Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Az első félmaratonom a 2012-es NIKE fórum

Az első félmaratonom a 2012-es NIKE (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az első félmaratonom a 2012-es NIKE

1 2
51. Krisz42 (válaszként erre: 50. - 0e83a78045)
2013. jún. 14. 07:29
Állítòlag felhalmozodhat a szervezetben,ki lehet mutatni.Tehát ez sem túl egészséges.Az is előfordul minden sportban,h van egy pont,amikor stagnál ès nem fejlődsz tovább.Aztán megint megindul.Ezt a környezetemben is rengeteg embernél láttam.Persze mindenkinek más a jò,de azt is hallottam,h 6hét edzés,1hét pihenés a jò beosztá.
2013. jún. 13. 20:22

L-carnitine-ről mi a véleményed?

Érdekes hogy az utolsó 2 futásomnál ittam, persze iszonyat izzadtam tőle, de az erőm is elszállt a szélben. 10km et terveztem mindkét esetben de 5 lett belőle, ez is nehezen.Vagy a túl meleg, vagy az hogy más időpontban futottam mint előtte vagy az L-c.Lehet nincs köze hozzá és véletlen egybeesés, de most félek meginni:)

2013. jún. 13. 20:15

belesétálni szégyen?

hiszen ahogy belenéztem 1-1 edzésprogramba, ott is javasolják a sétát, nekem is azóta nőtt meg a táv, és jólesik úgy futni.

Igaz még nem próbáltam beöltözés nélkül futni, lehet úgy több menne, hiszen jelenleg szálkásítok főképpen a futással,meg persze szeretném a félmaratont is.

Pulóver,guminadrág,gumiöv.

48. bárányka (válaszként erre: 1. - Sonja1224)
2013. máj. 19. 21:23

Gratulálok!

Ja és megfáradt 40-es?

Hm........

Én 60-as vagyok, de én sem érzem magamat megfáradtnak!:):(

47. 9a80544a9c (válaszként erre: 46. - Sonja1224)
2013. febr. 20. 13:11

Ez a fórum igencsak elkanyarodott az eredeti témától. Őszintén szólva mikor olvastam, hogy sérülten futottál, ... hát fura érzés kapott el. Én egy kicsit felelőtlenségnek tartom, de mivel jómagam is futok, tudom, hogy ha elkap a gépszíj, akkor olyant is bevállalok amit tiszta fejjel nem tennék meg. Lehet ezt fanatizmusnak is nevezni. Annak örülök, hogy nem lett maradandó probléma ebből az akcióból. Így tovább!

Én játszottam a gondolattal - és ez csakis az írásodnak köszönhető - hogy az áprilisi Vivicittán elindulok, de rövid addig a felkészülési idő. A 10km-t valószínűleg lefutom akkor, de túlerőltetni nem akarom magamat. Az félmaraton edzésterv amit éppen csinálok 2 héttel a verseny után jár le, sajnos rosszul időzítettem. Félek tőle, hogy balul sülne el a felkészületlen indulás, és az elvehetné a kedvem, amit pedig nem szeretnék, inkább türelemmel vagyok, olyant vállalok amit bizonyosan tudok teljesíteni. Majd keresek májusban rendezett félmaratont.

46. Sonja1224 (válaszként erre: 45. - Mókus.kerék..)
2013. febr. 20. 06:44

Áhhhhh!! Tényleg nem szabad foglalkozni vele, mert annyit nem ér.Nem jelent ő annyit, hogy számítana a véleménye. Már én is rájöttem, mert utánaolvastam az acsarkodásainak.

Nem számít!

45. mókus.kerék.. (válaszként erre: 27. - 39dbe380da)
2013. febr. 19. 19:51
megfáradt 40-es? kösz szépen a 40-esek nevében:SSS
44. bd5e718401 (válaszként erre: 43. - Secret!)
2013. febr. 18. 11:06

Mit nem bírtam ki? Betartani a Te utasításod miután megmondtad a frankót? Vagy mit kellett volna? :)

Nem vagyok nyerő, semmi baj. Ez nem verseny, bár bunkóságból egy pár kört már rámvertél. Próbálj kicsit lazítani, szerintem jót tenne neked.

43. secret! (válaszként erre: 42. - Bd5e718401)
2013. febr. 18. 10:55

Nem bírtad ki, látom...


Fáj, ami fáj, látja mindenki. Nem vagy nyerő ebben a topicban, azt láthatod.

42. bd5e718401 (válaszként erre: 41. - Secret!)
2013. febr. 18. 10:24

Nem az élsport, volt a kérdés, hanem hogy valaki profi vagy amatőr, bár ez számomra nem túl érdekes téma. Azért írtam néhány bejegyzést ezt érintve, mert más kezdett ezeken a fogalmakon lovagolni, mintha bármi sértőt írtam volna.

Nyílt fórum, úgyhogy nem Te fogod megmondani,hogy én írhatok-e ide vagy sem.


Egyáltalán nem vagyok Szonjára irigy, ez így van és marad is, akármilyen alaptalan bunkóságokat szólsz be nekem.

2013. febr. 18. 10:05

Miről írtok ti itt, a kis ellentétes letörni szándékozó szánalmas kis beszólásaitokkal. Már rég nem a cikkről beszéltek.


Futott, eljutott idáig, amit tudok, hogy mekkora dolog és kész. Erről szól, nem arról amit irkáltok irigy, fotelben tévét néző egyénkék.


A sport szeretete a lényeg, ha ennyire filozofálsz, hogy élsport - hobbisport, írj róla egy könyvet máshol.

40. bd5e718401 (válaszként erre: 39. - Sonja1224)
2013. febr. 17. 21:11
Kriszta is írta, hogy nem ebből élsz, úgyhogy ez bizony csak hobby.
39. Sonja1224 (válaszként erre: 33. - Bd5e718401)
2013. febr. 17. 18:05

Az edző nem idióta, hanem te vagy az, hogy ismeretlenül megítéled őt.Különben is... te ki vagy, hogy ezt megengeded magadnak? Nem tudsz semmit a háttérről, az előző sportolói múltamról.

2. Nem hobbisportoló vagyok!

3. A cikkem a kitatásról szól és arról, hogy nem kell kifogásokat keresni, hanem csinálni kell!

Igen - ahogy Krisz is írta - jól vagyok és már nem csak 21 kiliket futok, hanem annál többeket.


Tudod... ha a véleményedet kulrúrált módon mondod, még meg is köszöntem volna, de így hagynál végre? Köszönöm!

38. Krisz42 (válaszként erre: 37. - Bd5e718401)
2013. febr. 17. 16:42
Nem kockáztatott,de pontosan,én nem szívesen lennék êlsportoló tornász pl.,mert nincs az a pénz,amiért egy életen át szenvedhetnêk az izületeim miatt.Évekig aktívan sportoltam,táncoltam,de nem kellett tönkrevágnom magam.Egyébként Szonja köszöni jól van,nem lett semmi baja,tehát még mindig nem értem mi a gond.Igen,sok ember tesz az izmaiért,bár a statisztika és a látvâny az utcán azt mutatja,h sokkal többen nem tesznek,csak siránkoznak.Bocs,de inkább olvasok egy ilyen cikket,mint azt,h ki milyen kifogást talâl a mozgásszegény,zabâlós életmódjára.
37. bd5e718401 (válaszként erre: 36. - Krisz42)
2013. febr. 17. 15:12

Ha szereinted okosabb csak bizonyítási vágyból kockáztatni, mint a megélhetésért, akkor mi soha nem fogjuk megérteni egymást.


Talán eszedbe sem tudott, de sokan akik nem írnak róla cikket, tesznek azért, hogy dolgozzanak az izmaik.

36. Krisz42 (válaszként erre: 35. - Bd5e718401)
2013. febr. 17. 14:51
Igen,ő írt egy cikket.Én tudom mi van mögötte.Szerintem a pénz nem indok arra,h valaki tönkretegye a testét,mert pénzem azt nem tudja visszavásárolni.Van olyan fájdalom,ami jelez,de pl.a szülés is nagyon fáj,mégsem rokkanunk bele,sőt.Ez is ilyen.Lehet,h bizonyos ponton a terhelhetőség nagyobb volt,mert nem edződött meg még eléggé,de azóta sincs baja.Az,h magának bizonyított,ahhoz kell a legnagyobb akaraterő,mert ő nem pênzért,díjért csinâlta.És a plussz,h ő tesz azért,h a teste,izmai dolgozzanak és arra legyenek hasznâlva,amire ki lett talâlva-futásra.
35. bd5e718401 (válaszként erre: 34. - Krisz42)
2013. febr. 17. 14:14

Maga dönti el, hogy hogyan teszi tönkre a testét, de nekem nem kell helyeselnem rá. Írt ide egy cikket, reakciót várt rá. Nem kell mindenkinek tapsikolni egy észszerűtlen döntésre.

A profi sportoló azért kockáztatja meg a versenyt sérülten, mert ő azért kapja a fizetését, Szonja meg konokságból, értelmetlen bizonyításivágyból. Ennyi.

34. Krisz42 (válaszként erre: 33. - Bd5e718401)
2013. febr. 17. 14:07
Szerintem felnőtt emberek vunk,az edző kérésre vállalta,h segít.Azt,h ki mit kezd a testével,azt mindenki maga dönti el,kivéve,ha a felelősséget valaki átvállalja.Itt ilyenről szó sincs.A másik,h neki ez nem hobbisport.Ő ugyanolyan intenzíven,szívvel-lélekkel csinálja,mint egy versenysportoló,csak neki még mással is kell foglalkoznia.Ennyi.
33. bd5e718401 (válaszként erre: 1. - Sonja1224)
2013. febr. 17. 13:10
Ez az edző egy idióta. Hobbysportot sérüléssel erőltetni hülyeség. Ha már valaki ezt maga nem tudja, akkor legalább az az állítólagos edző tudhatná.
32. Sonja1224 (válaszként erre: 31. - Krisz42)
2013. febr. 15. 20:26

Jajaja... menek is, hogy felrázzam magam így negyven táján szingliként. Igaz, hogy már volt pár férjem és kamaszom is van, de nem baj, nevezzünk szinglinek... Áhhhh... sajnálom, mert beteg lélek.

Csavarok is hamar holnap egy 20-ast, nehogy tényleg megfáradjak! :))

31. Krisz42 (válaszként erre: 30. - Sonja1224)
2013. febr. 15. 19:04
Ezért hívtam fel rá a figyelmet.Sajnos szinte mindenhol-fórumokon-van egy-két ilyen.Ők akarják eldönteni,h te hogy érezd magad,milyen vagy és mi lenne a jó neked,ami ált.az,h húzd meg magad és élj az ő elképzelési szerint.Na mindegy,nem kell vele törődni,inkább a futásra koncentrâlj,mert egy "megfáradt"negyvenesnek már nagyonoda kell tennie magát :-D
2013. febr. 15. 18:48

Jáááájjj!

Most olvastam el a Garfield többi hozzászólását is mások írásához. Tényleg egy pszichopata. Mindenhol mocskol és osztja az észt. Kritizál, veszekszik. Sajnálom, hogy hozzászóltam...

2013. febr. 15. 18:42

Garfield!

Az eddigi kritikádat alázattal fogadtam,még meg is köszöntem, de most túllőttél a célon.

A te édesanyád negyven évesen már megfáradt volt? Ha igen, ha nem, én nem vagyok az, és ezzel a jelzővel mélységesen megsértettél! Megsértettél úgy, hogy nem is ismered a körülményeimet.

Azt pedig kifejezetten kikérem magamnak, hogy az edzőmet sértegesd, kritizáld, minősítsd!

Az olvasóimat pedig szintén ne agyatlanozd azért, mert nem értenek veled egyet.

Mi nem osztájoztunk téged, de nem kértük tőled sem ezt. Nem kell olvasnod, nem kell idecsorgatnod a nyáladat, hanem inkább a saját hitvány kis életeddel kell foglalkoznod. Nem tűnt még fel a kis posványodban az, ha minden autós szembejön veled az autópályán, akkor lehet, hogy nem mindenki más a hülye?????Sajnálom, hogy mégis lementem hozzád, de elég a mocskodból. Ha nem hagyod el az írásaimat, akkor jelentem és segítséget kérek az üzemeltetőktől!

28. 117b1693d0 (válaszként erre: 27. - 39dbe380da)
2013. febr. 15. 10:33
Lenne a mondandódban gondolatébresztő, de a tálalás eltereli róla a figyelmet...
27. 39dbe380da (válaszként erre: 26. - Krisz42)
2013. febr. 15. 10:26
Jaja. Mert nem tapsikolok ahhoz, hogy egy megfáradt negyvenes szingli ész nélül szétb...a az izületeit egy - a városunkban közismert - majom "edző" felügyeletével és még büszke is rá? A többi agyatlan pedig itt hajbókol neki? Ez nem sport. Ez ostobaság.
26. Krisz42 (válaszként erre: 25. - Cokinut)
2013. febr. 15. 10:04
Garfieldel nem kell törődni,mindenhol rosszindulatû megjegyzései vannak.Én inkább sajnálom,biztos nehéz lehet így élni,mert biztos nem boldog:(
25. cokinut (válaszként erre: 2. - 39dbe380da)
2013. febr. 15. 06:43

Még jó, hogy egy futó legyen öntelt!!! :) :) Legyen magával megelégedve, egyensúlyban az életével, sugározza magából a pozitívumot, és legyen magára nagyon büszke, hogy igen: megtudta csinálni. (akár a nulláról is)

:) :)

Gratulálok Szonja Drága ;)

2013. febr. 14. 15:24

Szonja, várom a beszámolót a nagy eseményről :)

Bár, én már ezt se nagyon tudom elképzelni, hogy lehet lefutni. Gratula!

23. 117b1693d0 (válaszként erre: 21. - Secret!)
2013. febr. 14. 15:20
Hm, akkor a gratulációkat magyarul jól beszélő külföldiektől kapta?! :DDD
22. miel77 (válaszként erre: 21. - Secret!)
2013. febr. 13. 20:46
Én ott leszek :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook