Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » ELIT TÁRS társkeresőről hogyan lehet törölni magad? Nem találom ezt a funkciót. fórum

ELIT TÁRS társkeresőről hogyan lehet törölni magad? Nem találom ezt a funkciót. (tudásbázis kérdés)


2013. febr. 23. 02:02

már bocsánat de én sose fizetnék ilyenért, a kedvesem.hu oldal is fizetős lett,


a Love.hu oldalon is az megy hogy némely személyről nem lehet képet megnézni


ajánlom figyelmetekbe a randik.hu oldalt jó kis oldal :D

2013. febr. 22. 23:26

n toroltettem maga, kell nekik irni, valahogy megtalaltam, aztan toroltek,....vagyis kaptam emilt, hogy toroltek az adatbazisbol.


keresd meg, hol lehet nekik irni.

5. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 4. - Trinitas)
2013. febr. 22. 22:17

Nekem csak az volt a problémám potom két nap regelés után, hogy még egy sima üzenetet sem lehetett megnézni, sem pedig váltani a másikkal, mert mindenhez tagságban kell lenned.

Vagyis fizetős keményen.


Hát nem tudom...még életemben nem regeltem társkeresőkre, szóval biztos rutintalan is vagyok ez ügyben.De egy cseppet idegesítő volt hogy még egy fotót sem lehet megnézni senkiről sem, csak akkor, ha fizetősen tagságba lépsz. :S


Ok Ok, mi van ma már ingyen...nade azért mégis. :S

2013. febr. 22. 21:52

[link]


Elérhetetlen az ügyfélszolgálat, nem lehet törölni a profilt, nem lehet lemondani az előfizetést, de a pénzt levonják, ráadásul a társkereső rendszer találatokat sem ad – panaszkodnak a legújabb, tévés kampányban is futtatott online társkereső, az Elittárs felhasználói az Indexnek. Egy olvasónk azt írta, már azt várja, mikor szedik le a bankszámlájáról az összes pénzt, mivel a fizetős regisztrációnál a bankkártyaadatait is megadta. Az Elittárs Facebook-oldalát péntek délelőtt eltüntették, mi még éppen láthattuk a panaszáradatot.

2013. febr. 22. 21:51
ma olvastam a hírekben, hogy többeknek ez a problémájuk..
2013. febr. 22. 21:31
Valaki segítsen! köszönöm!
2013. febr. 22. 21:25
ELIT TÁRS társkeresőről hogyan lehet törölni magad?Nem találom ezt a funkciót.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook