Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Apró kreatív ajándékötletekre lenne szükségem fórum

Apró kreatív ajándékötletekre lenne szükségem (beszélgetős fórum)

2013. febr. 15. 19:15
:)
19. gween (válaszként erre: 1. - Bea1996)
2013. febr. 15. 19:04
kedvenc tea(filteres),3in1 kávé, kedvenc tizes zsepi(ilyen is van, h vki egy konkrét fajtát szeret)esetleg pasis labelló, mini parfüm(illatminta) a kedvenc parfümödből, vagy bármi, amit együtt szoktatok fogyasztani, stb.
2013. febr. 15. 15:21

drága Mazsinka...ne hogy azt gondold hogy te aztán a világon minden embert úgy ismersz hogy azonnal ítélkezz fölöttem. Ha nem tudsz azonosulni a témával akkor ne olvasd el...ebben a fórumban semmi helye a konfliktuskeltésnek...ötletet kértem ha nincs akkor húzzál el és ne kötekedj.Majd én tudom mi kell a páromnak. KÖSZÖNÖM!


Egyébként köszönöm az SEGÍTŐKÉSZ válaszolóknak :D A sör jó ötlet úgyis mondogatja mostanában hogy egyre jobban szereti...:)A cd-s ötletre gondoltam de nem igazán vannak közös számaink...

17. Mazsinka (válaszként erre: 15. - Gween)
2013. febr. 15. 10:56
Férjem kedvencei Norbi és Dugó. Örült neki, de ő mégiscsak egy férfi, és férfiasabb ajándéknak még jobban örült volna. Mi, nők folyton azt hisszük, a pasik ilyen romantikus, nyálas hülyeségekre buknak, mint egy fényképalbum a közös képekkel, cd, cukorkák, szívecskék. Hát nem. Tini koromban én is azt hittem, hogy igen, de nem!!!
16. gween (válaszként erre: 1. - Bea1996)
2013. febr. 15. 09:28
cd kedvenc számaitokkal. nem túl apró, de attól még jó lehet.
15. gween (válaszként erre: 14. - Mazsinka)
2013. febr. 15. 09:24
már elnézést, de pont te indultál ki magadból...lásd a hozzászólásod lejjebb...hagy tudja már a fórumindító, minek örül a párja.lehet,téged nem hat meg a dinnyés rágó, nekik azért jelenthet vmit.
14. Mazsinka (válaszként erre: 12. - Toro32)
2013. febr. 15. 09:11
Én is csináltattam már a férjemnek közös képet keretben, amire rámontázsoltam egy általunk kedvencnek vélt rajzfilmfigurát, de az igazság az, hogy a barátnőm pasija jobban örült a félmeztelen portfóliónak, amit csináltatott neki, mint az enyém Norbi és Dugónak. Szóval, ne magunkból induljunk ki!
2013. febr. 14. 18:29
Egy üveg sört is rakj bele, az férfias :)
12. toro32 (válaszként erre: 11. - Mazsinka)
2013. febr. 14. 18:25
a cukorkának az én 38 éves férjem is örülne,a dinnyés rágónak története van,a macinak is örülni fog,mivel még fiatal és emléknek elteszi.miért lenne azért homi,mert örül olyan dolgoknak,ami nem igazán férfias?mi lenne jó ajándék férfinak?kulcskészlet,borotvahab vagy guminő????a lávalámpa sem pasis ajándék és mint minden NŐ tudja,minden agglegénylakásban lennie kell!!
2013. febr. 14. 17:36
Szerintem nagy tévedés azt hinni a nők részéről, hogy ilyen nyálas-giccses ajándéknak egy pasi is örül. Ez olyan, mintha egy pasi elvárná tőlem, hogy rajongjak egy dedikált focilabdáért. Mindig is arra vágytam! Nemár! Szálljatok le a földre: cukorka, dinnyés rágó, meg zoknimaci? Talán homi? Bocs, de ez kiverte nálam a biztosítékot.
10. toro32 (válaszként erre: 9. - Bea1996)
2013. febr. 14. 16:48
nagyon örülök neki ;)
2013. febr. 14. 16:46
köszönöm a kulcstartó jó ötlet :)a gondolatlekvárt én szeretetlekvárként találtam meg és valentin napi ajándék lett :D és igen tudom hogy február van de azt hiszem senkinek se fáj ha én most elkezdek rá készülni ...nem szeretem a kapkodást inkább jó előre elkezdek mindent kigondolom és ha aktuális lesz megvalósítom.
8. ittmost (válaszként erre: 1. - Bea1996)
2013. febr. 13. 18:53

Valami szép mécses,vagy gyertya.

Én készítettem egyszer hűtőmágnest a fotómmal,de valami vicces fotó a jó hozzá.

Hajtogatott darumadár,japán hagyomány szerint boldogságot hoz.

2013. febr. 13. 18:07

keress rá a barátunknál : gondolat lekvár

azt hiszem ez a neve:) de a lényeg,hogy egy befőttes üvegbe teszel kis cetlikre írva idézeteket,gondolatokat,bölcsességeket.tetejére kupak,majd valami kis kockás anyagból díszítés,mint a lekvároknak van!minden nap eszébe fogsz jutni és minden napra "mondhatsz" neki valamit

2013. febr. 13. 17:58
kulcstartót készíthetnél, a neten biztos találnál hozzá ötletet
5. ebe5acb8e6 (válaszként erre: 1. - Bea1996)
2013. febr. 13. 17:56
Vigyázz, mert hozzászokik! :)
2013. febr. 13. 17:38
én egy 25 éves bort fogok venni a barátomnak szülinapjára, ez már biztos a többit meg majd kitalálom.
2013. febr. 13. 17:36
még csak február van :P.....
2013. febr. 13. 17:33
Hááát.....
2013. febr. 13. 17:32

Az a helyzet hogy a barátom nemsokára koliba fog költözni messzi innen.A szülinapja pedig szeptemberre esik így az jutott eszembe hogy csinálok neki 20. szülinapjára egy kis dobozt, amibe dolgokat gyűjtök amiről majd kettőnkre gondolhat.A cél a 20 apró ajándék lenne, de ha nem jön össze sem baj nem akarok felesleges "tömőanyagokat".

Eddig amit kigondoltam:

1 Egy kis levél hogy mégis tudja hogy mi miatt kapja ezeket.

2 a kedvenc csokija

3 egy bekeretezett közös kép,

4 kuponfüzet( a kuponokat hétvégente válthatná be nálam mikor hazajön ágyba reggeli, nagy közös séta...)

5 Hétköznapokat szépítő cukorkák( Ez egy kis mosoly csalogató amit én csinálnék . Mindössze egy befőttesüvegre egy kinyomtatott feliratra és sok cukorkára lesz szükségem )

6 Egy törölközőt, amire ráhímzem a nevét

7 Egy sárgadinnyés rágót(ennek külön története van)

és 8.nak csinálnék egy kis zoknimacit kabalának.


Ha tudtok írnátok nekem ehhez hasonló apróságokat?

Köszönöm :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook