Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan kell a komolyabb dominó fajtákat játszani? fórum

Hogyan kell a komolyabb dominó fajtákat játszani? (beszélgetős fórum)

2013. febr. 15. 22:44
Azt nem tudja valaki, hogy van e dominóból komolyabb világverseny, esetleg világbajnokság?
2013. febr. 15. 21:38

Itt most nem arra gondolok amikor csak az a lényeg kinek fogy el hamarabb a dominója, úgy tudom vannak ennél komolyabb verziók is amikor pontok is számítanak stb azt hiszem 3 fajta van draw, block és muggins, valaki legyen szives ellmagyarázni ezeket hogyan kell játszani. köszönöm.



Egész érdekes játéknak vélem, csak hát nem értem mi alapján számolja a pontokat, pl mikor mugginsba az a lényeg hogy elérjek pl 100-at és nem az hogy hány menetet nyerek. Androidon tök jó online serverek vannak és hiába nyerem a menetek többségét, mivel nem tudom hogyan kell a pontokra menni, nyílván mások akik értenek hozzá hamarabb összeszedik pl a 100 pontot és levernek..,



HANGSÚLYOZNÁM, hogy nem a hoxás dominót kérdezem :) És azt is amit már írtam, azt tudom hogy az 1 "egyszerűt" addig játszuk még 1 nek el nem fogy a dominója, de vannak olyan verziók is ahol a pontokat is számolják valahogy. a wikipdián ennek angolul tudó utánna is nézhet:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook