Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szoptatási idő alatt házas életet élni. Titeket nem zavar, hogy az előbb még szoptattál, aztán meg jön apuka, hogy...? Ti hogy oldjátok meg? fórum

Szoptatási idő alatt házas életet élni. Titeket nem zavar, hogy az előbb még szoptattál, aztán meg jön apuka, hogy...? Ti hogy oldjátok meg? (tudásbázis kérdés)


1 2
43. Ncilány (válaszként erre: 40. - M_Marcsa)
2009. okt. 16. 21:46
Így igaz.
2009. szept. 16. 15:42

Sziasztok!

Van még itt valaki?

Lenne egy kérdésem hozzátok.

41. 7934d1ac97 (válaszként erre: 40. - M_Marcsa)
2008. febr. 20. 14:56
értem :)
40. M_Marcsa (válaszként erre: 39. - 7934d1ac97)
2008. febr. 20. 13:00
Ja, csak a babáé a cici, Apa másképp kényeztet...:)
39. 7934d1ac97 (válaszként erre: 38. - M_Marcsa)
2008. febr. 19. 21:32
hú én ezt nem bírnám, én úgy érzem egyszerre egy elég, most úgy érzem a babáé a cicim, nem bírnám most odaadni apának, nem tehetek róla :(
38. M_Marcsa (válaszként erre: 36. - Ccd9bb7d17)
2008. febr. 19. 21:23

Itt is így van, ketten kényeztetnek. L. nekikezd, aztán babának is eszébe jut a cici. Gyorsan intézni, majd folytatni az apjával.

Simán megoldható.

2008. febr. 19. 21:16
:O)
2008. febr. 19. 18:33

húúú,azt a topikot én indítottam,de sokkal okosabb nem lettem:))

végülis semmit nem lehet tenni,esetleg bekulcsolni az ajtót,bár ez nálunk nem szokás.....nálunk nagyjábol a kor oldotta meg a gondot,szóval csak évek kérdése az egész:))


Alapkérdésre visszatérve,mivel nekem csöpögős volt a cicim állandóan és elég sokáig szoptattam,melltartó volt rajtam+betét.A cici kényeztetése megmaradt későbbre.

lelkiegben nekem nem okozott gondot,ha ébredt a lurkó simán szoptattam aztán folytattuk:)

35. Roni24 (válaszként erre: 34. - 3d5b901f2d)
2008. febr. 19. 17:19

Jaaaaj, nem úgy értettem! :))))))

Hoxán belül van egy téma, hogy "Mit tegyek hogy ne ébredjenek fel a gyerekeim szex közben?" Bocsi, csak kihagytam egy-két "" jelet. :SSSS

Nektek akartam ajánlani, hátha ott találtok választ a problémára, bár ha nem fordul elő túl gyakran, akkor nem olyan vészes. :))))))))

Bocsi, rosszul fogalmaztam! :SS

34. 3d5b901f2d (válaszként erre: 31. - Roni24)
2008. febr. 19. 14:59
Mennyi idősek? Egy szobában vagytok vele? Amúgy sajna, ha fel akar kelni, felébred és általában eltalálja azokat a pillanatokat...minden gyerek.
33. Jázminka (válaszként erre: 31. - Roni24)
2008. febr. 19. 14:59

Hát....ööö.... marad a kispárna!

: -)))))))

32. Jázminka (válaszként erre: 30. - 3d5b901f2d)
2008. febr. 19. 14:57

Még semmit.Még. Majd idővel rájön miről "szólt az ének".A férjem mesélte,hogy ő rendszeresen hallotta az anyukájáékat.De csak akkor jött rá mi is ez,mikor kezdte "fiúnak" érezni magát.

De szerintem soha nem fognak a gyerekeink rákérdezni,ahogy mi sem tettük.Ez olyan nyílt tabu.

Dehát kérdem én,hogy csináljuk?Füldugót tegyünk a gyerek fülébe éjjelre,vagy nyomjunk egymás fejére kispárnát??? :-D

31. Roni24
2008. febr. 19. 14:55

Jázminka, Kata!

Nektek való téma :)) : Mit tegyek hogy ne ébredjenek fel a gyerekeim szex közben? Biztos találtok valami okosat... ;)

30. 3d5b901f2d (válaszként erre: 29. - Jázminka)
2008. febr. 19. 14:53

Azért nem látott semmit, mert bár nem zárható az ajtónk, mindig oda teszek valamit és általában előre hallom, hogy :ANYAAAAAAA.

De ha nem szól semmit, csak jön, akkor is akadályba ütközik. Viszont a szeretkezés közben a páromnak és nekem is van hangunk...nem üvöltünk, de azért lehet hallani ha egymásra hangolódunk. Nem tudom, hogy abból mit szűr le, ha esetleg meghallja.

29. Jázminka (válaszként erre: 27. - 3d5b901f2d)
2008. febr. 19. 14:48

Húúú! Ez a rémálmom! Vagy félek,hogy valóság lesz egyszer!

Én arra gondoltam,hogy egy riglit teszek az ajtófélfába,és az akció alatt befordítom.(mert nem zárható az ajtónk)

De emlékszem,én a szüleimre nyitottam rá egyszer... Baromi ciki volt.Nem szeretném,ha az én törpjeim ilyen "megrázó élményben"részesülnének.

De ha nem látott semmit,akkor nincs gáz.Ügyik voltatok!!! :D

28. Roni24
2008. febr. 19. 14:46

Szia Krucifix!


Nálunk ez nem jelentett soha problémát, engem sem és a páromat sem zavarta, igaz, nem tartott sokáig (4 hónapig) a szoptatós időszak sajna! Nálunk is volt egy olyan eset, hogy a párom megjegyezte, "finom" bár, engem ez nem borított ki! :)) Nem éreztem azt, hogy ezzel "beletaposott" volna a babával való intimitásunkba! Sőt, én kifejezetten élveztem a közelségét, ha pl. szoptatás közben a hátam mögé feküdt, átölelt, odabújt, puszilgatott, szeretgetett minket! Én remekül éreztem magam, és ezt a baba is átvette! :))


Én úgy gondolom, hogy ahogy TE érzed!

Ha téged zavar a dolog, akkor egész egyszerűen beszéld meg a pároddal!

Ha nem zavar, és a párodat sem, akkor ugyanúgy csinálhattok bármit, mint annak előtte.

Akvamarinnak igaza van, attól, hogy gyereket szültünk, azért még mindig nők vagyunk!

De ilyen esetben csak az történik amit TE szeretnél! A párodnak kell alkalmazkodnia hozzád, nem pedig neked őhozzá! Attól, hogy kisbabád van, és szoptatsz, még neked is lehetnek igényeid, és ugyanúgy kívánhatod a párodat, a két dolog nem zárja ki egymást! Ha viszont épp úgy vagy vele, hogy NEM, az sem baj, de akkor meg lehet beszélni vele! Legalább csak annyit, hogy ne "cicizzen" amíg szoptatsz, vagy találj valami megoldást (pl. melltartó) amivel nem érzed kellemetlenül magad! :)))


Egy biztos, hogy ha TE jól érzed magad, és boldog vagy, azt rajtad keresztül a baba is érezni fogja!

2008. febr. 19. 14:42
Volt valakinek olyan esete, hogy nagyobb gyerek benyitott éjjel, mikor már javában zajlott az esemény? Az öt éves fiam párszor meglepett már minket, éjjel kómásan átvándorolt. Nem látott sosem semmi "olyat", de rettentően kellemetlen tud lenni...
2008. febr. 19. 14:35

Szerintem ha az anyukát zavarja, ne engedje a párját mell közelébe, míg szopik a pici. Nekem az első babánál lelki probémát okozott, hogyha oda akart nyúlni az apuka. Először csak azért, mert a babára gondoltam közbe, aztán utána meg érzékeny volt a fogzás alatt a mellem.

A picinél már egyik sem jelent gondot, volt, hogy finoman megkóstolta, mert érdekelte, de általában megkérem, hogy ne bántsa, ha nem muszáj:)

Nálunk is sokszor előfordul, hogy akció előtt, vagy közbe ébred a pici, ilyenkor szünet következik....Igazából akkor tud két ember egymásra hangolódni, ha kettesben vannak csak a szobában. Mi általában ketten fekszünk, de négyen ébredünk az ágyban.

2008. febr. 19. 14:27
Képzeljétek olyan furán érzem magam egy kicsit sajog a derekam meg szédülök.Mi lehet velem.
2008. febr. 19. 14:22
Na ez jó kérdés mi Silver1..
23. 17b4718bd7 (válaszként erre: 20. - 7934d1ac97)
2008. febr. 19. 14:21
akkor jó babázást.
22. Jázminka (válaszként erre: 21. - Silver1)
2008. febr. 19. 14:20

Ezt a két dolgot én nem említeném egy lapon sem !

Nekem speciel nem tetszik az íze...

Az enyémmel a gyermeket táplálom az meg nos...

atya ég! Hogy jön ez ide??!!

2008. febr. 19. 14:18
Én még meg sem szültem, de a párom már most nem nyúl hozzá, mert néha kicsit szivárog vmi. Engem amúgy nem zavarna, ha "belekóstolna". Ha jobban belegondolok, akkor ilyen alapon én is visszautasíthatnám az orális szexet, mondván: "nem tetszik az íze"... Kíváncsi vagyok, milyen arcot vágna.
2008. febr. 19. 14:14
itt vagyok :), de mindjárt mennem kell, éberedezik a picur :P
2008. febr. 19. 13:53
krucifix hol vagy?
2008. febr. 19. 13:52
Igazad van,ebben a témában komolyan ez nem is hülyeség.
2008. febr. 19. 13:49

Nálunk teljesen természetesen zajlott a dolog,kb a 8.hét után jött egyáltalán szóba.A gyerek addigra végigaludta az éjszakákat,nem zavart meg semmit.Apuka nem "kóstolgatta" a cicit,amíg tartott a szoptatás,főleg,mert kissé undorodott a tej gondolatától is.(Tehéntejet sem iszik soha!)

Ezt leszámítva minden olyan volt,mint a terhesség előtt.Persze ehhez kell egy egészséges hozzáállás az anyuka részéről is,azzal,hogy anyák lettünk,nem szűntünk meg nőnek,feleségnek lenni!

2008. febr. 19. 13:48
De viszont addig kell élvezni a szexet még lehet..
2008. febr. 19. 13:46
Semmi gond.
14. Jázminka (válaszként erre: 11. - 7934d1ac97)
2008. febr. 19. 13:46

Így van.Ez nálunk már nem okoz gondot így,hogy a testem felső részét kihagyja a kényeztetésből.

Bár már bele is jött így a harmadik gyerek után :-)))

Tedd túl magad lelkileg és élvezd a dolgot,míg valaki bele nem szól! :D

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook