Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért nem ismeri fel a nyomtatómat a gép? fórum

Miért nem ismeri fel a nyomtatómat a gép? (tudásbázis kérdés)

2013. júl. 22. 11:01

Én hiába húzom ki, kapcsolom ki és be, semmit nem csinál....

Megpróbáltam azt csinálni amit írtatok, de egyszerűen semmit nem csinál a nyomtató.

A hibakeresővel is próbálkoztam...na itt elértem annyit, hogy vagy 3x bevette majd kilökte a papírt....

Így, hogy nem érzékeli még scannelni sem tudok :(

2013. máj. 21. 05:13

Nekem a Samsung 1016-t nem ismeri fel hetente. Ilyenkor ki bekapcsolgatom, kihuzom a nyomtató zsinórját, és egyszer csak elkezd nyomtatni.


Különben a 3 napos ünnepben sem nyomtatott.

26. kristo_f (válaszként erre: 24. - Majoros anna)
2013. febr. 22. 12:40

Megkérdezem akkor többedszerre

Milyen op.rendszer?

WIN XP, WIN7, WIN8?

Hogy telepitetted, részletesen leirva, a nyomtatót?

Amikor nem sikerült, eltávolitottad-e a driverekt a gépröl, ujratelepités elött?

Ez utóbbiakat bizonyára nem, mert kis hozzáértés kell.


Ezen infók tudatában lehet bármi tanácsot adni

25. kristo_f (válaszként erre: 23. - Bojszi)
2013. febr. 22. 12:37
Lehet igazad van, de párszor már rákérdzetem máshol is és csak nagynehezen írják le
2013. febr. 21. 16:02

Sajnos nálam is ez a próbléma Epson SX 105-ös a nyomtatóm tipusa csak fénymásol színeset, feketét gyönyörűen viszont nyomtatni nem hajlandó. Újra teéepítéssel már próbálkoztam sajna eredmény nélkül, illetve azt monja, hogy ismeretlen hiba????


Kérem aki tud segítsen én is laikus vagyok csak szorgalmas próbléma megoldó:)

23. Bojszi (válaszként erre: 22. - Kristo_f)
2013. febr. 21. 14:54
Ezt én értem, de lehet ezt normálisan is kérdezni, ha már segíteni akarunk valakinek. Nem ez a szakmám, nem értek hozzá, nem tudhatom milyen információ fontos. Nem harapni kellene, hanem vagy segíteni, vagy így inkább ne. Biztosan van olyan dolog, amihez talán ti sem vagytok pengék. Laikusként kérdeztem valamit, hozzáértetlenül pedig előfordulhat, hogy nem "okosan" kérdeztem.
22. kristo_f (válaszként erre: 21. - Bojszi)
2013. febr. 21. 12:35

Amúgy igaza van!

Józsi bácsi nyög az ágyban, mi baja van?


Nem mindegy milyen a tipusa a nyomtatónak, nem mindegy milyen a Windows, több esetben nem írják le milyen hibaüzenet van a képernyőn, mit hogyan próbálkoztak korábban

Hát HP, vagy hát Epson

21. Bojszi (válaszként erre: 1. - 45b4ec3330)
2013. febr. 21. 10:11
Kedves Nikolett! Ezt most aztán jól megkaptuk...Köszönjük a segítséget!
20. Regin_a (válaszként erre: 1. - 45b4ec3330)
2013. febr. 20. 14:32

Neked is azt irom, miért nem adod meg milyen op.rendszer

Néma gyereknek az anyja...

Tessék

[link]

19. Regin_a (válaszként erre: 18. - Regin_a)
2013. febr. 20. 14:27
És persze hálózati nyomtatóként kell telepiteni/ha jól tudom/
18. Regin_a (válaszként erre: 13. - Bojszi)
2013. febr. 20. 14:26

Epson, de milyen?

Nem értem miért nem lehet megadni minden adatot?

Nekem is Epsonom van mátrix. Nem mindgy!


[link]


[link]

17. Bojszi (válaszként erre: 14. - Szafaripók)
2013. febr. 20. 11:12
Ezt próbáltam, sajnos ez sem megy...:S
16. era06
2013. febr. 20. 10:52

Mindenkinek a HP-ja hülyült meg?

Az enyém kb. 15 másodperc után azt mondja, hogy nincs csatlakoztatva, pedig nem húzza ki senki ez idő alatt

De a kezdőlapján keresztül mégis azt csinálja amit mondok neki :-)

Mégis csatlakozva van!

Nem én vagyok ilyen kerge , hanem a gép :-))

2013. febr. 20. 10:35
És állítsd be alapértelmezettnek.
2013. febr. 20. 10:34
Start menű - nyomtatók és faxok - nyomtató hozzáadása...
13. Bojszi
2013. febr. 20. 10:01
A nyomtató Epson, a gép Asus és Win7 van rajta. Én is úgy értettem, hogy ezek szerint nem a wifi készülékemmel van a gond. A kábellel látja, de nyomtatni ugyanúgy nem tudok, hiába dugom össze. Mindegy, köszönöm, megnézetem valaki okossal, mert ha egyszer nem értek hozzá, akkor hiába googlizok. Reménykedtem, hogy valami roppant egyszerű művelettel orvosolható, ezért kérdeztem.
12. szafaripók (válaszként erre: 9. - Bojszi)
2013. febr. 20. 09:03

Ha kábellel látja, használd azt!:)

Korábban látta kábel nélkül? Ha igen, valószínűeg azóta valamit átállítottál. Ha meg a nyomtató még jelzi is, hogy a wifivel van gond, akkor valószínűleg a wifivel van gond...

Számomra fura a vezeték nélküli nyomtató, ki vagy szolgáltatva a hálózat ingadozásának, stb.

Az meg, hogy a net működik wifin keresztül nem sokat jelent a nyomtatódra nézve: ha a nyomtató nem tud kommunikálni a wifivel, attól az internet még tud működni, mert az nem a nyomtatón keresztül jön: a két kapcsolatnak köze nincs egymáshoz. Max. annyit jelent, hogy maga a wifi készüléket működik, és kommunikál a gépeddel. De ettől a nyomtatóval kapcsolatban még nem leszel okosabb...:(

11. Regin_a (válaszként erre: 10. - Regin_a)
2013. febr. 20. 08:52
És a gép tipus is +könnyitené a megoldást
10. Regin_a (válaszként erre: 9. - Bojszi)
2013. febr. 20. 08:51

Milyen szép lenne ha a WIN -t és a nyomtató tipusát is leírnád, meg mi történt, mit telepitettél azóta stb.


Állítsd vissza a gépet egy korábbi időpontra, bizonyára ott lesz mikor telepitetted


HA meg a WIFI jelez hogy hiba van, annak nézz utána

Google!

2013. febr. 20. 08:10
Sziasztok! Hasonló gondom van, azzal a különbséggel, hogy nekem egyáltalán nem is látja a gépem a nyomtatót. Ha rákerestetek sem. Elvileg kábel nélkül is látnia kéne. Kábellel látja, de akkor sem tudok nyomtatni. Vadonat új a nyomtató és a gép is. Anno első használatkor a tesztoldalt is kinyomtatta és word dokumentumot is. Most akartam újból használni és semmi. Valakinek esetleg van ötlete? Elvileg a wifi kapcsolattal van valami gondja, mert az villog pirosan, de nekem a net is wifin jön, az pedig működik.
2013. febr. 19. 18:16
Megpróbáltam és ki akartam nyomtatni egy teszt oldalt,kiírja, hogy végzetes probléma történt...mindjárt kihajítom!!!!
2013. febr. 19. 18:00

Jó helyen vagy.

Töröld azt, amelyiket nem használod, vagyis azt, ami nincs a géphez csatlakoztatva.

Aztán jobb egér a másikra, és nyomtató beállítása alapértelemezettként.

Utána működnie kellene...

Ha nem, bal oldali menüből tudsz választani olyat, hogy nyomtató hozzáadása, és akkor a szgép meg kell hogy találja a nyomtatót, és elvileg rá is kérdez, hogy beállítod-e alapértelmezettként.

2013. febr. 19. 17:34
Melyiket töröljem? Hogy keresstessek rá? Bocs de nem nagyon értek hozzá...
2013. febr. 19. 17:32
A Vezérlőpultnál csak olyan van, hogy Nyomtatók és faxok, ha rákattintok kihoz 2 hp valamit és akármelyiket választom alapértelmezettként nem történik semmi. Vagy rossz helyen járok?
4. szafaripók (válaszként erre: 1. - 45b4ec3330)
2013. febr. 19. 17:30

Beállítottad, mint alapértelmezett nyomtatót?

Ha igen, akkor töröld ki a nyomtatót a vezérlőpultról, és húzd ki a gépből. Majd dugd be újra, és várd meg, hogy felismeri-e magától. Ha nem, kerestess rá a géppel, és állítsd be alapértelmezettnek!

Nekem már a második hp-m van, gyakran játszom ezzel...

2013. febr. 19. 17:27

Start menü

>>>>>>>>>>>Vezérlőpult

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>(Eszközök és)Nyomtató


itt próbáld, jelöld be ezt elsődleges nyomtatónak.

2013. febr. 19. 17:24
Jahh azt elfelejtettem írni, hogy mikor letöröltem már nem működött.
2013. febr. 19. 17:23
HP Deskjet F2280 nyomtatóm van, és nem ismeri fel a gép. Valamelyik nap letöröltem minden hp programot a gépről, most újratelepítettem de nem működik! Érzékeli a gép, meg fénymásolni is tudok vele de nyomtatni nem mert nem érzékeli! Valakinek ötlete?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook