Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vesemedence-gyulladás megelőzése fórum

Vesemedence-gyulladás megelőzése (beszélgetős fórum)


2013. febr. 20. 17:53
Kisgyereknek is tiszta szívemből javaslom a fokhagymát. Felnőttek napi adagja 3 gerezd, gyereknek én 1-2 gerezdet adnék minden nap. Ez egy csodaszer! A baktériumok ellen kiváló és erősíti az immunrendszert is, és sorolhatnám.... reszeld le vagy nyomd ki és tegyél rá mézet,kiskanállal napi 3-szor adogasd neki, nyugodtan ihat is rá,de szerintem mézzel jól lecsúszik és finom is:)
2013. febr. 20. 17:07

Köszönöm!

Igen..már érdeklődtem...igazából ajánlották,de jó lenne tapasztalatot cserélni valakivel aki hasonló cipőben jár...elég sok gyerek esik át vesemedence gyulladáson.. :(

5. ittmost (válaszként erre: 4. - Lolita13)
2013. febr. 20. 08:12

Ebben nincs tapasztalatom,én nem érzem szükségét az ilyen fajta megelőzésnek,mert elég ritkán fordul elő.

De ha én lennék a helyedben,beadnám a kislányomnak.

Ha nagyobb városban laksz,menj be pár gyógyszertárba,és kérdezd meg a gyógyszerészt,és a védőnőt is,a sok véleményből biztos ki fog kristályosodni valami.

2013. febr. 19. 19:11

...hmmm...és megelőzésre jó??

Persze a kislányomnak 100% os bio változatot venném...olyan üvegeset....

2013. febr. 19. 18:38

Nem volt még rá szükségem,de tartok itthon,a körzeti orvosom javaslatára.

Nagy ritkán"felfázom",és akkor egy antibiotikumos port ír,de rákérdeztem,hogy lehetne-e antibiotikum nélkül is gyógyítani,és akkor mondta,hogy szedegessem ezt,mikor a legapróbb tünetét is észlelem,és lehet,h elmúlasztja.

2013. febr. 19. 17:39
*Savasítja a vizeletet, és ezáltal megöli a húgyúti fertőzéseket okozó baktériumokat.
2013. febr. 19. 17:35

Kicsi lányom 2 éves...már kétszer volt vesemedence gyulladása. ( mindíg augusztusban)

Jön a jó idő...lassan a nyár...már előre rettegek,hogy nehogy megint elkapja....Ismerem az okokat,sokat olvastam utána,voltunk Kontrasztanyagos vizsgálaton is,ott minden ok volt.

A tőzegáfonyáról olvastam:

Eredményesen használják a bakteriális húgyúti fertőzések megelőzésére és kezelésére, segít az egészséges vizeletürítés fenntartásában.

vasítja a vizeletet, és ezáltal megöli a húgyúti fertőzéseket okozó baktériumokat. A jelenlegi kutatások szerint a tőzegáfonya megakadályozza az E.coli baktérium megtapadását a húgyhólyagban....


Szóval szerintem használhat...

Van valakinek tapasztalata? Nem kísérletezni akarok,hanem olyan természetes megelőzést ami sok esetben eredményes!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook