Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhességi kiütés fórum

Terhességi kiütés (beszélgetős fórum)


12. Ágnestestvér (válaszként erre: 11. - 6b006fc769)
2013. febr. 18. 09:05
Bár én már 2 hónapja szenvedek, és még fogok vagy négyet, de ha a babának nem lesz baja, akkor mind1, kibírom :)
2013. febr. 17. 21:19

Szia! Sajnos semmi jóval nem tudlak biztatni a saját peldamon keresztül: nekem csak az utolsó három hétben jött ki, kb. 2 héttel a szülés után múlt el teljesen, fokozatosan javulva. Viszont addig semmi nem segített:(

Ja, a gyerekek nem lett baja:)

10. Ágnestestvér (válaszként erre: 9. - Hajni0121)
2013. febr. 17. 20:13
:) köszi
2013. febr. 17. 20:11
Nincs mit :) Remélem azért sikerül valamivel majd enyhíteni! Boldog babavárást :)
8. Ágnestestvér (válaszként erre: 7. - Hajni0121)
2013. febr. 17. 20:09
Rendben, köszi szépen. Kicsit megnyugodtam, hogy nem egyedül én szenvedek ilyennel. Bár a fura az, hogy a kisfiammal semmi bajom nem volt. Úgylászik tényleg minden terhesség más.
7. Hajni0121 (válaszként erre: 6. - Ágnestestvér)
2013. febr. 17. 20:07
Menjél el mindenképpen, és akkor a továbbiakban véletlenül se kezeljenek úgy. Sajnos neki a végén derült ez ki, úgyhogy abban nem tudok segíteni, hogy van-e valami hatásos szer ezekre, de gyanítom, hogy mivel belülről ered, csak enyhíteni lehet max valami krémmel.
6. Ágnestestvér (válaszként erre: 3. - Hajni0121)
2013. febr. 17. 20:05
Igen, erre az epés dologra én is gondoltam, kérni is fogok egy nagylabort, hogy kiderítsem, mert a gyógyszertárban is úgy néztek rám mint valami leprásra, hogy hogy képzelem hogy én ooda bemegyek....
5. Hajni0121 (válaszként erre: 4. - Ágnestestvér)
2013. febr. 17. 20:05
Igen elmúlt neki! A baba 3000 gramm volt, és 41. héten született.
2013. febr. 17. 20:03
És szülés után elmúlt? A babának semmi baja sem lett? Olvastam olyat is, hogy kissebb súllyal, illetve hamarabb születnek az olyanok akiknek az anyukája terhességi kiütésben szenved.
2013. febr. 17. 20:01

Szia!

Nekem szerencsére nem volt ilyen, de barátnőm ugyanebben a cipőben járt, neki is mindenki azt mondta, hogy rüh, míg nem ment tovább és kiderült, hogy az (epéje, mája, nem vagyok a szervben biztos)

a terhesség miatt nem úgy választja ki a dolgokat ahogyan kéne és hogy terhesség után el is múlik. És így is lett, megszületett a baba és már kezdtek is eltűnni. Sajnos őt is megalázták evvel(az utolsó hetekben volt) hogy külön lesz majd a babától stb. és a papírokat mutogatta mindenkinek, hogy ez nem rüh! A gyógyszert viszont beszedte, és aggódott is, de szerencsére nem lett mellékhatás!

2. Kukacc (válaszként erre: 1. - Ágnestestvér)
2013. febr. 17. 19:59

Szia! Nálam hólyagok nem voltak, de brutálisan viszkettem mindenütt, szörnyű volt, gyakorlatilag az 5. hónaptól szülésig szenvedtem.

Nem tudtak semmit adni rá. Olívaolajjal kentem magam, az ideig-óráig használ, de néha azt hittem, lekaparom a bőröm :(

Kitartás!

2013. febr. 17. 19:55

Sziasztok!


December óta szenvedek kiütésektől a testem egész területén. A hasamon kezdődött, most már mindenhol előfordul. A nap minden szakában viszket, ég néha már szinte fáj. A talpamon illetve a tenyeremen nagyobb fehér hólyagok jönnek ki, ezek fájnak, illetve viszketnek. Voltam bőrgyógyásznál, aki rávágta, hogy rüh!!! Mondom miiiiiiii? Ezért kiírt valami büdös folyadékot amivel le kellett kennem magam és 24 óráig nem fürdeni. Természetesen nem hogy jobb lett volna, de a kénes löttytől egyre több kiütésem lett. Persze kiírt valami szteroidos gyógyszert is, ha mégse rüh, szedjem be azt. Nem szedtem, mert rá van írva hogy terhesség alatt kifejezetten tilos!!! (retardáltságot okoz a babánál). Nagyon kínlódok, egyre rosszabb. Se a kálcium, se a zsíros krém, se semmi nem segít. Nem tudom mit csináljak, remélem elmúlik, ha másnem szülés után (most a 20. hétben vagyok) de azt remélem a legjobban, hogy a babának semmi baja nem lesz.

Volt esetleg másnak is ilyen tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook