Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan lehet YouTube-ról egy videót megállítva az adott képet elmenteni és kinyomtatni? fórum

Hogyan lehet YouTube-ról egy videót megállítva az adott képet elmenteni és kinyomtatni? (tudásbázis kérdés)


2013. febr. 20. 08:12

na szuper! :)

orulok, h sikerult :)

10. gota
2013. febr. 19. 22:18
Elvileg van olyan a Windows-ban, hogy "Képkimetsző". Én ezzel szoktam, mert ilyenkor nem kell Word-be átmásolgatni, egyszerűen kivágod, és el tudod menteni.
2013. febr. 19. 21:54
Én úgy csináltam, hogy jobb egérgomb, mentés másként, asztalra mentem, aztán amikor megvan az ikon, egyszerűen nyomtatás.:)
8. martin3 (válaszként erre: 5. - Martin3)
2013. febr. 19. 21:28

teljesen jó lett a minősége, színes nyomtatóval szerintem totál látszik, hiszen itt nagy "formákról" van szó, és ez így szuper lesz nekünk itthonra!

hogy én ezen mennyit agyaltam, ahelyett, hogy itt megkérdeztem volna:)

2013. febr. 19. 21:28
A Picassa képszerkesztő csinál ilyet, ingyen letölthető. A vidit le kell tölteni a gépedre. A Picassa azokat a képeket, videókat kezeli, amit megadsz neki. Ezután kijelölöd azt a munkamenetet, ami fotőt készít a lejátszás közben, arról, amit megjelölsz.
2013. febr. 19. 21:27

Nekem a laptopon az fn + prt sc elnevezésű gombokat kell lenyomni, akkor működik a "képernyőmásolás".


Szóval ha nem találsz kimondottan olyan billentyűt, amire a printscreen van írva, keress rövidítést :)

5. martin3 (válaszként erre: 3. - Martin3)
2013. febr. 19. 21:26
rájöttem:) az a print screen gomb, és simán betettem egy world dokumentumba és átjött!!!!!!!! ez így nekem szuper, a szélei, ami fekete lett(Mert ugye látszik a széle) majd kivágom a lapról, jaj nagyon köszi!!!!!!!!
2013. febr. 19. 21:23
En is ezt irtam volna,h megallitod,print screen billentyut megnyomod,csak en nem paint-et hasznalk,hanem photoshop-ot (bar talan paint akkor is van a gepen,ha nem igazan ert az ember grafikus programokhoz) aztan uj lap megnyitas, beillesztes,levagod a szelen a neked szukseges kepen kivuli teruletet,mentes maskent, jpg-be,aztan lehet nyomtatni. De h ez mennyire profi munka azt nem tudom,meg h milyen lesz a minosege nagyban fugg ugye a video minosegetol. Amugy celszeru nem teljes kepernyot menteni (printscreen),hanem a kiterjesztett nezetet,de nem a teljest. Hat szoval en is ezt ajanlom :)
3. martin3 (válaszként erre: 2. - 5674644b5d)
2013. febr. 19. 21:23
köszi, mi az a prt sc gomb???
2013. febr. 19. 21:16
Megállítanám, kinagyítanám, nyomnék egy prt sc gombot a billentyűzeten, megnyitnám a paint bemásolnám egy ctrl v-vel, kicsit megszerkeszteném, elmenteném :) De ez olyan gagyi megoldás, hátha van valakinek jobb ötlete :)
2013. febr. 19. 21:11

sziasztok! gyerekeimnek szeretnék néhány mesével vagy dallal kapcsolatos youtubon fentlévő videóról az adott képet kinyomtatni. Mármint nekem nem kell az egész anyag, csak pl megállítva a lejátszást kinyomtatni az adott képet.

lehetséges ez?

aki tud segíteni, nagyon hálás lennék!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook