Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Süveges Ágnes fogorvos, Szeged fórum

Dr. Süveges Ágnes fogorvos, Szeged (beszélgetős fórum)


2015. febr. 11. 00:07

Szia remélem sikerült megoldani a koronát :) Azzzzzzzzzzzt a Dr. Békési Annát senkinek nem ajánlom először tanuljon meg beszélni normális hangnemben az emberekkel és csak utána kezdjen hozzá a munkához! Lenéző és gusztustalan az asszisztensével !

Üdv: Napocska

5. Pocok:) (válaszként erre: 3. - Beth)
2013. febr. 20. 20:58
Nem..én fogorvos vagyok,de a jól megcsinált fémkerámia koronánál én még sosem tapasztaltam iny elszineződést.Nem szabad olyannak lenni.
4. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 3. - Beth)
2013. febr. 20. 16:08
Évtizedek óta van koronám, még sosem színezôdött el az ínyem.
3. Beth (válaszként erre: 2. - Pocok:))
2013. febr. 20. 14:08
Azért nem szeretnék, mert egy idő után elszínezi az ínyt és a korona alatt a fogat. :( Ismerősöktől tudom. Nekem ez lenne az első koronám és nem akarom 5 év múlva azért lecseréltetni, mert csúnya lett és fémes színű az ínyem. Te nála csináltattad? Jól dolgozik? Mennyire alapos?
2. Pocok:) (válaszként erre: 1. - Beth)
2013. febr. 17. 17:08

sima porcelán korona nincs,vagy fém-kerámia korona van,vagy a cirkonra égetett porcelán.

miért nem akarsz előre fém-kerámiát?nagyon szép

az is.

1. Beth
2013. febr. 17. 17:03

Sziasztok, a körzeti fogorvosom dr. Süveges Ágnes doktornő és 4 koronát kellene csináltatnom, ajánlotta a fémre égetett kerámiát, de előre olyat nem akarok, megkérdeztem tőle a fémmenteset, de csak a cirkont mondta valami horribilis összegért. Csináltatott nála valaki koronát, mennyire jól dolgozik és az ár is érdekelne. Van esetleg sima porcelán korona is, amit neke nem említett, mivel mondom, hogy a fémesre próbált rábeszélni. Elküldött röntgenre és azt mondta majd eldöntöm.

Köszi a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook