Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Járt már valaki Penny Market képzésre? fórum

Járt már valaki Penny Market képzésre? (beszélgetős fórum)

2013. febr. 21. 19:07
Köszönöm a választ.. legalább nem kell apu hülyeségeit hallgatni.. Fogalma nincs a mai munkaerő-piacról, a sógornőmmel is hallgatjuk állandóan azt, amit ő nem hisz el, már nem a XX. század vége felé járunk, mi fiatalok tudjuk, hogy mi folyik a munkaerő-piacon, és nem ők, az öregek..
5. powermen (válaszként erre: 4. - 36a26f5226)
2013. febr. 21. 12:08
A ledolgozandó 3 hónapban, én fizettem a bérletet,20 000 ft plusz a tanfolyam ideje alatt,3 hó szintén 20 000 ehhez hozzáteszem a terembérleti díjat, plusz kaja, munkaruha, közel nem is tudom mennyi volt a vége de olyan 200 körül mindennel, és állást nem adtak, hol ott az elején mindenkit azzal kecsegtettek.
2013. febr. 20. 21:38
Köszi a választ.. Én is ilyesmit hallottam, és ez miatt volt apukámmal hatalmas veszekedés, mert nem volt hajlandó elhinni.. Holnap megmutatom neki ezeket a bejegyzéseket...
3. ittmost (válaszként erre: 2. - Powermen)
2013. febr. 20. 17:49
Azztakeserves..betyármindenségét:( :(
2. powermen (válaszként erre: 1. - 36a26f5226)
2013. febr. 20. 17:41
A párom járt ilyenre, ingyenes képzés az úgy alakult, hogy még neki kellett fizetni a képzés elején 25 000 ft os terembérleti díjat, és a vizsga után a pennybe elhelyezték 3 hónapra ingyen, feketén mondván le kell dolgozniuk a tanfolyam árát. Addig nem adják oda a bizonyítványt, a ledolgozás után senkit nem vettek föl, addigra jött az újabb tanfolyam és azok is ledolgozták, így ingyen dolgoztat a penny évekig.
2013. febr. 20. 17:28

Érdeklődnék, járt-e már Bárki a Penny Market képzéseire, aki éppen úgy volt álláskereső, hogy kapott aktív korúak ellátását.


bár csak holnap tudom már őket telefonon felhívni, érdekelne, hogyha felvesznek valakit, mivel ott van feketén-fehéren, hogy a képzés alatt semmilyen ellátást nem fizetnek, mint munkáltató, akkor megvonják-e az aktív korúak ellátását, amíg tanulunk, és nem kapunk jövedelmet..


A hirdetés alján ez áll ott:


Ez szép, és jó, ha nem vonják meg az aktív korúak ellátását.. elvégre képzési szerződés van, gondolom, de nem tudom, mennyire számít munkaviszonynak..


Olyanok válaszát várom, akik már vettek részt ilyen képzésben, és kaptak akkor valamilyen álláskereső, vagy szoc.segélyt..


Viszont lehet, hogy csak holnap tudok már benézni, holnap este felé..,


"A képzés időtartama alatt jövedelmet nem biztosítunk!"

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook