Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Francia nyelvtanulók fóruma fórum

Francia nyelvtanulók fóruma (beszélgetős fórum)


2015. júl. 6. 22:56
űsziasztok! van itt még aki tanluna franciául?
7. Lalita11 (válaszként erre: 1. - Nora59)
2013. dec. 5. 10:45

Sziasztok!


Érdeklődnék, hogy esetleg valakinek van-e Zöld Út francia gazdasági nyelvvizsgára felkészítő anyaga, mind az írásbelire, mind pedig a szóbeli részére.

2013. febr. 26. 15:18
Ma reggel Skypon már jót beszélgettünk egy komoly tanulóval. Remélem, megismételjük.
2013. febr. 24. 13:51

Bemutató letöltési címe helyesen:

[link]

2013. febr. 24. 13:50

Első közösen kidolgozható témánk: Kalifornia


Íme egy kis PowerPoint bemutató, amit én készítettem.


PowerPoint bemutató letöltése: [link] megjelenítő letöltése


PowerPoint Megjelenítő letöltése magyar nyelven. Telepítési segédlet a Microsoft Office oldalán.

[link]



La Californie bemutató letöltéseLa californie - pptx bemutató letöltése



PowerPoint megjelenítő letöltése, ha nem tudod megnyitni.

2013. febr. 17. 08:43
Szia! Én inkább kezdő szinten állok szerintem, de természetesen tudunk, hiszen ezért nyitottam a fórumot. Skypeon, Gmail chat-ben, esetleg telefonon lehet a beszélgetést gyakorolni, illetve levelezéssel az írást.
2. alexis1 (válaszként erre: 1. - Nora59)
2013. febr. 16. 11:19

szia!

érdekelt vagyok francia nyelvtanulás irányában , a szintem haladó újrakezdő . tudnánk együttműködni? gondolok itt a beszédgyakorlásra.

2013. febr. 16. 10:22
A francia nyelv elég nehéz, főleg azoknak, akik tanári segítség nélkül tanulnak. Én is ebben a helyzetben járok. Nem tudok természetesen fordítást vállalni, mivel magam is még csak kezdő vagyok. A fórumot a hasonló érdeklődésű tagoknak nyitom. Hozzáfűzöm, hogy fordításokat itt ne kérjetek, a tanulás és tanítás a kulcsszó.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook