Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akinek már volt vbac, írjon!!!!!! fórum

Akinek már volt vbac, írjon!!!!!! (beszélgetős fórum)


2008. febr. 20. 18:32
hát én tapasztalatból mondhatom,hogy 12-évvel ezelőtt született a kisfiam császárral,és utánna még 2x-is szültem rendesen.Nekem jobban bejött a spotán szülés.Márcsak azért is mert 3-óra leforgása alatt megszülettek a gyerekek.Az utolsónál sem beöntés nem volt sem pedig gátmetszés.Szuper volt.Ha nem indokolt a császár metszés akkor szólj rá a dokira hogy te spotán szentán szeretnél szülni.
2008. febr. 20. 18:17
Nem személyes tapasztalat,egy barátnőm esete:a 2.babát simán szülte császár után.Azt mondta,sokkal hamarabb felépült,és igazán könnyű és gyors volt a szülés.Este 7-8 között kezdődtek a fájások,hajnal 2-re megvolt a baba.Utolsó nap volt,amikor még szülhetett természetes úton,aznapra volt kiírva.Ha túlhordja,megműtötték volna.Az orvosa pár nappal előtte megvizsgálta jó alaposan,tágított egy kicsit a méhszájon,majd mondta neki,hogy várja szombat éjfélig szülésre.Ha nem indul be,megbeszélik a továbbiakat vasárnap.Én is így szeretném majd a másodikat megszülni,az első nekem is császár volt.Reménykedem,hogy sikerül.De ha nem jön össze,abba sem akarok belebetegedni. :)
3. 78
2008. febr. 20. 15:00
azért, mert nekem is lehet, hogy ment volna, cak nem hagyták...:(((((((((((((((((((((( ;)..és különben is... amúgy is... ;)
2008. febr. 20. 09:36

Szia!


Bocsi,csak most olvastam a válaszod másik fórumban,ahol már beszéltünk:


178. 78 2008-02-13 15:45

erről beszélek;)..nagyon szép ám a kis családod, megnéztelek titeket...egyébkét bátyám is 70-es(júni 30!)

(válasz Moni3 177. hozzászólására)


Köszi:))

Egyébként megkérdezhetem,hogy miért ragaszkodnál ennyire a másodszori simához?Nekem tulajdonképpen szerencsésen alakult minden,azért sikerült.

1. 78
2008. febr. 19. 12:48

Adott téma, nem is írnék sokkal többet, tapasztalatokat, véleményeket várok minden érintetttől!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;) Kiv. vok, nagyon..................;))))

(vbac= császár utáni hüvelyi szülés)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook