Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A természetes szőrből készült sminkecsetek hogy készülnek? Bántják érte az állatokat? fórum

A természetes szőrből készült sminkecsetek hogy készülnek? Bántják érte az állatokat? (beszélgetős fórum)


2013. febr. 17. 15:30

Sajnos a nyuszis jel önmagában kevés. Nincs hivatalos logó, ez csak ámítás. Ez a PETA jele, de Ők is korruptak sajnos. Borzalmas a kozmetikai ipar. A gyógyszeripar is, csak ott elfogadottabb lehet az állatkísérlet, mert az emberi egészség megőrzése és a gyógyulás a cél...

De örülök, hogy törekszel minél kevesebb állatkísérletes terméket vásárolni. Én is így vagyok ezzel.

2013. febr. 17. 13:22

Az nem bántás ha élő állatokról vágják le. Csak abban nem voltam biztos, hogy nem vágják e le érte szegényeket.

Kedves Incó, amennyire tudok, figyelek arra hogy olyan kozmetikumokat vásároljak, amiket nem tesztelnek állatokon. Mindig megnézem hogy rajt van e a flakonon a nyuszis jel. De sajnos teljesen nem lehet elkerülni ezt, akárhogy is igyekszik az ember :( Egy Aspirint sem vehetsz be anélkül a tudat nélkül, hogy ameddig azt kitalálták, talán több száz állatnak kellett meghalnia. Én is elítélem az állatkísérleteket.

7. andi6020 (válaszként erre: 3. - Artlessness)
2013. febr. 17. 10:54
Az miért baj, illetve bántás, ha levágják egy állat szőrét?
2013. febr. 17. 07:22
De ha tudnád a kozmetikumok tesztelési módját, akkor nam érdeklődnél az ecsetekről...:-((((((
5. 1b2d7e91c0 (válaszként erre: 1. - Artlessness)
2013. febr. 17. 06:48
Nem fáj nekik,csak fodrászodnak.:)
4. 17aadc1082 (válaszként erre: 3. - Artlessness)
2013. febr. 17. 01:07

Lenyírják élő állatokról. Ezt én nem gondolom bántásnak. Egyébként pedig, a neten sok cikk szól az ecsetkészítésről.

Halott állatról nem lesz jó minőségű a szőr.

Ja, és nem voltam flegma, feltettem egy kérdést..

2013. febr. 17. 00:58
Akkor mondom úgy hogy kicsit egyértelműbb legyen, a gyengébbek kedvéért. Halott állatokról szedik a szőrt vagy élőket nyírnak meg. Erre voltam kíváncsi. Akkor ezekszerint élő állatokról van, a válaszodat köszönöm, de a flegma stílust igazán mellőzhetted volna.
2013. febr. 17. 00:49
ha neked levágják a hajad, az bántás?
2013. febr. 17. 00:18
Elsősorban a Coastal Scents, Sigma és MAC ecsetek érdekelnek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook