Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mire számíthatok vagyonosodási vizsgálat után? fórum

Mire számíthatok vagyonosodási vizsgálat után? (beszélgetős fórum)

12. pocak25 (válaszként erre: 11. - Jstefan)
2013. febr. 12. 22:24
Ez szomorú,hogy a csóró kisembereket találják meg akik már a részletet sem tudják fizetni! Most kitalál valamit,és mondvacsinált indokkal megbüntet,ami még nagyobb teher.És sajnos nem tudunk mit csinálni.A másik dolog ami szerintem gusztustalan,hogy már a családom összes tagját berángatták,ami kellemetlen.2005-ben elváltam,és a volt anyósomnak is menni kellett ,pedig 2008/2009 vizsgálja.A mostani párom képben sem volt akkor,persze neki is! Szóval elég macerás,és szerintem undorító ez az egész,hogy a kisemberrel törődve a nagy halak úsznak a pénzben! :((
11. jstefan (válaszként erre: 10. - Pocak25)
2013. febr. 12. 21:56
Akkor valószínű hogy nagyon sok a nagyhal,és kicsi hálójuk van,ezért a közvélemény megnyugtatására sok kishal is elegendő,darabra biztosan több.
10. pocak25 (válaszként erre: 9. - Jstefan)
2013. febr. 12. 21:20
Senki nem fért hozzá,mindig nálam vannak,nem adtam ki a kezemből senkinek.El nem hagytam soha.Nem tudom miért én.Lehet azért ,mert abban az időben nem fizettem a tb-t magam után,mert arra sem tellett,és az adótartozás miatt kezdték a vizsgálatot??!!! Azóta a tartozást rendeztem!
9. jstefan (válaszként erre: 7. - Pocak25)
2013. febr. 12. 20:28
Gondold végig az elmúlt éveket hogy valaki hozzáférhetett-e a személyes irataidhoz,mert annak birtokában hamis meghatalmazásokkal,ügyes ügyvéddel könnyen alapíthattak céget a neveddel.Mert a semmiért nem vizsgálnak,nagyon jólképzett gazdasági szakemberek dolgoznak a NAV-nál,és nem pazarolják az idejüket a semmire.
2013. febr. 12. 20:19
Mert tudom akart lenni bocsánat!
2013. febr. 12. 20:18
A lakást 8 éve vettem,csak hitelből,ahozz sem volt tőkém! Semmi olyan vagyonom nincs,amiért ezt a vizsgálatot csinálják,de még a hozzátartozóimnak sem.Mindenki napról napra él.Úgyhogy nem értem! És azért idegeskedek pont ,mert nem tudom milyenek úgyis valamiért fizetnem kell,ami eléggé megterhelné a családi kasszát ,mert azóta sem nyertem a lottón!
6. jstefan (válaszként erre: 5. - Spinneli)
2013. febr. 12. 20:01
A NAV sokszor a kishalakon keresztül jutna el a nagyhalakig,de legtöbbször akkora nagy a hal hogy kicsi a háló,mert külföldről leszólnak,vagy beszólnak, mint ahogy ez már így működik nagyon régóta.Hajléktalanok nevén van sok esetben több olyan cég aminek a forgalma több milliárd,sok esetben papíron több ezer tonna árut utaztatnak úgy hogy nincs is áru, csak számlázás oda vissza,és ÁFA visszaigénylés,vagy adóalapból történő levonás.
5. spinneli (válaszként erre: 4. - Jstefan)
2013. febr. 12. 19:44
Ilyen kis halaknál mindent bevet a NAV?
4. jstefan (válaszként erre: 1. - Pocak25)
2013. febr. 12. 19:41
Azt a vagyont keresik "amiért ideges vagy nap mint nap", így írtad le.Ha nincs elmentett vagyonod akkor semmitől nem kell félned! A NAV minden titkosszolgálati eszközt bevet annak érdekében hogy a kb.2000 milliárd Ft értékű adózatlanul elmentett vagyont megtalálja. A világ nagyobb országaiban fel sem merül az adófizetők gondolatában sem hogy az adózás alól kibújjanak mert hosszú börtönbüntetésre számíthatnak.Még kormánytagok sem mernek kockáztatni mert azonnali bukás lenne a következménye.Nem csinálnak sztárt az adócsalóból,bankrablóból,késelő gyilkosból hanem nagyon elítélik.
3. 1b2d7e91c0 (válaszként erre: 1. - Pocak25)
2013. febr. 12. 17:00
A lakásodat abban az időben vetted,amit vizsgálnak?
2. ebe5acb8e6 (válaszként erre: 1. - Pocak25)
2013. febr. 12. 16:36
Ha nincs vagyonod akkor nincs mitől félned. Ha van, akkor el kell számolnod az eredetével.
2013. febr. 12. 15:22
Már lassan fél éve kezdődött a vizsgálat,és még semmi konkrét dolgot nem tudok! Gyűjtöttek adatokat ,és még mindig nem zárták le,amiért ideges vagyok nap mint nap! Egyedülálló anya voltam 2 gyerekkel azokban az években amit vizsgálnak,és szinte bevételem is alig volt.Semmim nincs,csak egy bedőlt hiteles lakásom! Nem értem mit akarnak! Azoknak a véleményére,tapasztalatára lennék kíváncsi,akik átestek rajta,és mi lett a vége! Biztos megbüntetnek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook