Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van Budapesten olyan gyerekkórház, ahol éjjelre is bent maradhatok, külön ággyal, térítésmentesen a 7 éves gyerekem mellett? fórum

Van Budapesten olyan gyerekkórház, ahol éjjelre is bent maradhatok, külön ággyal, térítésmentesen a 7 éves gyerekem mellett? (tudásbázis kérdés)


2013. febr. 25. 17:39
Egyéb iránt én nem találtam az általad említett hibát, de ennél nagyobb bajom, és elírásom sose legyen az életben! :))))
2013. febr. 25. 17:32
Örülök, hogy nincs jobb dolgod, mint ilyeneket nézegetni, és kötözködni!
13. kristo_f (válaszként erre: 11. - Kiscsibe kicsibe)
2013. febr. 22. 18:01

Nekem semmi, te nem tudtad a linkelt oldalt elolvasni

Nem nem jön be, hanem nem tudod kezelni "öreg" hoxásként

12. mmacus
2013. febr. 22. 16:35
Már 19 éve is csak térítés ellenében maradhattam bent az alig több, mint egy évessel is. 3000/éjszaka volt akkor. Csak a szoptató anyukák maradhattak térítésmentesen, de éjszakára ők az anyaszálláson kaptak helyet.
11. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 9. - Kristo_f)
2013. febr. 22. 15:54
Mi a problémád?
10. kristo_f (válaszként erre: 5. - Kiscsibe kicsibe)
2013. febr. 21. 15:56

Miféle alapvető jogrol beszélsz?

Ilyen a betegjogok között nincs

ELmúlt az ingyenleves korszaka. Fizetsz érte akkor maradhatsz.


A gyermekrák kórházban, Tüzoltó u-ban, ott lehet maradni, de ott is korlátozott a férőhely

Egy HeimPál, kimondottan gyermekkórház, hol férne el a sok szülő?

9. kristo_f (válaszként erre: 3. - Kiscsibe kicsibe)
2013. febr. 21. 15:53

Mióta vagy hoxás?

Másolás és a "g yerek" közül szedd ki a szóközt

8. f8db0709b8 (válaszként erre: 7. - Kiscsibe kicsibe)
2013. febr. 21. 15:46

Mikor legutóbb kórházban voltunk,nem vettek fel az osztályra szintén azért,mert "nagy" volt a lányom...mondtam rendben,akkor megvárom míg el alszik,aztán jó korán jövök vissza..azt mondták így rendben van...egész nap egy ápoló nő se jött be,tudta van szülö bent,aki pesztrálgatja a sajátján kívül a másik kislányt is..este zuhany,vacsi egyebek...elindulok haza,közli a nővérke,nyugodtan maradjak ott,van üres ágy....én meg közöltem vele,nem én kapom a fizut,hogy figyeljek a betegekre,az én gyerekem tudom nem kel fel,a másik nem érdekel...hajnalban jövök...csak nézett...

Nem igazán jó a hozzáállásuk az tény...de nem tudom miért nézik az embert hülyének..

2013. febr. 21. 15:40
Mackóm mandulaműtétjénél 4 éves volt, és bent lehetett vele maradni, csak éppen ágy nem járt a gyerek mellé. A két hónapos szopó öccse mellett is bent maradhattam, amikor komoly beteg volt, de mivel nem fizettem, a három ágyas kórteremből kivittek minden ágyat inkább, minthogy ráfeküdjek valamelyikre! Undorító volt az ellátás, illetve a hozzáállásuk, így oda vissza többet nem megyek, hiába az a körzetes kórházunk!
6. f8db0709b8 (válaszként erre: 5. - Kiscsibe kicsibe)
2013. febr. 21. 15:30

Tapasztalatból mondom,mert a nagylányomnak volt 2 mandula műtétje,1 szem műtétje és mivel már betöltötte a 2 évet,nem lehettem bent vele éjszakára!de hajnaltól késő éjszakáig ott voltam!

Ha bent is maradhat elég magas összegeket kérnek el,amit én előnyösebbnek tartottam oda adni a dokinak!

5. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 4. - F8db0709b8)
2013. febr. 21. 15:18
Sztem bent lehet lenni mindenhol, hiszen ez alapvető jog, viszont nem mindegy, hogy mennyiért, és hogy adnak e ágyat vagy sem!?
2013. febr. 21. 15:09

Szerintem ilyen már sehol nincs...2 éves korig lehet bent lenni a gyermekkel díjmentesen...Pesten az újszülött lányommal azt ajánlották fel,hogy térítés ellenében valami anyaszállón ahol hasonló anyukák laknak,vagyis kórházban van a gyermekük..

Azt viszont engedik,hogy reggeltől estig bent legyél,éjszakára azonban nem.

2013. febr. 21. 13:52
Sajnos a kért oldal nem található.. :(
2013. febr. 19. 17:34
2013. febr. 19. 13:30

Sziasztok!


Van Budapesten olyan gyerekkórház, ahol éjjelre is bent maradhatok, külön ággyal, térítésmentesen a 7 éves gyerekem mellett?


Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook