Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hasznos-e a szoptatós párna? fórum

Hasznos-e a szoptatós párna? (tudásbázis kérdés)


2012. márc. 14. 12:34
Én nagyon szeretem,csak azzal tudok aludni :)
2012. márc. 14. 09:10

Tud valaki segíteni abban, hogy mennyi töltet kell a mikrogyöngyből súlyra egy szopi párnához???


Köszi előre is.

16. direne
2008. febr. 5. 21:26
Nekünk volt, szerettük.Az a nagy, kitömött kifli!
15. win
2007. júl. 10. 14:01
Én nagyon szerettem. Az utolsó hónapban sokkal kényelmesebb volt vele aludni, aztán a szoptatásnál is nagy segítség volt. Főleg éjszaka, az ágyban nincs kartámla, én fekve utálok szoptatni, és jól megtámasztotta a nyakamat,a másik vége pedig a fiam alatt volt. A legnagyobb kánikulában így legalább nem izzadtunk össze -annyira. :)
2007. júl. 10. 12:57
Legalábbis kényelmes.
13. Rekus
2007. júl. 10. 11:28

Én itt találtam hozzá szabásmintát:

[link]

[link]


Én csak pocakosként használtam, mert lusta módon fekve szopizunk:)

2007. máj. 3. 02:24
Szerintetek szabásmintát tudok valahol találni itt a neten hozzá? Sajnos annyira analfabéta vagyok a varráshoz, hogy csak akkor tudom megcsinálni a dolgokat, ha van szabásminta, és le van irva, hogy mit hogy csináljak. Köszi elöre is, ha valakinek van ötlete!
2007. máj. 2. 19:36
Hát nekem nem jött be. Még szerencse, hogy kölcsön kaptam, és nem vettem meg. Engem kifejezetten akadályozott a szoptatásban, mert olyan ormótlanul nagy volt. Inkább egy keményebb töltésű, de jóval kisebb díszpárnát használtam. A terhesség alatt én nélküle tudtam pihenni, amikor meg már nam tudtam, azon a párna sem segített. Szerintem egyike a sok fölösleges pénzikidobásnak
10. Talentum (válaszként erre: 6. - Hoxa)
2006. okt. 24. 10:53

Hihi, de igen. Éppen mára vagyok kiírva, de még nem akar kibújni a picurkám:-)))

Így hát várakozok. A párna ügy megoldódott, vettünk egyet, szerintem is nagyon klassz.

2006. szept. 19. 13:04
nagyon jó terhesség alatt is pihenni rajta,a babát körbe keríteni vele,és szoptatáshoz nagyon szupi,mert nem zsibbad el a karod,nem fájdul meg a hátad,és a szopi helyes tartása is adott.(pont olyan magasságba van a baba ahol szopizni tud):-)
2006. aug. 8. 10:52
Biztos jó, bár nekem sajna az ára miatt egyik gyerkőcnél se futotta... Sima díszpárnák segítségével is tudtam-tudok szoptatni. Szerintem az a lényeg, hogy az anya kényelembe helyezze magát, s úgy szoptasson, akármilyen póz beválhat.
7. wein (válaszként erre: 3. - Szamocinka)
2006. aug. 7. 16:31
lányomnak ikrei születtek, szívesen vennék vagy varrnék egy ikreknek való szoptatóspárnát- tudna valaki segíteni? Üdv wein
6. Hoxa
2006. jún. 21. 20:05

Miért, csak nem babát vársz? :))))

Nekem a tesóm varrta. Szóval sajnos nem tudok nyilatkozni, de a neten több helyen is láttam babás apróhirdetős oldalakon.

2006. jún. 15. 13:52
Hol lehet venni ilyen párnát? Mennyiért? Biztosan több helyen is, de milyet ajánlotok?
2006. jún. 10. 20:10
En is csatlakoznek az elottem szolokhoz, mar pocakosan is azzal aludtam, a fiam a szuletese utan imadta az ismeros zizegos hangot. :) Szamocinka, a boltban kaphatot is ossze lehet kotni, mi is abban pihentettuk a picit. :)
2006. jún. 10. 17:54

Nagyon!!! :-) Én nem vettem, hanem varrtam, de nagyon klassz volt, nemcsak szoptatáshoz, hanem például ha a két végét összekötöttem (nem tudom, az "eredetit" így lehet-e, én varrtam rá pertlit), és ebbe a gyűrűbe fektettem a gyerkőcöket, nagyon szerettek benne így feküdni, és eléggé meg volt emelve a buksijuk ahhoz, hogy kedvükre tekintgessenek.

De ha csak a szoptatást veszem alapul, irtó kényelmes! Nagyon tudom ajánlani! :-)

2. Hoxa
2006. jún. 9. 22:36

Jó az. Terhesen alváshoz, szülés után szoptatáshoz, meg a gyerek körbebástyázásához.

Nekem van egy mini is. Szoptatáshoz szuper (volt).

2006. jún. 9. 20:23
Hasznos-e a szoptatós párna?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook