Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik még várnak a csodára, mert a lombik nem segített fórum

Akik még várnak a csodára, mert a lombik nem segített (beszélgetős fórum)


4. rinike (válaszként erre: 3. - Lhoney)
2013. febr. 24. 08:57
Köszönöm. Ismerek egy lányt, akinek szintén 6 sikertelen lombik után lett kisbabája. Neki már 2 év körüli a kicsi. Mindig arra gondoltam a 6. sikertelen lombik után, hogy de szeretnék úgy járni mint ő(k). Persze féltem tőle, hogy csodák csak mással történnek, de azért bíztam is. Nagyon kívánom Neked és mindenkinek, aki ide majd írni fog, hogy neki is érkezzen meg a csodája.
2013. febr. 24. 08:44
Koszonom hogy megosztottad ezt a kis csodat velunk igy remenyt adva masoknak is :) gratulaunk a csaladodhoz
2. rinike (válaszként erre: 1. - Lhoney)
2013. febr. 24. 07:52
Nekem több inszeminációm és 6 sikertelen lombikom volt. A kislányom most 3 hónapos, és spontán fogant. Éppen a tegnapi napon írtam összegzést a naplómban arról, hogy mi mindent tettem azért, hogy ismét gyermekem legyen (van már egy 20 éves fiam), és milyen vizsgálatokat végeztettem el. A 409. bejegyzést kell keresni.
2013. febr. 24. 07:31
Sziasztok azert inditottam ezt a forumot mert gondolom vannak meg sorstarsaim akiknek lombikkal sem sikerult meg a baba , igaz hogy meg van 1 fagyasztott embrionk de mivel tudom h az a legutolso eselyunk h valaha gyerekunk legyen ezert most nem gondolok o ra majd valamikor egyszer meg megprobalkozok de most a 2 sikertelen beulltetes utan egy kicsit elvesztettem a hitemet . Nagyon sokat olvastam az interneten h mi is az en problemam mert csak akkor tudok segiteni magamon most jon a tavasz szeretnek sportolni menni egy kis fogyast beiktatni , regebben meg ittam a fogamzas teakevereket arra szeretnek visszaterni es rendszereseggel inni, a problemam alacsony progreszteron es osztrogen szint ami elmarado ovulaciot eredmenyez nos szeretnek kicsit megnyugodni gyogyszerektol kiurulni ,teazgatni , varni a meleg napsugrat , fogyni es nem gondolni arra h miert pont en nekem nem sikerult .Olyan sorstarsakat varok beszelgetni akik hasonlo helyzetbe vannak es esetleg van akinek sikerult mar lombik utan spontan, osszuk meg velemenyunket praktikainkat hatha tanulhatunk egymastol :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook