Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » -Hogyan kel kepeslapot feltenni pl a napi naplo bejegyzeseim utan?Segitseg?Ev ugyan ugy barhova? fórum

-Hogyan kel kepeslapot feltenni pl a napi naplo bejegyzeseim utan?Segitseg?Ev ugyan ugy barhova? (tudásbázis kérdés)


2010. jan. 7. 19:08
sziasztok, videot, azaz youtube oldalt hogyan lehet naploba bemasolni? nem csak linket
2008. szept. 2. 08:12
Megnyitod a www.imageshack.us oldalat, ott találod a tallózást, arra katt, kiválasztod az adott helyről a képeslapot, utána "Host it!"-re katt, majd kicsi idő múlva megjelenik bal oldalt lejjebb a kép, alatta a mérettel. Még lejjebb tekered az oldalt és találsz egy pár sor kódot. A "Hotlink for Websites" sorban lévő kódra a bal egérgombbal katt, akkor az kijelölődik, jobb egérgomb másolás és a naplódban ahova tenni akarod, oda "beillesztés".... Ennyi.
5. szisza33 (válaszként erre: 4. - 396efbd3b8)
2008. febr. 20. 06:17

Drága Zsuzsa!

Miért priviben?

Szeretnék én is okosodni.

Üdv.Éva 0605

4. 396efbd3b8 (válaszként erre: 3. - Vorozhev)
2008. febr. 20. 00:34
Megírtam priviben.
2008. febr. 20. 00:33
A kepes lapoknal kivalasztottam es raktam be a kedvencekbe.Es akkor,hogy tovabb vagy ez felesleges.Megirom a naplom kesz a szoveg :es,hogy tovabb?
2008. febr. 20. 00:23
Tallózás,és onnan kiválasztod,amit fel akarsz tenni,klikk a képre és mentés.
2008. febr. 20. 00:19
-Hogyan kel kepeslapot feltenni pl a napi naplo bejegyzeseim utan?Segitseg?Ev ugyan ugy barhova?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook