Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Az én tippem fogyáshoz fórum

Az én tippem fogyáshoz (beszélgetős fórum)


23. vikucka (válaszként erre: 22. - Bözsi52)
2013. márc. 1. 21:38
Mindenkinek más a brutál. Csak érzékeltetni szerettem volna, hogy egy jó átmozgatós aerobic, a lényeg, hogy mozogjon az ember és a bél perisztartikus mozgása kicsit beinduljon. Valamikor nálam 5 perc is segitett, máskor pedig 2 óra aerobic, és 1 turmix után, másnap reggelre volt valami produktum. Érdemes kipróbálni.
22. bözsi52 (válaszként erre: 19. - Vikucka)
2013. márc. 1. 20:24
Ez sajnos nem mindenkinél igaz.Meg hát a drága jó életkor..Ami nekem brutál,az v.színű neked sétagalopp :)
2013. febr. 26. 07:57

....figyeljünk arra, hogy mit és mennyit eszünk. Azt kell szem előtt tartani, hogy ha a szükségesnél többet viszünk be a szervezetünkbe, hízni fogunk, ha kevesebbet, akkor fogyni. Hogy kinek milyen diéta, étrend válik be, az egyéni. Ki mit tolerál, mit szeret, mert az tényleg igaz, hogy ha nem akarod csinálni, nem is fogod. :)..



ez az idézett pár sor a lényeg...

20. Pamutcukor (válaszként erre: 19. - Vikucka)
2013. febr. 20. 12:47
Na ebben nagy igazság van!
2013. febr. 20. 12:46
Szerintem a székrekedésre a legjobb ellenszer a mozgás. Szoktam mondani az ismerőseimnek, ha nagyon szenvednek, hogy tornázzanak egy brutálisat, és nem sokkal később sikerülni fog.
18. Pamutcukor (válaszként erre: 17. - Anda39)
2013. febr. 20. 12:41
Ez a szűztea kapszula jó téma: én a sima szűztea kapszulát sosem szedtem, csak ezt a CLA Max-os változatát. Engem ez nem korlátoz az otthonról való kimozdulásban : ) A sima szűztea kapszula az tényleg olyan, h ki se lehet lépni vele a lakásból? Bár az adagolását ki kell tapasztalnia az egyénnek. Ha f.osatás céljára szedném ezt a CLA-sat, vszínűleg nem 2t vennék be belőle egy nap. Egyébként nem hiszem, h a két fajta kapszula nagyban különbözne egymástól.
17. Anda39
2013. febr. 20. 12:34

A szűztea kapszulát én is szedtem -persze semmi fogyasztó hatása nem volt, csak ha bevettem, nem mertem elmenni itthonról, nehogy ne legyen wc a közelben...Amikor abbahagytam, olyan szorulásos lettem, hogy hónapokba tellett, mire visszaállt a normális mederbe a dolog. Úgyhogy én ilyet nem ajánlok azóta senkinek.

A mozgás az nagyon jó! Meg az is, hogy figyeljünk arra, hogy mit és mennyit eszünk. Azt kell szem előtt tartani, hogy ha a szükségesnél többet viszünk be a szervezetünkbe, hízni fogunk, ha kevesebbet, akkor fogyni. Hogy kinek milyen diéta, étrend válik be, az egyéni. Ki mit tolerál, mit szeret, mert az tényleg igaz, hogy ha nem akarod csinálni, nem is fogod. :)

16. süti38 (válaszként erre: 11. - Pamutcukor)
2013. febr. 20. 12:26
igazad van. a sorrend az fontos.
15. Pamutcukor (válaszként erre: 14. - Vikucka)
2013. febr. 20. 12:21

Ez érdekes. De a lényeg, h rátaláltál a számodra megfelelő ételekre!

Igen, elég korrekt áron kaphatóak a cuccaik a többihez viszonyítva. Örülök, h kipróbáltam és h be is vált.

14. vikucka (válaszként erre: 13. - Pamutcukor)
2013. febr. 20. 12:12

Hát nem tudom. Nekem a teljeskiörlésű pékáruktól is beállt a székletem. :( Szerintem keveset ittam akkoriban. Most már tudom, hogy mi a jó. Én sok halat eszem, meg sok zöldséget és szerencsére nincs baj ilyen téren.


Az Eveline termékek jók és nálunk viszonylag olcsók. Szerintem magyarországon sem tartozik a prémium áras termékek közé :)

13. Pamutcukor (válaszként erre: 9. - Vikucka)
2013. febr. 20. 12:10

Székrekedést? Az igen. Ez h történt?

Én is az Eveline termékeket preferálom.

12. Pamutcukor (válaszként erre: 8. - F7586d2534)
2013. febr. 20. 12:09
Köszi : ) Örülök, hogy egyetértünk! Üdv neked!
11. Pamutcukor (válaszként erre: 7. - Süti38)
2013. febr. 20. 12:08
Így van, de azért azt hozzátenném: ideje, kedve és pénze mindenkinek arra van, amire fordítja és amennyit tesz érte, h egyáltalán legyenek ilyen forrásai, mint idő, kedv és pénz.
2013. febr. 20. 12:07
Én evelin slim fit tusfürdőt vettem, és régebben azt használtam hideg-meleg váltott zuhanyzásnál, edzés után. Nagyon szeretem. :)
2013. febr. 20. 12:05

Végre valaki, aki nem 0 kcal diétával akar fogyni, izmosodni, akármi. :)


Én régebben szedtem szűztea kapszulát, nekem székrekedést okozott...

2013. febr. 20. 12:01

AMIT A RENDCSINÁLÁSRÓL MONDTÁL AZ IGAZABB NEM IS LEHETNE.Sok sikert!!!!!!!!!


Én három év alatt fogytam 62 kg-t

2013. febr. 20. 11:58

Én csak bátorítanék mindenkit. Otthon is le lehet fogyni. Nem mindenkinek van ideje, kedve, pénze edzőtermekre, fogyasztó cuccokra... egy dvd is elég, a kitartás viszont elengedhetetlen :).

üdv. mindenkinek.

6. Pamutcukor (válaszként erre: 5. - Bd5e718401)
2013. febr. 20. 11:54
Köszi : )
5. bd5e718401 (válaszként erre: 4. - Pamutcukor)
2013. febr. 20. 11:52
Akkor jó. Csak ügyesen továbbra is!
2013. febr. 20. 11:49

A step aerobikon sokat dolgozunk súlyzókkal, nekem az pont elég, mert rám ezerrel ragad az izom.


Én nem f.osok ettől a kapszulától. Mint mondtam, napi 2t veszek be.

2013. febr. 20. 11:39
ezt akartam írni,h hol van a súlyzós edzés :-D
2. bd5e718401 (válaszként erre: 1. - Pamutcukor)
2013. febr. 20. 11:38

Ha már formálás, akkor nem ártana a súlyzós edzés sem az aerob mellé szerintem.


A szűzteáról csak olvastam, de nekem a rendszeres f**atás nem szimpatikus.

2013. febr. 20. 11:32

Sziasztok!


Csak egy rövidet szeretnék posztolni nektek fogyás témakörben, amely a saját tapasztalataim alapján lehet egy jó tanács a nyitott emberek számára.


Leírom azt a kombót, ami nekem manapság bevált alakformálás tekintetében:


Első: heti átlag 3-4x megyek edzőterembe. Ilyenkor vagy dupla aerobik órán pörgök (step, box) vagy egy aerobik óra plusz 40-60 perc kardio (lépcső, bicikli). Edzés előtt bekenem magam a Eveline Slim Extreme 3D feszesítő (narancsbőr elleni) szérummal, ami kellemesen hűsít.


Na ez volt a fizikai aktivitás része felturbózva egy kis krémmel, ami - kövezzenek meg a krémszkeptikusok, de - tényleg javítja a bőröm állapotát! Magam sem hittem benne, de bevált. És ez nem is drága készítmény.


Aztán második: szedem napi 2x1-es mennyiségben (reggel, este) a Szűztea CLA Max lágyzselatin kapszulát. Tegnap vettem meg a 2. dobozt.


Harmadik: és ez a legfontosabb --> Nem zabálok egész nap mértéktelenül. Én nem vagyok híve sem szétválasztó, sem hiányos, sem semmilyen diétának, én abban hiszek, h lehet akármit enni, de ésszel! Naponta 2000 kcal körül eszek és azt, amit akarok. Ha csokit, akkor csokit. Ha tésztát, akkor tésztát. A lényeg, h reggeli, ebéd és vacsi között ne egyek sokat. Én állandóan nassoltam (főleg édességet) és hiába mozogtam mellé sokat, visszaettem azt, amit lemozogtam, sőt ..

Tehát nem éheztetem magam, megeszem amit megkívánok, így nem kombinálom az agyamba, h sz.ar dolog ez az alakformálás. Viszont ezt nem mértéktelenül teszem. Ennyi.


Én mérlegre nem szoktam állni, csak centit mérek.

A C-vitamin és vízfogyasztás pedig alap dolgok.


Ez mind felfogás kérdése!!! Az elégedett és boldog ember könnyebben fogy. Tegyetek rendet magatokban és fejlesszétek magatokat folyamatosan!!


Üdv,


Anita

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook