Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ritmusérzék fejlesztése, mozgás fórum

Ritmusérzék fejlesztése, mozgás (beszélgetős fórum)


6. tixtina (válaszként erre: 2. - Patapucs)
2013. febr. 23. 00:00

Egyetértek-nekem a táncos,salsás zumba órák jöttek be.

Sokat jártam,és rengeteget fejlesztett a ritmusérzékemen.

2013. febr. 22. 23:17
Mindegyik nagyon jó! :D Nagyon-nagyon szépen köszönöm! :))) Még kismilliószor megköszönném.:D
2013. febr. 22. 22:39
Ha csak aerobikozni kezdesz, már az is fejleszt. Táncos-mozgós DVD-je van pl. az ifjabb Billy Blanksnek, az hip-hopos, ha meg bejön a riszás stílus, akkor Carmen Electra Stiptease aerobicjára keress rá, és vannak hastánc, hastánccal kombinált oktató filmek is.
2013. febr. 22. 22:38
Ha csak aerobikozni kezdesz, már az is fejleszt. Táncos-mozgós DVD-je van pl. az ifjabb Billy Blanksnek, az hip-hopos, ha meg bejön a riszás stílus, akkor Carmen Electra Stiptease aerobicjára keress rá.
2. patapucs (válaszként erre: 1. - Bibuba)
2013. febr. 22. 22:26
A youtube-on keress rá a zumbára. Van olyan is, ami kifejezetten kezdőknek való, sokan szeretik.
2013. febr. 22. 22:10

Nagyon szeretnék valami olyas-féle "sportot" is űzni, amivel fejleszthetem a ritmusérzékem, és közben jól meg is izzaszt. :) Mondták, hogy kiskoromban jó volt a mozgásom, csak aztán a család elintézett.:( Viccből mindig gúnyoltak, cukkoltak, meg kinevettek, mert akkora buli lealázni a saját gyereküket. Szóval mindennemű figyelem felhívó cselekvés kimaradt eddigi életemből. Még annyit se mertem megtenni, hogy egy lagziban a sima egyet jobbra-egyet balra táncot lejtsem. Sose tudtam elengedni magam. Úgy döntöttem, hogy ezen változtatni szeretnék. Elég sokat is fejlődtem, szerencsére.:)) Már csak egy minimális kis tánc hiányozna.

Elmenni tánctanárhoz nem tudok. Se pénztárca, se idő nem engedi. Szóval olyan videókra lenne szükségem, ami az elején egy kicsit magyaráz, lassan megmutatja mi kell, aztán a lovak közé csap.:)Vagy nem olyan bonyolult a videó, hogy néhány alkalom után már menjen. És azért testmozgásnak se utolsó.

Nagyon kérem azokat, hogy akik tudnának nekem segíteni, linkeljenek!:)

Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook