Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szeretnék edzőterembe járni erősíteni az izmaimat, de elég vékony vagyok (163 cm, 43 kg) és szeretnék hízni is, ez lehetséges? fórum

Szeretnék edzőterembe járni erősíteni az izmaimat, de elég vékony vagyok (163 cm, 43 kg) és szeretnék hízni is, ez lehetséges? (tudásbázis kérdés)


15. AlBundy (válaszként erre: 14. - Babcsosz)
2013. febr. 21. 14:01
Az étrendkiegészítőknek megvan a helye az edzésben. Nem pótolják a kajálást, de van amikor hasznosabbak mint a szilárd kaja (kifejezetten edzés után). Ezen túl felesleges bármit kiegészítővel helyettesíteni.
14. Babcsosz (válaszként erre: 13. - Nanuka)
2013. febr. 20. 17:54
Teljesen egyetértek veled. Kis odafigyelés az étkezésre és az edzés szerintem elég. Nem vagyok hive az étrendkiegészítőknek.
13. nanuka
2013. febr. 20. 11:15
Kezd csak el, meglesz az eredménye! Én 162cm/46 kilóval indultam. Elkezdtem edzeni, egyrészt meghozta az étvágyam, másrészt meg némi izmot, így lettem 51 kiló. Nem eszek fehérjeport (legalábbis még nem :)), csak arra figyelek, hogy minden étkezésben legyen fehérje (csirke, tej, tejtermék, tojás). Nem professzionális, de az alakom pont úgy formálódik így is, ahogy nekem jó :P
2013. febr. 19. 22:04

Egy jóbarátomnak kondizás mellett sokat segített, hogy rengeteg fehérjét evett.

Mindennap evett velőt: velőspirítós és rántott velő formájában.

Ő sem hízékony, sőt, dolgozott a mekiben és hordta nekem a kaját. Rajta semmi sem látszott, rajtam meg plusz hét kiló.

11. AlBundy (válaszként erre: 1. - KEme22)
2013. febr. 19. 22:00

Nincs kizárva, sőt, a vékony alkat nem fog hátráltatni.

A nehezen hízóknál általában az a "baj", hogy nagyon pörög az anyagcseréjük és bármennyit esznek nem látszik rajtuk (sokan persze ölnének ezért), izmosodás szempontjából nem a legjobb, de nem is olyan rossz.

A korábban ajánlott oldalt én is nagyon ajánlom ott minden info kéznél van. A fehérjénél ha nehezen hízol szinte fontosabb a megfelelő mennyiségű és minőségű szénhidrát bevitele.

10. Cucicsillag (válaszként erre: 5. - KEme22)
2013. febr. 19. 18:20

Akkor 6 kg-t! :) na,meg a kajcsira is figyelj majd,de sztem segitenek ebben is.

Sok sikert neked:)

9. bd5e718401 (válaszként erre: 6. - KEme22)
2013. febr. 19. 11:10

Ha már úgyis beruházol személyiedzőre, akkor ő el fog igazítani.


Az étkezést illetően meg érdemes ott kezdeni, ahol étrendkiegészítőket tartanak. A bodybuildershop oldalán elég részletesen le vannak írva azok a fogalmak, amikkel máshol is találkozni fogsz.

2013. febr. 19. 11:08
Huuu ez tényleg jó, köszönöm szépen:)
2013. febr. 19. 10:57

Szia! Én is pont emiatt kezdtem edzőterembe járni. 156 cm 40 kg voltam. Egy év alatt felszedtem pár kilót, legfőképp az erősítések miatt. De az edzések azért meghozzák az étvágyat :)

Szerintem nyugodtan kezd el, a többi jön magától.

6. KEme22 (válaszként erre: 3. - Anda83)
2013. febr. 19. 10:55
Persze h nem a zsír a lényeg de az is elférne rajtam böven :D köszönöm a hozzászolást, sokat olvasgattam már neten erröl a témáról, csak mindenhol mást irtak és nem tudtam hogy most belevágjak e vagy sem, dehát bajom nem lehet töle:)
5. KEme22 (válaszként erre: 4. - Cucicsillag)
2013. febr. 19. 10:51
És mennyit sikerült hiznod? persze amugy ugy gondoltam én is hogy személyi edzövel kezdem el az edzést mert kell a segitsége :)
4. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - KEme22)
2013. febr. 19. 10:31

En is emiatt kezdtem jarni anno 176 cm-hez vtam 52 kg, de ha van ra leheoseged, szemelyi edzo!

Minek elobb kezded,annal jobb- fontos, mert az izom emlexik!

:)

2013. febr. 19. 10:27
Nyugodtan járj terembe, és kardiózni elég bemelegítésként, mondjuk 10-15 percet. Súlyzókkal nyomj rendesen, fokozatosan növelve, nyugi, nem leszel terminátor, az több év:) heti 3-4x45 perc (a kardión túl) Edzés után nyomj le egy proteinturmixot, amúgy ebből nyugodtan ihatsz tízóraira, és lefekvés előtt is 1-1 adagot, én nem édességgel akarnék hízni, hacsak nem zsír a cél.
2013. febr. 19. 09:56

Naponta ötször étkezz. Legyen benne minden (gabona, hús, tejtermékek, édesség).


Én a helyedbe otthon kezdenék el edzeni, tornázgatni (hasprés, 1-2 kg-os súlyzóval különböző gyakorlatok). Fokozatos terhelés a lényeg.

2013. febr. 19. 09:41
Sziasztok, szeretnék edzöterembe járni erősíteni az izmaimat de elég vékony vagyok(163cm, 43kg) és szeretnék hizni is, ez lehetséges, hogy kéne?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook