Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Néha nehéz vele..... fórum

Néha nehéz vele..... (beszélgetős fórum)


2013. febr. 18. 10:28

Mindenki életében vannak ilyen időszakok és persze nem csak kamasz korban. Nekem is van, pedig már rég nem vagyok kamasz. Egyik nap fecsegek, másik nap nem szólok senkihez.


Sosem felejtem, amikor az anyukámat azzal zrikáltam, hogy csak ja-val válaszoltam mindenre:) még arra is azt mondtam, hogy ja, amire nem az volt a jó válasz.


Ez gondolom valami hasonló lehet a vállvonogatós naphoz:)

6. Trini35 (válaszként erre: 5. - Csengu)
2013. febr. 17. 01:21
lassan 13, és fiú
2013. febr. 17. 01:09
Megkérdezhtem hány éves a gyermek?
2013. febr. 17. 00:17
Én nem ilyen voltam......... Ő meg néha őszinte a végsőkig, másnap meg meg sem hallgat, csak rángatja a vállát, húzgálja a száját.
2013. febr. 16. 23:58
Mindenki ilyen volt, csak elfelejtjük :)) Majd kinövi, ne aggódj!
2013. febr. 16. 23:51
Én nem emlékszem, hogy kamaszként ilyen lettem volna, de tényleg ilyen nehéz a kamaszkor?
2013. febr. 16. 23:50

Sziasztok!


Kiskamasz fiam van, aki néha tépi az idegimet. Tegnap a beszélgetős, mindent elmondós fiú volt, ma a vállát rángatós, tök mindegy mit mondasz anyám, úgyis az ellenkezőjét csinálom kiskamasz volt.



Jó vele a kapcsoalatom, nagyon jó, nagyon őszinte, de néha kikészít, amikor az ellenkezőjét csinálja annak, amit mondok, vagy csak a vállát rángatja és nem hallgat rám.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook