Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ápolási asszisztens tanfolyam fórum

Ápolási asszisztens tanfolyam (beszélgetős fórum)

2013. febr. 22. 19:48
köszönöm mindenkinek aki segített és irt nekem!!!
2013. febr. 22. 10:52
Az ápolási asszisztens gyakorlatilag az ápolónő "segédje". Vagyis -hát hogy is fogalmazzak finoman - a legalja munkát végezheti, mivel ez nem ér fel egy egészségügyi végzettséggel, így nincs kompetenciája ápolónői teendők elvégzésére.
7. 130454e42d (válaszként erre: 6. - Tigris0430)
2013. febr. 22. 09:55

Orvos mellé asszisztensnek minimum az ápolónői, de leginkább OKJ-s végzettség. Nagyon keveset keresnek, semmilyen pótlék nincs az alapfizun, az az előnye, hogy nem kell hétvégén melózni, csak ügyeletben. Mondjuk az se egyszerű.

A logisztikai ügyintézőt akkor érdemes megcsinálnod, ha tudsz mellé nyelveket, rengeteg embernek megvan a papír, nehéz vele melót találni.

6. tigris0430 (válaszként erre: 4. - 130454e42d)
2013. febr. 22. 09:10

Köszi.

Akkor ez mégsem hangzik olyan jónak :(

2 hónapja volt öregek otthonában (csak nők ) próbanapon, már akkor tudtam hogy ez nem nekem való.Én nem bírom ezeket hogy pelenkázás, egyéb ilyen dolgok.Azért nem is vállaltam el a munkát.Engem megvisel ahogy látom az embereket hogy némelyik milyen állapotban van :((

Azért tájékozódóm inkább, mert fura volt hogy a tanfolyamos nő nagyon biztatott hogy milyen jó.hogy ezzel kartonozóba, vagy akár orvos mellé is mehetek dolgozni.

5. tigris0430 (válaszként erre: 3. - 880331b0ba)
2013. febr. 22. 08:57

Igen elég kivárni még indul tanfolyam, most tavasszal indul sok csak különböző időpontokban lehet rá jelentkezni, van amelyik most febr 25 van ami márc vagy épp áprilisban.

Nem ezt a tanfolyamot akartam hanem a logisztikai ügyintézőt de az csak 1-2 hó múlva indul az nekem meg már nem jó mert kifutok az időből.és + 8 hó a tanfolyam.

Olyat tudok bevállalni ami max 7-7,5hó és azonnal indul.

4. 130454e42d (válaszként erre: 1. - Tigris0430)
2013. febr. 22. 07:33
Ez nem ápolónői, hanem segédápolói tanfolyam, ha elvégzed kórházban, idősek otthonában dolgozhatsz.
3. 880331b0ba (válaszként erre: 2. - Tigris0430)
2013. febr. 22. 07:33

Sajnos ritkán indul olyan tanfolyam a munkanélküli központ által támogatva, amire nagy igény lenne... Szerintem végezd el, ha van rá lehetőséged, mert ezzel is úgymond "meghosszabodik" a támogatás ideje. nem csak 3 hónap lesz, hanem a tanfolyam idejére még plusz pénzt is kapsz , és bónuszként lesz egy OKJ-s végzettséged. Hogy van-e rá kereslet, azt senki nem garantálja neked, sajnos.

Én is ebben a cipőben járok,(munkanélküli) de nálunk sajnos nincs tanfolyam se:( Sokan csak a pénzért jelentkeznek, nem érdekli őket, hogy milyen, csak tanf. legyen. Én, ha indulna elmennék, hogy ezzel is növeljem az esélyeim, hátha!!! Te is csak ebben bizhatsz! Bár, az eü-ben tán volna még egy csepp esély, csak elég kevés a fizu :(

2013. febr. 22. 07:26
tusok=tudok akart lenni.
2013. febr. 22. 07:25

Sziasztok.Segítségeteket szeretném kérni indul egy tanfolyam a munkaügyi központban 7.5 hós Ápolási asszisztens megnevezéssel.

Van aki már végzett ilyet?Milyen?? Hova tusok vele elhelyezkedni?? oké hogy egészségügy, de azon belül olyan mint az ápolónő, vagy akár kartonozóba is beülhetek ezzel a végzettséggel?

Köszönöm mindenkinek aki ír és válaszol.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook