Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Azok, akik Met-et (Merckformin, Metformin, Meforal) szednek, volt olyan, hogy a gyógyszer szedése közben nem jött meg a menzesz? fórum

Azok, akik Met-et (Merckformin, Metformin, Meforal) szednek, volt olyan, hogy a gyógyszer szedése közben nem jött meg a menzesz? (tudásbázis kérdés)


2013. aug. 26. 11:17
Lassan 2 hete szedem a Merkformin XR 500mg ot, este 1 db ot. És egy múlthét csütörtökön megjött és még tart :). Tudni kell, hogy márc 31-én jtöt meg anno utoljára. A sport eddig is ment, diétát több mint 2 hónapja tartom, eddig is diétáztam csak az Ir diéta azért más mint a sportdiéta. Az hogy mitől jött meg, passz, de örülök neki:) persze attól hogy valakinek vérzése van még a peteérés nem tuti.
2013. aug. 26. 09:06
Ez a kérdés engem is érdekelne.. mert jelenleg ebben a cipöben járok.... elöször megjött a gyógyszer szedésének megkezdésekor spontán, aztän arra rá 35 napra... aztán éreztem, hogy most késöbb fog így is lett 49 napra.. most meg.. ma van a 49 nap ismét de se híre hamva... pedig a diétát tartom... a sportolást is próbálom tartani.. és napi 3x 850 meforált szedek...
2013. febr. 19. 07:17
És ti mennyit szedtetek ezekből a gyógyszerekből? Én próbálkozom emelni az adagomat lassanként. Idáig nincs semmi gond. És ha valaki nem tudja szedni a maximális adagot, csak kevesebbet, az még hatásos lehet?
2013. febr. 17. 15:35
Nekem sokat segített.
2013. febr. 17. 14:47
Nekem a gyógyszer előtt is pontos, havi volt. 1 éve szedem a merckformint, 2. lombikra stimuzunk éppen. Én nem érzem, hogy nekem segített volna bármiben is a gyógyszer. Ja, a mensim azóta is megjön pontosan.
4. DorkaMoncsi (válaszként erre: 2. - Kistigriss)
2013. febr. 17. 14:26
Nekem igen, én már a cukorbetegség határát súroltam. Terhelt inzulinom (2 órás) 900 volt. A Meforal kezdés után 8 hónapra spontán terhesség.
2013. febr. 17. 14:24
Én Meforalt szedtem/szedek, mindig megjött, szinte naprapontosan. Persze akkor nem jött meg, amikor terhes lettem:D
2013. febr. 17. 14:24
Én még csak most kezdek "belejönni" ebbe az IR és PCOS témába sajnos:( De érdekelne mindenkinek a véleménye, hogy kinél hogy alakultak a dolgok. Segítettek ezek a gyógyszerek valamit? Lett baba?
2013. febr. 17. 14:22
Azok, akik Met-et (Merckformin, Metformin, Meforal) szednek, volt olyan, hogy a gyógyszer szedése közben nem jött meg a menzesz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook