Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pecsételő vérzés... fórum

Pecsételő vérzés... (beszélgetős fórum)


12. szenasie (válaszként erre: 11. - Kristaanya)
2013. febr. 22. 11:56
köszönöm
11. kristaanya (válaszként erre: 10. - Szenasie)
2013. febr. 22. 05:56
Jobbulást kívánok, remélem felszívódik!
10. szenasie (válaszként erre: 9. - Kristaanya)
2013. febr. 20. 11:27

na, voltam. A spirál rendben van, viszont van egy elég nagy cisztám. Valószínűleg a miatt maradt ki. Most várunk, hogy felszívódik, vagy nő-e.


Köszi a segítségeket.

2013. febr. 19. 20:57

nekem hormonzavar volt, barátnőmnek spirál volt az oka.

Spirál gyanús nálad

2013. febr. 19. 20:52

Ez még mindig divat? Az egyik excsajom szex nélkül simán kihúzott akár NÉGY HETET is két klasszikus vérzés közt, ezzel a "titokzatos" pecsételő vérzéssel meghosszabbítva:)Fáradt, fejfájás,éhes, álmos,jóllakott...


De ez már a múlté:)

7. szenasie (válaszként erre: 6. - Lukkkrécia)
2013. febr. 19. 19:39

holnap reggel minden képpen elmegyek. Nekem ez a 3. évem, eddig semmi gondom nem volt vele. Korábban sem maradt ki, csak amikor terhes voltam... szóval izgulok.


köszönöm a hozzászólásokat.

6. Lukkkrécia (válaszként erre: 1. - Szenasie)
2013. febr. 19. 15:20

Szia! Nekem 1 évig volt spirálom és nagyon sokszor volt ugyanez a problémám, csak azzal a különbséggel, hogy én amióta menstruálok, eddig szinte még soha nem volt pontos, azért max. kéthavonta megjön.

Nekem a dokim erre azt mondta, hogy a spirálnál előfordul ez..

Azért menj el orvoshoz, de semmiképpen ne izgulj, semmi komoly gond nem lesz!

5. szenasie (válaszként erre: 4. - D71ef05a8e)
2013. febr. 19. 15:13
köszönöm, minden képpen.
4. d71ef05a8e (válaszként erre: 3. - Szenasie)
2013. febr. 19. 12:54

Hát mindneképpen kisebb-nagyobb hormonzavarra utal, de ez lehet egyszeri alkalom, és akkor kis beavatkozás után már helyrejön, lehet komolyabb oka is, de azon is lehet segíteni. Úgy tudom, különösen harminc felett nem igazán ritka, hogy valakinek peteérés és tüszőrepedés nélküli ciklusa legyen, egyszer-egyszer ez is belefér, és amiatt is alakulhat másképp a vérzés.


azért ha mindig szabályos volt, akkor beletörődni nem kell szerintem, hogy kimaradt, én max. 10 nap késés után felkeresném az orvost.

3. szenasie (válaszként erre: 2. - D71ef05a8e)
2013. febr. 19. 09:32
Köszönöm! Ez azért bíztatóan hangzik. (bár én sajnos nem fogytam, de gondolom a kettő nincs feltétlenül összefüggésben egymással)
2. d71ef05a8e (válaszként erre: 1. - Szenasie)
2013. febr. 19. 09:30
Nekem egyszer volt hasonló, igaz, spirál nélkül. Egy elég komoly fogyás után egy-két nappal korábban jött a várt mensi, de csak ilyen pesételgetés lett belőle, az igazi menzesz sehol. Még kb. egy hetet vártam, mert amúgy teljesne rendszeres volt a ciklusom, elmentem nőgyógyászhoz, UH-gal megállapította, hogy nem vált le a méhnyálkahártya, és adott gyógyszert, amitől kb. egy hét múlva megjött rendesen. Utána nem volt gond.
2013. febr. 19. 09:21
Sziasztok! Nekem most volt pecsételő vérzésem menses helyett. pontosan jött, de kb minden 2. napra jutott egy barna foltocska...(és 5 nap után vége is lett) és nem is jött meg. Utána olvasgattam, de a terhességtől miómán át minden félét ír. A gond csak az, hogy (extra ként) van egy 3 éves spirálom is. valakinek volt már hasonló? Délután készülök tesztet venni (mivel már a pecstelő is elmúlt) de igazából nem tudom mit szóljak az egészhez... a doki is csak jövőhét végén lesz :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook