women's Cream, Emerita, Natpro, Progest cream. Van valakinek ezzel a progeszteront tartalmazó krémekkel kapcsolatban tapasztalata? (beszélgetős fórum)


2020. jún. 21. 19:54

Sziasztok!



Ha valakit esetleg érdekel, nekem van 1 db norvég woman's cream-em eladó, bontatlan 10/21 lejárattal. 7000,- + posta.



Érdeklődni: 06209175379

27. Daylight07 (válaszként erre: 25. - Ókidli)
2017. nov. 6. 11:57

Szia !

Szeretném a segítségedet kérni!

Én is használtam a womens creamet és a progestelle oilat is, de nekem egyik sem hozott olyan átható sikert, a barátcserje segített sok sok tünetem el múlt, de a progi szintem nem emelkedett.

Kutatások közepette bukkantam rá a te hozzászólásodra! Szerettem volna rendelni natpro krémet, de már a regisztrációnál elakadt a dolog, a magyar email cím probléma lehet ?

Tudnál segíteni ebben mert már elég rég babát szeretnénk és nálam van a hormonjaimmal baj !Nem szeretnék szintetikus hormonokat beszedni, természetgyógyász biztat, de sajnos még a libidóm sem tért vissza ami egy jó jel lehetne a progi szint emelkedésével...Ha válaszolsz előre is köszönöm !!!!

26. VuvuzELLA (válaszként erre: 25. - Ókidli)
2017. márc. 7. 17:49
Ildikó nekem kéne ez a natpro! Írok privit, remélem néha bekukkantasz ide.
2017. jan. 17. 14:02
Nekem ösztrogén dominanciám és endometriózisom is van, kb. 8 éve kezdtem el a womens creamet használni, nekem akkor nagyon jó volt a hatása, a tüneteim enyhültek sok minden jobb lett, főleg közérzetileg, aztán kiköltöztünk a UK-ba és itt nehézkes és nagyon drága volt a beszerzése. Akkor akadtam rá a natpro-ra, ami az 'eredeti' krém, annak a fejlesztése aki ezt az egész progeszteron pótlásos dolgot elindította, Dr. Lee. Én félve álltam át lassan 4 éve erre a krémre, de azt kell mondjam egy csoda, nekem. Sokkal több a prog. tartalma, mint a womens creamnek és abszolut természetes anyagokból van. Nekem azóta nem nőtt az endometriózisos cisztám, sút megfeleződött, a CA 125 tumormarker endo idején növekszik, nekem volt olyan, hogy műtét után, már kiujulva 160-170 volt az eredménye. 1 év használat után csináltak labort és míg a womens cream-mel simán kiújult sajnos, addig ezzel a krémmel a CA 125 visszament a normál tartományba és a ciszta mérete is fele lett. Ezt tartom 3 éve és minden okés, jó tökéletes nem vagyok, mert amikor paleoztam teljesen jól voltam, de annyira vacakul nem vagyok, hogy a lustaságomon erőt vegyek és paleozzak ujra. A gluténmentesség tett a legjobbat, de gyenge vagyok, de lehet erőt veszek magamon :) Remélem tudtam segíteni. Mo-on ez a krém nem elérhető, de külföldről lehet rendelni és nem utolsó sorban nem drágább, mint a womens cream, sot nekem olcsobban jon ki. Bocs angol bill-rol irok, kicsit osszevissza. HA érdekel rendelés tudok segíteni.Udv Ildiko
2016. dec. 12. 19:07
Ki szeretnem kerni a velemenyetek ...ti melyik kremet ajanljatok osztrogen dominancia eseten?annyi mindent olvastam,hogy mar egyszeruen nem tudom mit higyjek.Van aki a Womans kremre eszkuszik masok meg azt irjak, hogy nekik egyaltalan nem segitett.Az osszetevoit illetoen talan ez tunik a legtermeszetesebb keszitmenynek viszont amit meg nem sikerult kideritenem az az, hogy valoban tartalmaz -e ptogeszteront vagy csak progeszteron elofutarokat (a yam gyokerbol nyert diosgenint)ami egyaltalan nem mindegy a hatekonysag szempontjabol.Elore is koszonok minden hozzaszollast!!!
2016. nov. 4. 07:36
Sziasztok. van-e valakinek emerita progi kreme? Mi a tapasztalat vele kapcsolatban illetve higyan hasznaljatok? keves progim van sajnos...
2016. okt. 9. 14:07

Sziasztok!


Van vkinek Emerita progeszteron krém eladó! Akinek van kérem írjon.


Köszönettel:

Heni

21. Mainka
2016. júl. 20. 12:58
EMERITA (2018/11-ig) van! Érdeklődni privátban. Köszönöm.
2016. ápr. 16. 13:46
Sziasztok. Natpro krémet keresek megvételre. Kérem írjon, akinek van, átveszem. Köszönöm. Gabi
2016. márc. 2. 18:36
Emerita.progeszteron kremet keresek! Akinek van kerem irjon ram.
18. Amadea6666 (válaszként erre: 16. - ..gerdus)
2016. febr. 3. 18:56
Szia, ..gerdus! Nekem van, írtam privátban!
17. Gigi86
2016. jan. 6. 21:29
Sziasztok! Két doboz bontatlan Progesterone kapszula eladó.Nálam nem volt szükség a felírt 4 dobozra, mert babás lettem.
2015. dec. 29. 19:11

Sziasztok!


Emerita progeszteron krémet keresek megvételre, akinek van ilyen, írjon!

2015. júl. 2. 15:11

Sziasztok!


Emerita progikrém eladó, nekem már nincs rá szükségem. 1 nyomásnyi hiányzik belőle. 2018. január a szavatossági ideje.

2014. dec. 19. 17:34
Sziasztok! Bontatlan (fóliázott) women's cream eladó 8200 Ft-ért, lehetőleg budapesti átvétellel, de persze előreutalás esetén szívesen postázom is. Szavatossági idő: 2016.07.
2014. nov. 17. 10:57

Sziasztok,


Van eredeti Yam gyökér tablettám,fél évre való...

Voltam természetgyógyásznál és ő adta,be is szedtem volna,ha nem derül ki,hgoy endometriózisom van,és így félek bármit is szedni....

Akit érdekel írjon,szívesen eladnám!

Meg van barácserje kapszulám is,hasonló okokból félek szedni....

Mindekettő jó,nem lejárt szavatosságú!

A barátcserjéből valamennyi hiányzik már,odaadnám 1000-ért,a yam gyökeret pedig 3000Ft-ért,az félévre elegendő,és ciklus közepétől kell mindig szedni!Kis kerek tabletta...

Pesten átvehető!

2014. aug. 5. 11:44
és az miért van hogy a womens cream-et kentem és alacsonyabb lett a progim és magasabb az ösztrogénem? :S
11. littlepearl (válaszként erre: 10. - KisManka)
2013. febr. 27. 18:00
Nemcsak women's krémmel dolgozom. Mindenkit egyedileg nézek meg, és más dolgokat is ajánlok szükség szerint. A tapasztalatok jók. Nem termékforgalmazó, hanem megoldást ajánló vagyok. Több éve foglalkozom ezzel, még a Nóra előtti időkből is...
2013. febr. 27. 13:04

A WC felejtős, szerintem, amikor elkezdte a Nóra teríteni Mo-n, bődületes baromságokat írt az érdeklődőknek és gerilla kampányt folytatott minden más termék és lehetőség ellen.

Én csak az endoról tudok nyilatkozni, egy doki, aki nagy név a szakmában és támogatja az alternatív megoldásokat is, azt mondta, hogy elgondolkodtató, hogy a Nóráék miért nem keresnek fel olyan orvosokat, akik ugye olyan nőkkel foglalkoznak, aki vinnék a krémet, mint a cukrot. Naná, hogy nem, mert akkor hivatalosan is be lenne vizsgálva a krém.

9. gyöngyike123 (válaszként erre: 8. - Littlepearl)
2013. febr. 27. 09:30
Köszönöm, aranyos vagy, de pont a Women's cream esetében én is egy kicsit otthon vagyok. Engem inkább a többi érdekelne. Miben jobbak vagy rosszabbak, mi van az egyikben ami többiben nincs. Tehát olyanokkal szeretném felvenni a kapcsolatot aki legalább kettőt kipróbált már és van tapasztalata az összehasonlítást illetően.
8. littlepearl (válaszként erre: 1. - Gyöngyike123)
2013. febr. 27. 06:12
Szia Gyöngyike! A Women's krém egy adagja 20 mg természetes progeszteront tartalmaz. A szükséges napi dózis egyénenként eltérő lehet. A hormonális egyensúly beállításához tanácsadás szükséges. Teljes körű állapotfelmérés után lehet meghatározni, hogy pontosan mi és mennyi kell... Ha érdekel,tudok benne segíteni. Két éve foglalkozom a témával, sok tapasztalattal.
2013. febr. 26. 10:15

Dr. John R. Lee ajánlásával Emerita Pro-Gest krém, ami az eredeti USP progikrém Amerikából.

1 flakon kb. 3 hónapi terápiás adagot tartalmaz. Sértetlen csomagolásban maradt meg, amennyiben igényt tartasz rá jelezz!

6. Hedi13 (válaszként erre: 5. - Pethoevi)
2013. febr. 26. 09:57
Állítólag több bennük a hatóanyag. Pl az Emeritában, de ezt nem tudom bizonyítani, csak hallottam.
2013. febr. 26. 09:46

Én is kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.

Hedi, mire gondolsz, mik a jobbak? Azok mivel jobbak?

2013. febr. 25. 21:24
KisManka, Hedi13! Köszi szépen a tippeket! Benézek mindkét fórumba, hátha találok infókat.
2013. febr. 25. 08:29

Szia, van itt egy fórum: Women's Cream címmel, nézz be oda is.

Én ezt a krémet használom lassan fél éve, u.ez a problémám, plusz endometriózis is. Annyi eredményt elértem, hogy a vastag méhnyálkahártyát elvékonyította normális vastagságúra. Mondjuk én Arwen tornázok is mellette, így azt mondom, a kettő együtt segített ebben.

Erősebb vérzést is csinál nekem a krém, gondolom segít tisztulni.

Úgy tudom, hogy ennél a krémnél vannak jobbak is.

2013. febr. 24. 21:07

Szia! Én is használom endo miatt (emeritat és a natprot)

[link] ezen a linken olyan lányok vannak, akik szintén endosok és mindegyik használja az általad kérdezett krémek valamelyikét!

2013. febr. 24. 14:25
Ösztrogéndominanciám van. A hormonegyensúlyom rendbetételére szeretnék természetes progeszteront használni. Nem tudom eldönteni melyik lenne a legjobb, ezért kérem a segítségét annak, aki már ezek közöl használna valamelyiket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook