Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fütyi gondok fórum

Fütyi gondok (beszélgetős fórum)


6. hamyka (válaszként erre: 5. - Anyabab)
2013. febr. 21. 19:56
szívesen :)
2013. febr. 21. 19:23
Köszönöm - hamyka, neked a részletezésért is :-) - a gyors válaszokat!
4. hamyka (válaszként erre: 3. - Hamyka)
2013. febr. 21. 19:08
többi teát pedig amibe nem tette a fütyijét meg lehet inni :D
3. hamyka (válaszként erre: 1. - Anyabab)
2013. febr. 21. 19:02

ehh fütyi gondok?


szerintem vidd el a háziorvoshoz és majd ő megmondja hova menjetek


ha esetleg elkezd neki fájni a makknál ( most hogy mondjam? és ne szégyeljünk erről beszélni szerintem) az az a bőr alatt akkor érdemes urologushoz elmenni, én a pimafucort kenőcsöt ajánlom, elötte főzni kamilla teát, persze várrni mig a tea hűl vagy 1 kis mennyiséget ki szedni és várrni mig hűl ( hamarébb kihűl amit használni szeretne) és tegye bele a fütyijét pár percig nyugi nem fogja irritálni, aztán bekenni pimafucort kenőccsel és vissza huzni a bőrt, a kenőcs is nagyonjó, közgyógy kártyája van a kisfiúnak? ha van arra ki lehet iratni, ezek személyes tapasztalatok és pasi vagyok, és szívesen a segítséget!!


ja és még valami:


nem a filteres hanem a kimérős teát ajánlom, 10 deka belőle olyan 6-7 száz ft, előre sokknak tűnhet de jobb mint a filteres tea, filteres teákról letettem úgy mint a lipton teáról is, rá áldoztam 10 ezret nem érte meg, nem dobom ki őket szép lassan megveszi kereszt anyám őket :D


én jobban hideg teázni szoktam por valami, vagy pedig kapucsinozni na csak mondtam


ha még van kérdésed írj!!


üdv: Hamyka egy 26 éves srác :)

2013. febr. 21. 18:50
Természetesen tudnia kell segíteni. De, szerintem a pöttyök miatt inkább a bőrgyógyászatot javasolnám, mint az urológust.
2013. febr. 21. 18:49
Kisfiam fütyijén pici pöttyök - hólyagok? - jelentek meg, ami néha viszket neki. A gyerekorvos tud szerintetek segíteni vagy vigyem el urológushoz? (3 hét várakozási idő)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook